Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Venus 01 maja 2010, 10:51
esprit masz klawego sierściucha :mrgreen:

Dzisiaj dzionek całkiem całkiem, czeka mnie dziś imprezka, bo wczoraj miałam
urodzinki :mrgreen:
A tak poza tym to szaleję z powodu faceta :mrgreen: który mi się spodobał
i szukam wszelkich sposobów jak go sobie wyrwać :mrgreen:

A na dobre samopoczucie dla Was, o to mój futrzak :mrgreen: :
P1010012.JPG
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Bla bla bla...

przez Ridllic 01 maja 2010, 10:54
ja mam 18 ,5 ale hmm czy to ważne :mrgreen:

dzień dobry wszystkim :)
Ridllic

przez Shadowmere 01 maja 2010, 10:56
linka, a wyglądasz jak mała myszka-na 18-19.jaki to los przewrotny jest :D Dla wszystkich zakompleksionych z powodu późnego rozpoczęcia studiow-ja mam lat (już mowilam) 22 i dopiero w tym roku pojde na pierwszy rok!!Wszyscy spoznialcscy i wieczni studenci uszka do góry:) :pirate:
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 01 maja 2010, 11:04
Shadowmere napisał(a):linka, a wyglądasz jak mała myszka-na 18-19.jaki to los przewrotny jest :D Dla wszystkich zakompleksionych z powodu późnego rozpoczęcia studiow-ja mam lat (już mowilam) 22 i dopiero w tym roku pojde na pierwszy rok!!Wszyscy spoznialcscy i wieczni studenci uszka do góry:) :pirate:

a ja mam 23 i 2 razy rzucałam studia, ostatni raz w lutym tego roku i nie zamierzam nigdzie iść, póki się nie "naprawię"...

czemu pogoda się zepsuła..? :evil:
paradoksy

przez Venus 01 maja 2010, 11:07
linka napisał(a):Venus, :mrgreen: dawaj śmiało do mnie :mrgreen:

linka
odezwę się potem do Ciebie na PW :mrgreen:

Kochani, nie martwcie się studiami. Ja mam latek 27 i jestem 2 latka po studiach :mrgreen: ,
które mi nic nie dały :mrgreen: :lol:
Bla bla bla...

przez Joaśka 01 maja 2010, 11:10
Znowu wszyscy w domu. Migrena. Fatalny humor. Brak chęci na cokolwiek. Super dzień. :evil:
Joaśka

przez Shadowmere 01 maja 2010, 11:19
paradoksy, to jest mądra decyzja.ja również 2 razy rzucilam studia..przez ekhm zabuzrenia natury wiadomej.
u nas pogoda pikna,co nie zmienia zbyt wiele,bo boję się wychodzic z domu.ale widok z okna śliczny.
Shadowmere

przez Joaśka 01 maja 2010, 11:21
Shadowmere, a u mnie leje deszcz. Ale lubię taką pogodę, wszystko staje się być łagodniejsze, nie takie ostre. I ja też jestem wtedy spokojniejsza.
Joaśka

przez wovacuum 01 maja 2010, 11:35
Wczoraj przyszli sàsiedzi -podobno na kawè:zezarli wszystkie golàbki,i wypili(czytaj:wypilismy)duzo,za duzo wina :twisted: Daisiaj wyglàdam jakbym nie wyglàdala-leczè sie kefirkiem.Malzo spoglàda na mnie dziwnym wzrokiem-on nie pije. :D pozdrowionka
wovacuum

przez Shadowmere 01 maja 2010, 12:26
Dostałam uczulenia-i mam jedno oko małe,spuchnięte.Do tego katar.Wyglądam jak Qasimodo.
Shadowmere

przez agaska 01 maja 2010, 12:26
Venus, no Twoja swinica tez jest klawa :P Ciekawe czy by sie dogadala z moim zwierzyncem :mrgreen:

Ahhhhh, dzis botwiiiiinkaaaaaaaaaaaaa!
Be the change you want to see in the world

przez Joaśka 01 maja 2010, 12:36
Shadowmere napisał(a):Dostałam uczulenia-i mam jedno oko małe,spuchnięte.Do tego katar.Wyglądam jak Qasimodo.

No przeczytałam właśnie w topicu Anafranil. :? A jesteś pewna, że to uczulenie? Teraz panuje jakaś infekcja, mnie samą chyba dopadła. "Woda" mi dziś cieknie mi z nosa, jedno oko zdrętwiałe i też właśnie spuchnięte, boli mnie ucho po tej samej stronie, jakoś dziwnie się czuję. :roll:
Masz jeszcze jakieś inne objawy oprócz kataru i tego oka?
Joaśka

przez Shadowmere 01 maja 2010, 12:42
Joaśka, nie Myszko,nie mam.Zenonek cos pisało infekcji jakiejś,ale ciężko mi w to uwierzyć-to takie alergiczne,zdawaloby sie objawy.Też Ci leci woda z noska?oko też mam jedno spuchnięte i obolałe.łzawi.cholera a wiesz może czym sie leczy tą infekcje?
Shadowmere

przez magdalenabmw 01 maja 2010, 12:45
Shadowmere- a oko Cię nie boli? Może masz zapalenie spojówki? Bo wtedy też powieka może spuchnąć i to ostro i łzawi :? Do okulisty.
Esprit- śliczny kot :smile: Myszol też piękny.
Wova- jeszcze weekend się na dobre nie zaczął a Ty już :twisted: hehehe ;) :mrgreen:

Mój dzień zaczął się z lękiem, czyli żle. Planuję jechać ok 16 do rodziców na grilla, ale nie wiem czy mi się uda :? Nie chcę brać benzo na razie, ale nie lubię lęku wolnopłynącego, a trzyma mnie bez powodu od wczoraj :? Ech...

Co do studiów- spoko, znam kilku takich co mając zaraz 25 lat ciągle drugi rok robią, a poszli na studia zaraz po liceum :great: :pirate:
magdalenabmw

Sortuj wg