Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Anonymous 23 paź 2010, 23:08
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez linka 23 paź 2010, 23:10
Mógłby być i ten "living evil twin brother" a i tak obrazek byłby adekwatny i do osoby i do panującej sytuacji .....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Toshiba 23 paź 2010, 23:22
esprit, Ja kiedyś też miałam problem, ale od kiedy został nam tylko Jarosław doznałam olśnienia. Lech miał pypcia na policzku.
Toshiba

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kochanie 23 paź 2010, 23:29
mój dzisiejszy dzień był nawet nie najgorszy aż do momentu (jakas godzine temu), kiedy to mój ojciec alkoholik pobił sie z moim bratem alkoholikiem, a w miedzy czasie matka alkoholiczka krzyczała wniebogłosy. Potem mój brat wyszedł z domu i teraz nie odbiera ode mnie telefonów, umieram ze strachu co sie z nim dzieje... Po jego wyjściu jeszcze rodzice sie porzucali na siebie z pól godziny. Teraz jest juz spokój, nikt sie do siebie nie odzywa. A ja czuje lęk, wstyd, smutek, współczucie i poczucie winy. No i bezsilnośc kompletną - bo w żaden sposób nie moge mojmu bratu pomóc...

przez Anonymous 23 paź 2010, 23:31
Anonymous

przez jacas 23 paź 2010, 23:37
esprit napisał(a):Sorry za taki off top ale polecam panom http://www.giercownia.pl/gra/23374/bowmans_strip_poker/ :mrgreen:

niestety wygralem :hide:
jacas

przez jacas 23 paź 2010, 23:50
Panna_Modliszka napisał(a):
esprit napisał(a):Sorry za taki off top ale polecam panom http://www.giercownia.pl/gra/23374/bowmans_strip_poker/ :mrgreen:

A jak się to ma do dzisiejszego dnia? Chcesz szerzyć żałosne, sprośne gierki, to nie tutaj.

bana mu, bana mu! :roll:
jacas

przez Korba 23 paź 2010, 23:51
wiedziałam, że mam stąd spierniczać. czemu nigdy nie słucham intuicji? a, zapomniałam - borderzy nie są pewni co jest intuicją, a co chorym instynktem :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shade 24 paź 2010, 02:07
kolejny zimny, ciemny, samotny sobotni wieczor :(
And you can see my heart beating
You can see it through my chest
And I'm terrified but I'm not leaving
Know that I must pass this test
So just pull the trigger

przez Anonymous 24 paź 2010, 02:16
Anonymous

przez Wujek_Dobra_Rada 24 paź 2010, 02:28
Spać nie mogę. :why:
Wujek_Dobra_Rada

przez -asia- 24 paź 2010, 07:09
za*ebie mojego dawnego dentyste, no nie wiem po prostu co bym zrobila, gdybym go zobaczyla!!!! Po wczorajszej wizycie u mojej nowej dentystki (zlota kobieta, ratuje mi zeby) moj paraliz nie mija, polowa twarzy dalej jest zdretwiala, glowa bardzo boli, bardzo slabo widze na jedno oko i nie moge nim ruszac, nie moge gryzc, otworzyc buzi nawet do umycia zebow, kiepsko spalam, jestem jakas rozpalona, doslownie emanuje ze mnie goraco a jednoczesnie mam dreszcze, bardzo bola mnie na dodatek kolana, tak, ze ciezko mi chodzic, jakos tak sie pode mna uginaja. :shock: czy te wszystkie dolegliwosci moga byc skutkiem znieczulenia? (zawsze zle znosilam) czy tez moze podtrucia rtecia przy wyrzuceniu plomby amalgamatowej?
-asia-

przez Natusia 24 paź 2010, 09:58
-asia- może na pogotowie jedź skoro aż tak źle się czujesz , biedactwo <głaszcze>

ja niedawno wstałam i wracam dalej do łóżka poleżeć potem może na jakiś spacerek... gardło dalej boli
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez fobia 24 paź 2010, 10:54
-asia-, jak pisała Natusia, wybierz się na pogotowie!

[Dodane po edycji:]

btw. pogniłam dzisiaj do 10:30 i dobrze mi z tym :mrgreen: tylko od tego długiego spania głowa mnie ćmi :mrgreen:

Sortuj wg