Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 02 lis 2010, 10:50
Czesc robaczki :D
Jak po weekendzie????my z malzem w niedzielè,jak zaczèlismy fikac przy T. love,to w sumie skonczylo siè to moimi kilkoma upadkami..potem wymyslilam wspolnà kàpiel,i wypadlam z wanny :hide: trochè siniakow mam..Wczoraj na tomiast na kacu gigancie pojechalismy do Brukseli-tlum ludzi w polskim kosciele a wièc odpuscilismy sobie.Poszlismy tylko na cmentarz a potem do muzeum.
dzisiaj dopadla mnie niespodziewanie @ i bardzo cierpiè.Nie mam dziisaj zadnych planow-tylko jakis obiad zmontujè i luzik.
wovacuum

przez PhilosophyOfLife 02 lis 2010, 10:54
wovacuum, to mialas wesoly weekend :mrgreen: Swietnie,ze tak potraficie sie wyglupiac :mrgreen: Ja i moja polowka jestesmy tacy sami:)Wczoraj tez sie razem kapalismy :evil:
Uwazam,ze jestesmy dwa wariaty i zachowujemy sie jak dzieci,ale przeciez to cudownie tak.Trzeba sie cieszyc zyciem,bo ono takie pelne wybojow :D Tym bardziej dla Nas-nerwicowcow
Biedaczka,dobrze,ze dzis do pracy nie idziesz.Ja w te dni to nawet na ulice wyjsc nie moge bo mam mega leki i zawroty glowy :(
PhilosophyOfLife

przez Wujek_Dobra_Rada 02 lis 2010, 10:56
30 mg Dormicum+ 2 x zolpidem. Wkońcu się wyspalem...
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PhilosophyOfLife 02 lis 2010, 10:59
Wujek_Dobra_Rada, wez te Dormicum,a nie bierz zolpidemu :mrgreen: Tak dobrze Ci szlo...
PhilosophyOfLife

przez Wujek_Dobra_Rada 02 lis 2010, 11:17
PhilosophyOfLife, Zmień tego Avatara proszę. :twisted: Jedyne co się u mnie rusza, to libido się pojawia... :twisted:
Wujek_Dobra_Rada

przez wovacuum 02 lis 2010, 11:19
PhilosophyOfLife, dni z @ to dni wyciète z zyciorysu.jeszcze jak wypada wtedy wolny dzien,to pol biedy,ale jesli tak nagle czasem wypadnie w pracy-idzie zwariowac. :evil:
wovacuum

przez Agnieszka_1988 02 lis 2010, 11:19
Wujek_Dobra_Rada, a ja już zapomniałam, co to libido przez ten powrót nerwicy... :( :roll:
Agnieszka_1988

przez PhilosophyOfLife 02 lis 2010, 11:24
Wujek_Dobra_Rada, moze to bedzie dobra kuracja :mrgreen: Mile obrazki=lepsze samopoczucie :mrgreen:
Wiola,ostatnie mc mialam szczescie miec @ w weekendy,ale ostatnio sie posypalo i myslalam,ze umre.Nie od bolu,bo na to pomagaja mi tabletki,ale od tego oslabienia,lekow itd.Cos strasznego
Ostatnio edytowano 02 lis 2010, 11:26 przez PhilosophyOfLife, łącznie edytowano 1 raz
PhilosophyOfLife

przez Wujek_Dobra_Rada 02 lis 2010, 11:25
PhilosophyOfLife, jesteś okrutna :why:
Wujek_Dobra_Rada

przez PhilosophyOfLife 02 lis 2010, 11:27
Wujek_Dobra_Rada, zacznij myslec o obrazkach :mrgreen: nie o lekach :mrgreen: I kto to pisze :mhm: :mrgreen:
PhilosophyOfLife

przez Korba 02 lis 2010, 11:38
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):30 mg Dormicum+ 2 x zolpidem. Wkońcu się wyspalem...

wiem jak to jest pragnąć się wyspać, ale mieszanki mocne sobie zapodajesz powiem Ci. ile śpisz po takim zestawie? jesteś w stanie wstać bez zamulenia?

ja wczoraj tradycyjnie 1 estazolam, do zaśnięcia długa droga, za to rano nieprzytomna, w pracy pojawiłam się o 10.00 :?
ale oczywiście wzięłam go bardzo późno. cholera, muszę wyrobić w sobie nawyk brania go wcześniej i kładzenia się wcześniej, ech.

dzień jak co dzień chyba, odwołałam kolejny raz gina, no bo nie wyrobiłam się na 9.20 - a to jedyne badanie, które mi zostało do zrobienia z zestawu zleconego przez reumatologa...

wieczorem idę do kosmetyczki i zarazem dobrej kumpeli, ma mi zrobić "coś super" na buzię, no i poklachamy sobie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Wujek_Dobra_Rada 02 lis 2010, 11:40
Korba, Wstałem dziś jak nowonarodzony. Zero zamulenia. Spałem ok 8,5 godziny.
Wujek_Dobra_Rada

przez wovacuum 02 lis 2010, 11:43
Wujek_Dobra_Rada, rany,ja po takiej dawce pewnie bym spala 24 h albo nie obudzila siè wcale... :roll: 8)
wovacuum

przez Wujek_Dobra_Rada 02 lis 2010, 11:44
wovacuum, Będziem próbować lepszego leku, co nie? 8)
Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg