Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez sony 27 sty 2012, 23:13
Michał1972 - wiec nie chcesz aż tak bardzo zmotanej :) Na PW - wysyłam Ci moje maleństwo :)

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 27 sty 2012, 23:33
sony, Twoja suuuper, mnie mój znajomy namawia na LJ70 ale nie bardzo pasuje mi do koncepcji. Szukam właśnie takiej Vitarki bo na przełomie maja i czerwca muszę kupić drugi samochód. Córka kończy robić prawko więc chcę teraz kupić coś czym ja mógłbym pojechać w las czy na hołdy a ona nabrała wprawy i praktyki bez stresu ,ze coś zarysuje czy rozwali. W czerwcu kupuje normalny samochód a np. Vitka idzie do zmotania ;)

No a zeby nie było off topa , to dzien jak codzień w skali od 1-10 na 6 wiec nie jest zle, mógłby być lepszy gdyby nie mój zupełny brak zdecydowania. Nie tylko sprawi bym sobie przyjemność ale i miał zajęcie na popołudnia i wieczory. A tak ch.. zaś będę siedział jak zombi przed laptopem i gapil sie na te same egzemplarze.
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 28 sty 2012, 09:19
Kolejny dzień. Na śniadanie będzie ibuprom. Nie chcę więcej się budzić.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez slow motion 28 sty 2012, 09:33
Kiya, <przytul>

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 28 sty 2012, 10:35
7 godzin nieprzerwanego snu !!! To robi wrażenie :shock: od rana jestem z synem bo żona jeszcze śpi . Mam dzisiaj kilka rzeczy do zrobienia i nadzieje , że na wszystko starczy siły i czasu.

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 28 sty 2012, 12:03
Kiya ibuprom na pusty żołądek to niezdrowo! ;) może dzień nie będzie taki zły?

ja póki co z rana mam trochę chęci, zobaczymy czy zostaną też na potem, czy będzie jak zwykle ;>

Mój dzisiejszy dzień

przez ninja 28 sty 2012, 14:47
w nocy się wkurzałam że po 5 tabsach nie mogę zasnąć, ale ostatecznie wstałam po 12 :D iii ogoliłam nogi, hell yeah, i jest ładnie i cholernie zimno, ale i tak założyłam kieckę! ah ta potrzeba autodestrukcji.
poza tym szykuje się kolejny samotny dzień, ale może kot potem do mnie przyjdzie :105:
i mam bardzo ambitne plany na dziś w postaci zakupów w biedronce i alfie, i w ogóle poszłabym na lody i do kina, ale mnie nie stać. no i "chodzenie w takie miejsc samemu to już szczyt samotnictwa". no to wio.
Wyglądam zdrowo, ponętnie i rumianie. Wcale nie widać, że nie żyję.
The prettier a girl is, the more nuts she is.

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 28 sty 2012, 18:19
Caly dzien nauki mimo tego ze nie moge sie non stop skupic mam to odkad mam problemy z nerwica wlasnie, nic mi do lba nie wchodzi, zmierzyłem ciśnienie 116/76 i pomyslalem matko jakie niskie no i minelo z 5 minuty i atak uderzenie goraca, przyspieszony puls i lek ze umrę : / no nic, czas uczyc sie dalej :why:

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 28 sty 2012, 18:39
Mightman, trudno wyciszyć się i skupić na czymkolwiek, jeśli w głowie masz mnóstwo spraw /m.in.tę, o której wczoraj wspomniałeś, dot,Twojej Dziewczyny/. Wiem doskonale, że jeśli siedzi w nas jakaś niezałatwiona, niewyjaśniona sprawa, o skupieniu można tylko marzyć.
Ja nauczyłam się wyjaśniać sprawy trudne, konfliktowe, albo, sama, po przemyśleniu, uznaję je za mało istotne, tak naprawdę.
Kiedy przemknie Ci myśl,lęk że umrzesz, natychmiast wprowadź do psychiki następną...to tylko nerwica, zaraz minie...przecież jestem młody i zdrowy. Warto powtarzać to w myślach, bo to tylko myśl negatywna i można ją zawsze zmienić. Trzeba jednak nad popracować...ja nie poddaję się.. :nono: :nono:
Pozdrawiam :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez slow motion 28 sty 2012, 19:19
ninja, biedra i lidl rządzą. Szkoda, że u mnie lidla ni ma. Jesteś z Olsztyna?

-- 28 sty 2012, 18:20 --

Dziś bezstresowo. Dom, spacer z kolegą, który przyjechał z Gdańska. Spotkanie w barze ze znajomymi, wypity soczek grejfrutowo-truskawkowy z lodem i again dom.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Mój dzisiejszy dzień

przez ninja 28 sty 2012, 19:38
slow motion, studiuję w olsztynie :) właśnie ostatnio mi się przypomniało jak świetnie się robi w biedrze zakupy, zwłaszcza mając 15zł na życie XD a w lidlu są bossskie słodycze <3

mój dzisiejszy dzień zgodnie z planem, nawet odważyłam się pójść na te lody (jedyną osobą samotną w kawiarni była pani lat 70+, a reszta przychodziła stadami, ale co tam, co tam!), poza tym nic ciekawego i chyba obejrzę film.
Wyglądam zdrowo, ponętnie i rumianie. Wcale nie widać, że nie żyję.
The prettier a girl is, the more nuts she is.

Mój dzisiejszy dzień

przez slow motion 28 sty 2012, 19:42
ninja, też studiowałam w OLN. Oj tak, dla studentka tylko biedra. Tanio i można się najeść. Wafelki z lidla mniaaam.

Też nie znoszę tłumów, ostatnio takie lęki mi się nasiliły, że staram się unikać tego, ale wiem, że prędzej czy później będę musiała stawić lękowi czoła. Lody w styczniu:) lubię to. Też za jakiś czas obejrzę jakiś film- co wieczór robię to przed snem.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Mój dzisiejszy dzień

przez Michał 1972 28 sty 2012, 20:07
Dzien jeszcze sie nie skończył , wiec jeszcze nie chwale, ale póki co :yeah: Przymierzam sie do ściągnięcia " O północy w Paryżu " i upieczenia szarlotki wg. przepisu który dała mi mama. Przepis banalnie prosty a szarlotka miażdży :P specjalnie jechałem 15km do Kerfura po formę bo nie miałem :mrgreen: . Od kilku dni mam w ciagu dnia chwile kiedy normalnie funkcjonuję a dzisiaj to juz było trochę więcej niż chwila.

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Mój dzisiejszy dzień

przez NewYork 28 sty 2012, 20:48
Kerosine, pzerabane byc cały dzień w domu i siedziec. Ja tez cały dzień w domu bo mróz i nudzę sie:/
NewYork

Sortuj wg