Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez -asia- 19 sie 2010, 09:25
brokenwing, dzięki, postaram się, wiem, że powikłania po grypie mogą mieć straszne konsekwencje. :(
-asia-

przez brokenwing 19 sie 2010, 09:28
Walni - babce w ambicje ,zasugeruj ,że dba za mało o córkę .Może to coś da ?
Powodzenia ,szybkiego powrotu do zdrowia mamy .
brokenwing

przez Korba 19 sie 2010, 09:38
-asia-, też myślę, że dobrze byłoby wezwać lekarza. lepiej dmuchać na zimne.
ja też dzisiaj fatalnie spałam. ogólnie po citabaxie budzę się po kilka razy w nocy.
nie chce mi się pracować, pogoda ponura, ale przynajmniej chłodno jest. smutno mi jakoś i bezsensownie.
i jakoś nie mogę się pozbierać po wczorajszym filmie - tak bardzo chciałabym móc oderwać się od rzeczywistości.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ludowa 19 sie 2010, 09:46
Mam dziś mnóstwo roboty i wiele wskazuje na to, że nie wyjdę z pracy przed 21. Powinnam sie spakowac i tu spać. Byloby ekonomiczniej :? .
Ludowa

przez wovacuum 19 sie 2010, 10:15
hej Wam :D alez Wy wczesnie wstajecie-ja klacham z corka pol nocy i potem sà tego efekty,ze wstajè jak neptyk o 10 rano :hide:
Asia zadzwon po lekarza rodzinego albo na pogotowie-z grypà nie ma zartow tak jak mowià moi przedmowcy.A babcià siè nie przejmuj.
Ja wczoraj bèdàc w Lille ,w centrum handlowym,ktore tak lubiè-o malo nie zemdlalam :? zrobilo mi siè bardzo slabo...jak nigdy dotàd,kurde nie wiem co to bylo??mam nadziejè,ze to nie powrot nerwicy??tylko nie to!!!Chyba za bardzo wszystko przezywam ostatnio..ach.za godzinkè lecè do pracy.
wovacuum

przez linka 19 sie 2010, 11:53
Rano - masakra, potworny ból brzucha,skurcze, mdłości, trzęsawka lekka - wszystko w związku z @, masakra jakaś....... :-| Jak ja się perfidnie wtedy czuję.....porażka....zapodałam sobie ketonal i jakoś powoli przeszło. Teraz już jestem w domku ale na 18 muszę podbić do pracy na godzinkę...nie chce mi się za bardzo, ale w celach szkoleniowych więc zawsze warto :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 19 sie 2010, 13:35
wczoraj sobie uświadomiłam że już za tydzień egzamin tak więc teraz cała jestem sparaliżowana ze strachu...:( tak bardzo się boję nie wiem jak ja to przetrwam.. na bank zemdleję ;( jezu..nei przestanę o tym myśleć..nie jestem nic w stanie zrobić..wywalcze dziś u psychiatry jakiś lek mocny..i dodatkowo wrócę do leków..bo nie ma wyjścia bo rodzina i chłopak mówią że tak będzie lepiej..a ja głupia myślałam że dam radę bez ;( jednym słowem do dupy dzień i cały następny tydzień też ;( jestem jednym wielkim chodzącym atakiem paniki.
dogomaniaczka

przez cookiecrisp 19 sie 2010, 14:20
dominika92 napisał(a):wczoraj sobie uświadomiłam że już za tydzień egzamin tak więc teraz cała jestem sparaliżowana ze strachu...:( tak bardzo się boję nie wiem jak ja to przetrwam.. na bank zemdleję ;( jezu..nei przestanę o tym myśleć..nie jestem nic w stanie zrobić..wywalcze dziś u psychiatry jakiś lek mocny..i dodatkowo wrócę do leków..bo nie ma wyjścia bo rodzina i chłopak mówią że tak będzie lepiej..a ja głupia myślałam że dam radę bez ;( jednym słowem do dupy dzień i cały następny tydzień też ;( jestem jednym wielkim chodzącym atakiem paniki.
ja za tydzień wracam do szkoły, a jak pomyślę że to właśnie 1 września zaczęła się moja nerwica (wiec ciezko zaprzeczac ze mialo to zwiazek z pojsciem do szkoly) to az mnie drgawki biorą hohoho zajeb*oza po prostu ^-^ ale jak jest ciezko to sobie mysle ze najwyzej sie zglosze do tego mlodziezowego osrodka nerwic w zagórzu (tam mam nawet bliżej niż do wa-wy), i zanim podejmuje konkretne kroki w tym kierunku, juz mi troche przechodzi :smile: przezylam tamten rok, moze i teraz sie uda. a leki... mimo tego co mówi wiele osob (ktore zwykle nie maja problemow wymagajacych powaznego leczenia), ja uwazam ze przy ciezkiej nerwicy dobrze jest je sobie brac przez dluzszy czas, no bo jak mowią: w spokojnym ciele spokojny umysl... czy jakos tak :smile:

przez dogomaniaczka 19 sie 2010, 14:22
cookiecrisp, no ja też wracam a póki co ledwo wychodzę z domu tak więc w ogóle masakra..mnie psychiatra chce tam wysłać do zagórza ale jakoś jestem negatywnie nastawiona..jak dostanę się do szkoły pod blokiem to może będzie dobrze..
dogomaniaczka

przez cookiecrisp 19 sie 2010, 14:50
będzie dobrze :D
a jak nie... to spotkamy się w Zagórzu ^-^

przez dekiell 19 sie 2010, 15:00
jak u was z nerwicą ???? robicie sie może cali czerwoni ???

przez TheGrengolada 19 sie 2010, 15:05
Derelka zaatakowała po podwójnej dawce środków na sen.
Ale dotlenienie się na rowerze pomogło :)

przez Magdaa 19 sie 2010, 15:10
Przez ostatni tydzień musiałam trzy razy (!) wziąć benzo. Nie mam typowych ataków. Są inne. Ale są. Bez SSRI był ok jeden na 4 miesiące, a teraz?!... Nagle robi mi się słabo, zaczyna boleć mnie głowa, łapie mnie szczękościsk, zaczynam mieć problemy z pamięcią i coś co było 5 minut wcześniej wydaje mi się jakby było godzinę wcześniej... Rośnie lęk, czym gorzej się czuję, tym bardziej rośnie lęk.
Biorę benzo, pare minut i zaczynam się uspokajać. O co tu chodzi? Czy to ataki nerwicy, tylko zmienione?

p.s. Czy jest tu ktoś, kto zna się na podatkach, fakturach itp? Potrzebuję pomocy!
Magdaa

przez 19_latek 19 sie 2010, 17:04
U mnie dzis masakra, ojciec od rana pijany, cos czuje ze kiedys nie wytrzymam i cos mu zrobie jak zacznie sie awanturowac, wstyd tylko przynosi.
19_latek

Sortuj wg