Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ^.Lyanne.^ 19 wrz 2006, 14:15
...dla mnie ostatnie dwa dni to totalna porażka...przesiedziałam je w domu i przepłakałam, z przerwami na otarcie łez...a już miało być lepiej! :(

przez depresyjny86 21 wrz 2006, 01:58
Dzisiejszy dzień przesiedziałem w domu :( i kompletnie nic nie robiłem
A wczorajszy...przespałem :P
W ogóle te ostatnie dni są dla mnie jakieś dziwne,pełne melancholii i wspomnień z lepszych dni
Ehh...od kiedy ja się taki "wspomnieniowy" zrobiłem :?:
:)

przez gabi82 21 wrz 2006, 14:40
Dzis sukces! Byłam u fryzjera i nie uciekłam (choc miałam takie mysli). Potem postanowiłam pojsc sama na miasto i doszłam, bez leku! Jak to jest ze jednego dnia jest super niczego sie nie boimy, a drugiego lek nas tak bardzo paralizuje i zaczynamy wlake od nowa?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez peace-b 21 wrz 2006, 16:45
Mój dzień od wczoraj to totalna porażka. Podenerwowałam się wieczorem potem cały czas płakałam do 5 rano :( Dziś czuję się podle!
Beznamiętny trans, mechaniczny
Tępych zmysłów zgrzyt, genetyczny

przez ~Maja 21 wrz 2006, 20:03
Niektórzy mieli dzisiaj zły humor, niektórzy dobry.. :( Czemu nie możemy miec jedynie tych LEPSZYCH dni ? <bo one są przeznaczone tylko dla tych, którzy nie mają lękowych stanów ? :( >

Łeee. Dzisiaj kompletnie nic nie robiłam. Tzn. obudziłam się o 8:00 , ale i tak nie miałam iść do szkoły - głowa mnie boli i ogólnie jakaś rozbita byłam ... teraz się lepiej czuję :D Ale jakoś ze względów psychicznych mam nadal czarną rozpacz. ;/ A czemu? Dzisiaj nawet do nikogo nie zadzwoniłam. A wiem, że jak ja nie dzwonię, to nikt do mnie potem nie zadzwoni. bo ja też mam się odzywać, a nie tylko Oni ;/
Ogółem nie jest tak źle, bo odzyskałam nadzieję i znalazłam pocieszenie na swoje smutki :smile: Chociaż nie przenosiłabym gór w takim stanie, ale już mnie nosi od ciągłego siedzenia w domu... :twisted: Eh, abym zawsze miała taki stan... Albo i lepiej :(
Dzisiaj miałam taki.. ambiwaletny stan. Ta nadzieja + niepokój, jakaś pustka.
Na dodatek słucham "Moją Obawę" - Kalibra 44 . Ta piosenka coś w sobie ma :?
Ah. No i miałam dziwne stany dzisiaj. Jakieś urywki z mojej pamięci. I wyobrażenie idealnej JA :lol: która odbiega od rzeczywistego stanu :cry:
Z leksza jak na haju się dzisiaj czuję. Niby spokój, ale od środka... Chyba nastawię się na zachowanie charakterystyczne dla choleryków, lub sangwików :twisted: o Boze, ile ja dzisiaj myślałam na ten temat... Nienawidzę się za tą melancholię :!:
I troszke odkryłam, że wszystko się stało taakie obojętne.
I mam coś na końcu języka, co chcę powiedzieć, ale zapomniałam nawet co to było :lol: .

Musiałam się tu "wypisać" i wygadać. :*
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez marcysia1975 26 wrz 2006, 12:07
ja miałam nie dzień fatalny ale cały tydzień , wszystko mnie wytrącało z równowagi , dzieci , matka ciagłym gadaniem o pienidzach (bo poza nimi nic ja nie intersuje i nic dla niej nie istnieje ) , ciagle mnie maltretowała telefonami bo teraz moja siostra ma slub i cały czas tylko wydzwania jaka to moja siostra jest zła , a matka młodego fałszywa , o młodym nie wspomne , taki ma charater zeby wszystkich skłócic a potem gra wariata ze nic nie mówiła , cały tydzien wiec do połdunia telefony, nerwy a jak mąz przuyszedł z pracy to ciagle płakałam i byłam wykonczona , zaczełam czytac książkę Toksyczni teściowe moze wkoncu przestane wybuchac agresja na jej telefony , a pozaty mój mąz ma teraz nocki od 22 kreciłam sie nie mogłam zasnąć , a ze nie mogłam zasnąc zaczełam wkręcać sobie jakies pierodły długo nie trzeba było czekac na reakcje organizmu , wziełam alprox i jakoś usnełam . Nie wiem jak dzisiaj to przezyje dzisiaj co ja mówie cały tydzień , jestem załamana i wystraszona ledwo dzisiaj zipie . moze ktoś mnie poddtrzyma na duchu :cry:

przez kukubara 26 wrz 2006, 13:14
Marcysia..bedzie dobrze...ja wczoraj chcialam sobie w leb strzelic...a dzisiaj jade zapisac sie na terapie...zreszta zapisze chyba cala moja rodzinke :mrgreen: jednego jestem pewna...ze zawsze po cierpieniu nastapi moment ulgi.....jak jeszcze raz o tym zapomne....to sobie to wytatuuje na reku ;)
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

przez gabi82 26 wrz 2006, 15:27
U mnie dzis sukces. Przezylam kolejny dzien w pracy. Nawet nie było tak zle. Czasami jakies niespojne mysli przechodziły mi do głowy ale udawało mi sie je zatrzymac. Dodam jeszcze ze juz drugi dzien sama prowadze samochód. Narazie jezdze z mama ale moze juz nie długo uda mi sie samej gdzies pojechac. Narazie nie dopuszczam do siebie złych mysli i to działa. Probuje "olac" ta ch... nerwice. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale jestem dobrej mysli. Zycze wam tez samych sukcesów i nie poddawajcie sie. :D

Mój dzisiejszy dzień

przez Kecaj 07 lis 2006, 13:05
Jesli taki temat jest to sorki,powiedzcie gdzie :?:

Rzuciłem taki temacik bo myślę ze jeśli podzielimy się swoim dniem (Dobre i złe chwile) to jakoś sobie razem będziemy dawali rade.
Troche Humoru nie zaszkodzi a i wygadać się można :D
Również można popróbować zmienić swój codzienny tryb życia i może będą jakieś efekty pozytywne i będziemy żyć chociaż czasami wesoło :D
Wstałem o 10 bo byłem na nocce,kawusia zaliczona,śniadanko zjedzone ,no i oczywiście tabletki połknięte ciekawe co ten dzień dziś przyniesie na 14 do pracy.
Pozdrawiam jutro napisze jak było do chwili położenia się do łóżeczka :D

przez Lusi 07 lis 2006, 13:11
A ja nie zastanawiam sią co mi przyniesie dzień. Wstałam rano (6.15), wyjżałam przez okno (mokro, ciemno, wicher dmie) i powiedziałam sobie: jest pięknie, to będzie wspaniały dzień.
ExModerator

przez Kecaj 07 lis 2006, 13:18
Lusi---Może i ja dojrzeje do takiego myślenia z czasem
Narazie zastanawiam się czy się golić do pracy czy też nie :D Znów mam poty na czole,ale chyba jednak to zrobie i będe wyglądał jak gość :D

przez Lusi 07 lis 2006, 13:24
No gościu! To do roboty! Nie ma co się zastanawiać. Trzeba robić wszystko żeby dobrze wyglądać. Bo jak dobrze wyglądasz to i lepiej się czujesz.
ExModerator

przez Kecaj 07 lis 2006, 13:37
i kłopot z głowy już się doprowadziłem do porządku - ciesze się :D
Teraz trochę uspokoić nerwy i do pracy :D

przez Lusi 07 lis 2006, 13:41
No i proszę jak pięknie wyglądasz.
A teraz głęboki wdeeeeeech 1 2 3 i wydeeeech. I jeszcze raz.
Miłego pracowanka.
ExModerator

Sortuj wg