Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez greenlight 15 lip 2013, 21:21
Miro, ale fajnie masz, ja tez uwielbiam jeździć :D

Mój dzisiejszy dzień

przez misiek30 16 lip 2013, 12:08
Witajcie, dzisiaj w nocy obudziłem się i skoczyłem na równe nogi i łapałem powietrze jakbym miał się udusić, po kilkunastu takich wdechach rozpaczy i odgłosach charczenia przy tym sytuacja się uspokoiła. Zobaczyłem w lusterku że jestem zlany potem, położyłem się i od razu usnąłem. Zawsze śpię jak niemowlak to był 3 taki stan w ciągu ostatniego roku. Czy to objaw nerwicy, ? Wszystkie badania mam książkowe, podkreślam wszystkie, jestem przerażony. Jakby mi to się stało podczas snu w samolocie to by chyba było międzylądowanie, co robić ?

Mój dzisiejszy dzień

przez polemik 16 lip 2013, 14:36
możesz mieć nerwice, lepiej od zadziałaj od razu - wrzucaj magnez i ziołowe tabletki na początek przed snem. U mnie tak sie zaczynała nerwica, nerwowe wybudzenia zaraz w chwile po zasnieciu, które potem przeistoczyły się w bezsennosc, rozbicie w ciągu dnia, nerwice i depresje. Walcze z tym dziadostwem od 4 lat a od 2 farmakologicznie. Czasami są fajne okresy, ale dwa razy w roku to dziadostwo daje mi popalić. Właśnie wychodze z drugiego nawrotu w tym roku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Aranjani 16 lip 2013, 15:08
Ogólnie do d*** :roll:
Aranjani

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 16 lip 2013, 15:17
Aranjani, co się stało ? :(
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Aranjani 16 lip 2013, 15:22
kasiątko, pare rzeczy się nałożyło... a ja dzisiaj dostałam wiadomość ze muszę rozstać się ze swoim samochodem. Cholernie mi przykro bo wiele fantastycznych wspomnień się z nim wiążę...
Aranjani

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 16 lip 2013, 15:33
Aranjani, rozumiem. Do samochodów to lepiej się nie przywiązywać bo wiadomo, że trzeba wymienić .
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Aranjani 16 lip 2013, 15:38
kasiątko, tak.... tylko nas w tej chwili nie stać na wymianę. Przed tym jak padło było u mechesa, któremu powiedzieliśmy, żeby porobił wszystko co trzeba, żeby auto było sprawne... wyłożyliśmy wtedy 1600zł. Auto pojeździło tydzień i padło... a naprawiać już się nie opłaca.
Aranjani

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 16 lip 2013, 15:40
Aranjani, :(
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Davin 16 lip 2013, 15:41
kasiątko, ja się do swojego przyzwyczaiłem i nie mam zamiaru zmieniać a już wiekowy jest. :P
Davin

Mój dzisiejszy dzień

przez Aranjani 16 lip 2013, 15:44
kasiątko, życie...

davin, Rozumiem Cię doskonale. Mój też wiekowy... ale mój własny i najładniejszy na świecie. ;)
Aranjani

Mój dzisiejszy dzień

przez Davin 16 lip 2013, 15:46
Aranjani, mój dobrze się jeszcze trzyma i też jest ładny. :P Ważne że nic się nie psuje. :D
Davin

Mój dzisiejszy dzień

przez Aranjani 16 lip 2013, 15:50
davin, :great: :D Moj już wiele przeszedł napraw. Ale po ostatniej byłam pewna, że wszystko będzie ok. Oddałam ww ręce "specjalisty" i chciałam żeby go zrobił tak na cacy... tylko, że ten wspaniały meches nie pomyslał o wymianie rozrządu... pasek padł, silnik (notabene rok wcześniej nówkę kupiłam) padł... i jeszcze wiele wiele innych rzeczy przy tym... naprawa od 3000 wzwyż :roll:
Aranjani

Mój dzisiejszy dzień

przez Davin 16 lip 2013, 15:55
Aranjani, nie naprawa tylko nowy silnik. :P Ale to już zależy jakie auto i czy jest sens inwestować.
Davin

Sortuj wg