Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Skamander 20 wrz 2012, 15:43
Sandrus, Autumn - moim zdaniem nie ma się czym przejmować w podobnych sytuacjach. Przecież nie wzywacie pogotowia z powodu bólu palca u nogi tylko ataku nerwowego, który wiadomo co potrafi zrobić z człowiekiem i pojawić się, i ustanąć równie nagle bez widocznej przyczyny.
Skamander

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 20 wrz 2012, 15:49
dominika92,
jak tak sobie czytam to mojej św. pamięci spanielka by sie nadawała, spaniele maja łagodnośc wpisana w cechę rasy , jak spaniel warczy to znaczy ze ma bład i prawdopodobnie jest6 z lewej hodowli, warkneło jej sie tylko moze jak jej kośc wyjmowałam z pyska zeby w sumie jej na złośc zrobić :? , i kiedys raz jak ja niosłam do wanny a tak pozatym zero agresji, ale ona była z rodowdem i miała wszystko tak jak powinno być

-- 20 wrz 2012, 14:52 --

Skamander,
no a nerwica to choroba klasyfikowana więc , powinno byc spoko wszystko jak sie ma zaswiedczenia od lekarza ,ze człowiek sie leczy albo jak moga informacje zweryfikowac u prowadzącego psychiatry
Ostatnio edytowano 20 wrz 2012, 15:53 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez New-Tenuis 20 wrz 2012, 15:53
tahela, moi sąsiedzi mają spaniela, przyjaźni się z moim kotem przez siatkę na balkonie. Raz sobie trochę pomruczał z irytacją, ale to tylko dlatego, że moja kotka włożyła mu nos w zęby prawie (wścibska jest). :)
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 20 wrz 2012, 15:56
New-Tenuis,
moja do ludzi łagodna była , ale do innych psów już nie ,czy kotów, a jak wywąchała dziurę to potrafiła kopać aż do połowy siebie , ale do ludzi zero agresji każdy człowiek, który wszedł do domu to był przyjaciel i leciała się przywitać, każdy pies wróg na jej terenie a koty goniła dopóki kot się nie odwrócił i wyprężył ,ze skoczy wtedy dostawała stracha i dawała sobie spokój
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 20 wrz 2012, 16:01
tahela, ale to nie tylko agresja jest sprawdzana, jeszcze lękliwość..czasami jesteśmy przekonani, że nasz pies nie jest agresywny lub lękliwy a przy takich szczegółowych testach na reakcje jednak coś wychodzi..tam nie może być zawahania..
Nawet u psów rodowodowych może zdarzyć się agresja jeśli ktoś źle wychowa..labradory też łagodne ale niestety ta rasa jest zbyt popularna i biorą je ludzie którzy psa nie powinni mieć i co raz więcej labradorów jest agresywnych.

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 20 wrz 2012, 16:11
lekliwa raczej nie była, moim zdaniem miała bardzo dobre zachowania, jakby ludzie byli tacy jak ten pies to świat byłby lepszy,
miała pewne odruchy , ale to było spowodowane pewnymi jej przezyciami,
pozatym wszystkie psy z dobrych hodowli rasowe są drogie niestety tak to juz jest
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 20 wrz 2012, 16:12
dominika92, testy to chyba w kwietniu.Będę go przyzwyczajać.Jak nie bedzie się nadawał,to trudno,liczę się z tym.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 20 wrz 2012, 16:14
To już psy kradną :?: :!:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 20 wrz 2012, 16:16
kasiątko,
Kasia a młody jest ten Twewój pies ? bo jak starszy to bedzie trudno to warczenie wyeliminować?
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 20 wrz 2012, 16:18
tahela, mój Zgrywus ma 2 latka.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 20 wrz 2012, 16:18
halenore, u mnie kradną. Ja swojego pod sklepem nie zostawiam..Kradną do pseudohodowli i rozmnażają..
kasiątko, to jeszcze sporo czasu ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 20 wrz 2012, 16:21
halenore,
moim znajomym własnie spaniela podprowadzili kiedys spod sklepu, ja moja czasami zostawiałam ,ale nie uwiązaną i zawsze lazła za mna do tego sklepu albo wracała do domu, albo czkała pod sklepem i dawał sie głaskąc innym ludziom bez problemu a jak ktos jej na łape nadepnął tio wyła tak przeraźliwie zeby wywołac normalnie poczucie winy i zeby ja głaskac zacząć i jej załowac a czym wiecej ja ktos głaskał tym bardziej wyła tak załosnie , zeby jeszcze ja przepraszać , u lekarza odwalała ten sam nr zawsze zaczynała wyć ale było widac ze odstawia teatrzyk, nasz weterynarz ja artyska nazywał, wogóle była fajna

-- 20 wrz 2012, 15:24 --

kasiątko,
próbuj a noz widelec uda sie , ale zrób mu test przed egzaminem , jak zawarczy to odpuśc , bo szkoda kasy na egzam , bo sie chyba płaci za cos takiego?
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 20 wrz 2012, 16:25
No cóż. Jak nie urok, to sraczka. Ja chyba wystawię mojego Maksia pod sklepem z kartką "Oddam za darmo". Z tym, że istnieje poważne ryzyko zwrotu towaru, jak wujo Maks puści soczystego bąka albo naleje na nogę. :lol:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 20 wrz 2012, 16:42
halenore,
z tego co kojarze to wujo max swoje lata ma w tym wieku pod sklepem moze juz czuc sie bezpieczny,
a mi było zawsze głupio jak ktos ja przepraszał , przepraszam piesku ze nadepnalem, nie chciałem tak mocno a ta wyła , masAkra hehe, ale w sumie dobre to było , jAK KTOS JEJ NIE ZNAŁ TO NIE WIEDZIAŁ ,ZE PRZESADZA

-- 20 wrz 2012, 15:46 --

adam_s napisał(a):u mnie pogoda bardzo średnia. w dodatku obudziłem się z bólem gardła, co skutecznie popsuło mi humor... :D przede mną misja bankomat->zakupy-> lekarz, poza tym generalnie dzień zapowiada się nudno i taki pewnie będzie.
poza tym myślę o zbliżającym się październiku i czuję się z tym coraz gorzej...

MOJE DNI OSTATNIO WYGLADAJA TAK CZESTO I MAM TEGO SERDECZNIE DOŚC W SUMIE, mam nadzieje,ze wsjakos pomyslnie to rozwiazane zostanie w koncu i wyleczę ten stan zapalny w koncu i ,ze się nie odnowi za miesiąc czy 1,5 miesiaca a obiad to gdzie
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg