Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez jacas 04 maja 2010, 20:14
brawo ze dalas rade! mnie to co prawda czeka dopiero za 2 lata, ale na sama mysl o maturze dostaje nerwow, a co dopiero tam isc..
jacas

przez Kirian 04 maja 2010, 20:26
Mój dzisiejszy dzień był trudny. W nocy się średnio niestety wyspałam, od rana humor raczej kiepski, brak energii do czegokolwiek - a tu trzeba było zabrać się do pracy. Koło 15:00 nastrój się nieco poprawił, teraz jest "średnio na jeża". Staram się nie dopuścić do pojawienia się lęków, które lubią dawać o sobie znać zwłaszcza wieczorami. Heh... a w zeszłym tygodniu było względnie fajnie, aż sama się dziwiłam :(
[url]www.lekomanka.pl[/url] - ciekawy blog pisany przez osobę, która jak ja ma problem z uzależnieniem od leków nasennych i cierpi na depresję. Fajnie się czyta.

przez ALEKS*OLO 04 maja 2010, 20:55
Ja też mature napisałam , nie uciekłam , w czasie pisania złapało mnie 5 ataków, dość silnych , przetrwałam do końca.......... potem 8 h w pracy...........padam na ryj, nie mam siły pisać nawet. Dziekuje dobranoc.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez takajakaś18 04 maja 2010, 21:01
ja tez mialam jak sie skapnelam,ze malo czasu to bylo ciezo,w dodatku bylam akurat w ost grupie 8-osobowej i wszycy wyszli a ja nie mogac zniesc presji rowniez oddawalam swoje arkusze.To sie nazywa miec silna psychike!
takajakaś18

przez magdalenabmw 04 maja 2010, 22:21
jacas napisał(a):brawo ze dalas rade! mnie to co prawda czeka dopiero za 2 lata, ale na sama mysl o maturze dostaje nerwow, a co dopiero tam isc..

Że co?! To ile Ty masz lat? Bo wyglądasz na około 22 :P

Gratuluję wszystkim maturzystom że dają radę i jakoś wytrzymali dzisiaj :great: Wiem z autopsji jakie to ciężkie zdawać maturę z silną nerwicą.

A mnie dalej głowa boli, nad lewą skronią :-| :?
magdalenabmw

przez Joaśka 04 maja 2010, 22:33
:shock: :shock: :shock: O matko :shock: :shock: :shock:
Nie uwierzycie, co mi się przed chwilą przytrafiło, stałam nad kuchenką gazową, pilnowałam czajnika, stałam bliziutko, a "ogień" był duży i nagle poczułam zapach spalenizny. Patrzę, a tu mi moje maleńkie włoski na rękach się zaczęły jakby tlić, zrobiły się żółte i tak śmiesznie teraz wyglądają. :twisted:
Joaśka

przez Paranoja 04 maja 2010, 22:35
mój dzisiejszy dzień do dupy. Chciałabym, żeby chociaż sen był lepszy
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Venus 04 maja 2010, 23:04
A ja znowu rycze, jak bóbr...kurcze co się dzieje :why:
Bla bla bla...

przez Anonymous 04 maja 2010, 23:21
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez puszekokruszek 05 maja 2010, 08:13
Wieczorem obejrzeliśmy "Silent Hill"-całkiem fajny filmik, bałabym się po nim do wc pójść ale nie bałam się niczego bo...ZĄB!!! jasna cholera, myślałam, że mnie wykończy w nocy, spałam 2 godziny(raczej drzemałam)a reszta to porażka, jakbym mieszkała w mieście to w samych gaciach bym na dyżur stomat.leciała ale stety/niestety za daleko mam. Nie wiem czy dam rade z nim wytrzymać do soboty, najwyżej wezmę taxi jak stary z roboty wróci i pojadę na dyżur bo kolejnej takiej nocy nie przetrwam :cry:
shit, shit, shit, niedobrze :evil:
Nie wiem co będę dziś robić, podoga pod psem, leeeeejeee i ciemno, mogłabym poosprzątać ale przez ten ząb nic mi się nie chce
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez disgusted 05 maja 2010, 08:22
A ja muszę zacząć przygotowywać coś na festiwal rękodzieła, tylko jeszcze nie wiem co... :)
you can climb a ladder up to the sun
or write a song nobody had sung
or do something that's never been done.

przez Alex1963 05 maja 2010, 08:44
Shadowmere napisał(a):Alex1963, a może powiesz co Ci jest dokladnie i co spowodowalo chorobę?

1. Zaurzenia lękwe z agorafobią na skutek stresu po traumatycznych przeżyciach .
2. Toksyczny związek.
Alex

przez Shadowmere 05 maja 2010, 08:53
a ja fatalnie się czuję.jak na zjeździe...za co?:(dzis chyba spędzę dzien w łóżku :roll:
Shadowmere

przez klaudunia 05 maja 2010, 09:41
u mnie nawet w miare ok od kad wyszłam ze szpitala psychitrycznego(w piątek)mam podobno psychoze
do tego próbe samobujczą biore leki i jak narazie jest ok
nie mam tez juz mysli by wrócic do narkotyków po tych lekach czuje się jak bym była nacpana
tylko wieczorem znów się boje niestety

Sortuj wg