Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Marsal2 23 maja 2012, 17:27
amelia83, a mieli dzisiaj dzwonić? Znam przypadki kiedy po miesiącu dzwonili, że przyjmują do pracy. ;)

-- 23 maja 2012, 17:28 --

amelia83, miejmy nadzieję, że jeszcze zadzwonią. Trzymam kciuki!
Marsal2

Mój dzisiejszy dzień

przez Stylow 23 maja 2012, 17:28
amelia83, no stres. Jak mają zadzwonić to zadzwonią. :)
Stylow

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 23 maja 2012, 17:33
dzisiaj, dzisiaj, wczoraj byłam na 2 etapie w pon, na 1; jak nie zadzwonią to nie przeszłam dalej :-|
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Laima 23 maja 2012, 17:52
Cały dzień przespałam.U mnie była burza i gradobicie.Pełno grubych gałęzi leży na podwórku.Jestem opuchnięta od tego spania.
Laima

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 23 maja 2012, 18:02
Laima, w takim razie dzień dobry ;) ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Laima 23 maja 2012, 18:03
amelia83, dzień dobry ;)
Laima

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 23 maja 2012, 18:11
byłam dziś na bazarku po truskawki, w sklepach dwóch i w bibliotece. zrobiłam obiad i umyłam dwa okna. poza tym nic :roll:

Mój dzisiejszy dzień

przez Marsal2 23 maja 2012, 18:26
dominika92, i Ty narzekasz? Ja z tej listy zrobiłem tylko "poza tym nic" i poza tym nic nie zrobiłem. :P Od 9 leże w łóżku, siedzę na forum, oglądam TV, pogrywam w Diablo i tyle. Kolokwia się zbliżają, potem egzaminy, a ja jak na razie jestem w dupie, ale co tam, w jakimś stopniu chcę chyba wylecieć z tych studiów.
Marsal2

Mój dzisiejszy dzień

przez Stylow 23 maja 2012, 18:27
jutro dwa sprawdziany, pozdrawiam :bezradny:
Stylow

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 23 maja 2012, 18:50
poszłam na rozmowę :D ale okazało się, że to praca głównie na telefonie, więc nie wiem czy dałabym radę ;> ale mimo wszystko poszłam i to sama pojechałam :)

a dzisiejszy dzień u mnie zaczął się od tego, że rano jechałam na pierwszą wizytę do psychiatry od lat i drogę, którą powinnam pokonać w 40minut, pokonałam w 2 godziny przez ten cholerny strajk taksówkarzy :/ ale dojechałam i nie dość, że jechałam sama, to nie dostałam ataku :))) mój nowy psychiatra był dosyć dziwny, ale oni wszyscy tacy są :/ i to spojrzenie... :/ ale pogadaliśmy, powiedziałam, że ma postawić mi konkretną diagnozę, bo każdy mówi co innego i ja nie wiem już sama co jest czym, z czego wynika, co jest główną chorobą, a co pochodną od niej itd. no i potwierdziło się, że to jednak nerwica lękowa no i niestety te moje uzależnienia dają się we znaki. Leczyć mam się dalej eliceą 10mg i pomyśleć nad powrotem na grupę wsparcia dla osób uzależnionych. Dostałam skierowanie do pani psycholog i za miesiąc mam wizytę :P zapisałam się jeszcze do ginekologa, bo muszę zmienić obecnego, więc za miesiąc też będę sprawdzać kolejną nową panią doktor ;) potem pojechałam do mieszkania i sama pomalowałam cały salon :D teraz mieszkanie wygląda w końcu przytulnie :D wszystko już pomalowane. W sobotę pomalujemy salon jeszcze raz i to będzie koniec malowania ;) jutro przychodzą kończyć nam łazienkę i w niedzielę będziemy zwozić meble i w tygodniu się wprowadzać :great: :great: :great:

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 23 maja 2012, 19:00
podziwiam :) zwłaszcza za te 2h podróży, pewnie niezłe korki były..dla mnie to byłby koszmar grr...:)
Ale wam fajnie z tym mieszkaniem :105:

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 23 maja 2012, 20:22
no korki były koszmarne..najpierw 30 minut pociągiem, a potem prawie 1,5 godziny autobusem (najlepsze jest to, że około 1 godzinę 15 minut jechałam od dworca zachodniego do górczewskiej :D) od górczewskiej już śmignęłam na Bemowo jak zwykle. ale w sumie to był dla mnie koszmar i dziwie się sobie, że nie dostałam ataku, bo nie dość, że byłam sama, to nie miałam żadnej książki, gazety itp, żadnej muzyki, a mój P. spał, więc nie mogłam z nim popisać nawet, żeby czymś się zająć :< więc siedziałam i gapiłam się w okno, tudzież obserwowałam innych współpasażerów :D aa no i oczywiście zważając na godzinę pociąg i autobus były wypchane ludźmi co równało się z tym, że każdy się do mnie kleił :/ ale dałam radę i nie dostałam ataku :) fuck yeah :))) :great: :great:

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 23 maja 2012, 20:26
pisanka, ee to Ty chyba zdrowa jesteś;) :105:

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 23 maja 2012, 20:29
pisanka, ja też jestem pełna uznania dla Ciebie :uklon:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg