Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 26 maja 2007, 15:49
Darek, w takim razie jedynym twoim wyjściem jest wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do nawiązania jakiegoś dobrego kontaktu ;)
maiev napisał(a):Pogoda się popsuła i pada i pada i się wypadać nie może. Ale przynajmniej nie jest tak duszno.

U mnie się zachmurzyło, ale wcale mnie to nie smuci :P teraz jest całkiem przyjemnie
Amy Lee no to widać się wyluzowałaś za wszystkie czasy :P
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 26 maja 2007, 16:21
Piotrek napisał(a):Amy Lee no to widać się wyluzowałaś za wszystkie czasy :P

Takiego luzu, jak bieganie w nocy po placu budowy nie życze najgorszemu wrogowi, ale faktem jest, że gdyby nie kurcze w stopach i przelotne bóle brzucha to wydawałoby się, że wszystko jest ok.
Amy Lee

przez Tygryska 26 maja 2007, 18:25
Wrócilam z dwudniowej regeneracji u lubego. Sporo gadalismy o mojej nerwicy, obejrzeliśmy razem nagrane rozmowy w toku no i trez różne myśli chodzą mi po głowie, mam jakis dziwny nastrój. Z jednej strony bardzo się cieszę z tych rozmów a z drugiej jest mi jakoś źle, czemu moje życie jest jakies takie pokrecone, dziwne, nie moge w pelni przejąć nad nim kontroli i czuję sie żałośnie :(
Ostatnio różne stresy i problemy trochę mnie przerastają. Staram się skupić na tym co mam do zrobienia (egzaminy, magisterka etc.) ale cięzko mi.

Przepraszam za takie smęty ale musiałam ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ashley 26 maja 2007, 19:29
Piotrek napisał(a):Ale jak na razie - polecam Vademecum wydawnictwa Operon - ta książka to cała licealna fizyka w pigułce (jest trochę trudnych szczegółów tam, ale jak to zdołasz opanować to nie ma na Ciebie mocnych ), do tego serwis fizyka.edu.p

Dzięki na pewno skorzystam ;)

Piotrek napisał(a): No ale nic nie zastąpi dobrego nauczyciela w przypadku fizyki i mam szczerą (po diagnozie widać że chyba naiwną) nadzieję, że takiego nauczyciela macie...

Daj spokój, nauczycielka jest beznadziejna. Z lekcji nie wynoszę nic- doslownie :/ A wkurza mnie to niemilosiernie bo ja zdaje na maturze rozszerzoną...

człowiek nerwica napisał(a):Raczej mi sie nie uda...bo oprócz tych gburów i chamów nikogo nie znam z mojego miasta..

Darek a w czym stoi przeszkoda żebyś poznal? To by Ci dobrze zrobilo, jakbyś poznal jakiś fajnych znajomych :)

Amy Lee to w sumie fajnie że wyluzowalaś i poszlaś z tym qmplem. Dzięki temu jak sama napisalaś "lęki poszly się bujać". Może to jest dla Ciebie nowa perspektywa, inaczej na to spojrzysz ;)
U mnie ok. Drugą polowę dnia spędzilam z przyjaciólką. A tak ogólnie to dzisiaj wszystko mnie wkurza. Takie drobnostki, że pies zaszczeka i tego typu :D

przez depresyjny86 26 maja 2007, 20:24
Piotrek,ashley-wiecie co?,chyba postaram się wykorzystać jakieś wydarzenie do poznania kogoś...bo samemu ze sobą to rzeczywiście ciężko...boje się ludzi ale spóbuje...wiem że będzie mnie to kosztowało sporo nerwow ale kto wie może sie uda kogos poznać....
Dziękuje Wam oraz wielu osobom z forum za wsparcie-jak już kiedyś pisałem kocham Was ludzie!!!!!!
:)

przez IceMan 26 maja 2007, 23:17
ashley napisał(a):Daj spokój, nauczycielka jest beznadziejna. Z lekcji nie wynoszę nic- doslownie :/ A wkurza mnie to niemilosiernie bo ja zdaje na maturze rozszerzoną...

nie myślałaś o korkach?
człowiek nerwica napisał(a):boje się ludzi ale spóbuje...wiem że będzie mnie to kosztowało sporo nerwow ale kto wie może sie uda kogos poznać....

Ważne żeby zrobić ten pierwszy krok a potem następny i nawet jak raz nie wyjdzie to próbować dalej. 3mam kciuki :)
Przyjaciel forum

przez ashley 27 maja 2007, 14:27
człowiek nerwica napisał(a):Piotrek,ashley-wiecie co?,chyba postaram się wykorzystać jakieś wydarzenie do poznania kogoś...bo samemu ze sobą to rzeczywiście ciężko...boje się ludzi ale spóbuje...wiem że będzie mnie to kosztowało sporo nerwow ale kto wie może sie uda kogos poznać....

:):):):):):):):):):):) jestem pewna że jak będziesz próbowal to prędzej czy poźniej kogoś fajnego poznasz ;)

Piotrek napisał(a):nie myślałaś o korkach?

chodze na korki od niedawna i troche mi juz pomogly :)

przez maiev 27 maja 2007, 20:01
wiecie co? chyba będziecie mieli ze mną spokój - mój braciszek powiedział że zabiera kompa do niemiec we wtorek. :evil: Zbulwersowalam się - zresztą nie tylko ja - ale cóż z tego - on i tak zrobi co mu się podoba - jak zawsze. :cry: Ale jest nadzieja. Mój mąż mówi że mi kupi laptopa. hmm wierzyć - nie wierzyć. Się zobaczy, tak że nie cieszcie się za szybko :mrgreen: :twisted: ;) Burza idzie - idę się gdzieś schować. :-|
"I need a new version of me..."

przez depresyjny86 28 maja 2007, 02:01
Kurcze....mija kolejna noc a ja na przemyśleniach,,,,
:)

przez Tygryska 28 maja 2007, 08:49
maiev :( Mam nadzieję że mąż kupi tego laptopa.

Ja ostatnio sporo przemyślałam i odnalazłam pewien spokój. Dobrze mi z tym. Trochę mniej siebie katuję ;)

przez ashley 28 maja 2007, 08:57
A ja jestem chora i siedzę dzisiaj w domq, ale nie narzekam ;)

przez IceMan 28 maja 2007, 09:47
maiev napisał(a):Się zobaczy, tak że nie cieszcie się za szybko

To zdanie brzmi co najmniej niejednoznacznie :lol:
Tygryska napisał(a):Ja ostatnio sporo przemyślałam i odnalazłam pewien spokój. Dobrze mi z tym. Trochę mniej siebie katuję

Bo katować się nie warto - zwykle nie ma czym ;)
ashley napisał(a):A ja jestem chora i siedzę dzisiaj w domq, ale nie narzekam

zdrówka życzę tyle ile chcesz ;) (zależnie od ilości klasówek przed Tobą możesz chcieć go albo nie :P )
Przyjaciel forum

przez ashley 28 maja 2007, 09:59
Piotrek napisał(a):zdrówka życzę tyle ile chcesz

dzięki ;)

Piotrek napisał(a):(zależnie od ilości klasówek przed Tobą możesz chcieć go albo nie

no dokladnie :lol:

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 28 maja 2007, 12:50
Tygryska napisał(a):obejrzeliśmy razem nagrane rozmowy w toku

Apropo tych rozmów w toku... Podobno brał w nich udział ktoś z tego forum... Niestety nie widziałam tego... A bardzo bym chciała...

Ja siedze dzisiaj sama, bo Samuel w pracy... :(
Ale nie narzekam, wczoraj spędziliśmy tak cudowny dzień, że przyda mi się odpoczynek...
Wczoraj pierwszy raz od... niepamiętam kiedy..... byłam z męzem i znajomymi w Parku Chorzowskim na spacerze... Jestem z siebie dumna. Mnóstwo ludzi, upał, a ja dałam rade i nawet dobrze się bawiłam...
No to może już teraz będzie lepiej????

Sortuj wg