Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez agaska 10 kwi 2010, 10:26
W Smoleńsku rozbił się samolot prezydenta Lecha Kaczyńskiego Tupolew 154-M. - Przy podchodzeniu do lądowania samolot najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Pożar jest już ugaszony - powiedział Paszkowski. Gubernator okręgu smoleńskiego podał, że wszyscy pasażerowi zginęli

Prezydent i jego zona nie zyja. Lacznie zginelo 87 osob.
[']

Wiecej: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

No to teraz sie zacznie...
Be the change you want to see in the world

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 10:31
Wovka- krople żołądkowe mam, troszkę pomagają. A ćwiczenia mam na 16, wcześniej nie muszę jechać bo mam nieobowiązkowy wykład więc spoko. Kiedy wyjeżdżasz do Francji?

Niezły szok z tym wypadkiem... Miałam rację mówiąc, że nikt mnie do samolotu siłą nie wepchnie.

[Dodane po edycji:]

Zastanawiam się czy Rosjanie w tym palców nie maczali, bo bali się ujawnienia faktów dot Zbrodni Katyńskiej. A w tuszowaniu niewygodnych faktów są mistrzami świata... Ale to tylko takie moje gdybanie... Na pewno się mylę.
magdalenabmw

przez wovacuum 10 kwi 2010, 10:34
magdalenabmw, w poniedzialek w nocy,lapka zabieram..jestem wstrzàsnièta informacjami dobiegajàcymi z Polski,idè dalej oglàdac wiadomosci..

moze siè nie mylisz..moj wujek ktory byl konsulem Rzeczpospolitej Polski przy rzàdzie Skubiszewskiego,tez tak twierdzi..
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 10:43
wovacuum napisał(a):moze siè nie mylisz..moj wujek ktory byl konsulem Rzeczpospolitej Polski przy rzàdzie Skubiszewskiego,tez tak twierdzi..

A najlepsze jest to, że prezydent Rosji teraz ma powołać specjalną komisję która ma sprawdzić przyczyny wypadku. A nasz prezydent leciał na obchody i chciał domagać się ujawnienia akt o Katyniu.
Przepraszam za moje durne domysły, ale to pierwsze co mi na myśl przyszło.

Zginęły - 132 osoby .
magdalenabmw

przez marina 10 kwi 2010, 10:44
tak, to nie jest zdecydowanie dobry dzień.
wielka, straszna tragedia. nie do opisania, szok. ja na takie sprawy reaguje bardzo emocjonalnie, od półgodziny płaczę, bo to jest niewyobrażalne. tyle ludzkich istnień, w tym tak znaczące osoby. w tym momencie odchodzą na bok przekonania o tym JAK sprawowali władzę, to się nie liczy. jest tylko ból i łzy, śmierć jest straszna. onet zablokowany, ja się nie mogę nigdzie dodzwonić. zaczynam się bać, "historia lubi się powtarzać", i to akurat w kontekście tego Katynia. niesamowicie smutne. na dodatek na pokładzie znajdował się Tadeusz Płoski, z mojego miasta, uczył się w moim LO, miałam okazję poznać Go osobiście.. a teraz? teraz nikogo nie ma. nie wyobrażam sobie tego jak muszą czuć się rodziny, wielkie współczucia.. i w takich momentach zaczynam doceniać jak wiele mam i jak niewiele brakuje do tragedii które dotykają ludzi całkiem niespodziewanie. dzień w sam raz na refleksje..

przez Anonymous 10 kwi 2010, 10:57
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez MOCca 10 kwi 2010, 11:03
Jak wymienią te 132 nazwiska to włosy sie nam na glowie dęba staną. Polscy parlamentarzyści, Prezydent z malżonką, urzędnicy państwowi, niewinne osoby i trgedia ich rodzin, jestem wstrząśnięta i czuję wielki smutek.... :(
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez amanter 10 kwi 2010, 11:11
Z tego ci wiadomo samoloty bylo po modernizacjii..a za przyczyne katastrofy uwaza sie złe warunki pogodowe:)

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 11:20
amanter napisał(a):Z tego ci wiadomo samoloty bylo po modernizacjii..a za przyczyne katastrofy uwaza sie złe warunki pogodowe:)

Niby była duża mgła. Tylko ciekawe, że kilka minut póżnej była telewizja na miejscu i już nie było mgły prawie.
A samoloty niby były po modernizacji... Ale stare to stare, zawsze coś się może sypnąć- tak samo jak z samochodem.

Prezydent Kwaśniewski właśnie się wypowiada.
magdalenabmw

przez wovacuum 10 kwi 2010, 11:20
amanter napisał(a):Z tego ci wiadomo samoloty bylo po modernizacjii..a za przyczyne katastrofy uwaza sie złe warunki pogodowe:)

absolutnie w to nie wierzè!!!
wovacuum

przez linka 10 kwi 2010, 11:20
Czy naprawdę myślicie, ze Putin byłby aż tak głupi, żeby "pozbywać" się naszego prezydenta, z małżonką, w obstawie 130 innych osób? Na swoim terytorium? Na miłość Boską, Kaczyński nic by nie zmienił w sprawie dokumentów Katyńskich, a my jako Polska w żaden sposób zagrozić Rosji nie jesteśmy w stanie....wiec teoria spiskowa dla mnie jest mocno wątpliwa......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 11:21
I nawet były Prezydent mówi, że powinny być już dawno nowe samoloty zakupione.
magdalenabmw

przez linka 10 kwi 2010, 11:22
Może nie uniknęlibyśmy tej tragedii......nawet gdyby były nowe samoloty....ale może ktoś by przeżył.....ehhhh
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 11:23
linka napisał(a):Czy naprawdę myślicie, ze Putin byłby aż tak głupi, żeby "pozbywać" się naszego prezydenta, z małżonką, w obstawie 130 innych osób? Na swoim terytorium? Na miłość Boską, Kaczyński nic by nie zmienił w sprawie dokumentów Katyńskich, a my jako Polska w żaden sposób zagrozić Rosji nie jesteśmy w stanie....wiec teoria spiskowa dla mnie jest mocno wątpliwa......

Właśnie o to chodzi że na SWOIM terytorium. Zbrodnia Katyńska też była na ich terytorium i dzięki temu wszystko na cacy zatuszowali i to tak, że do dzisiaj nikt dokumentów nie może ujawnić. A p.Kaczyński jako prezydent domagał się odtajnienia tych dokumentów, najwidoczniej był niewygodny- on, i reszta naszego rządu.

Zresztą, to tylko takie gdybanie o dupie Maryny... :?

A samoloty gdyby były nowe to może dałoby się tego uniknąć... Albo właśnie mniej ofiar by było.

Gdybanie...

[Dodane po edycji:]

Pechowy ten Smoleńsk dla Polski.
magdalenabmw

Sortuj wg