Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez jacas 11 gru 2009, 20:46
no mysle, ze po 10 godzinach jakis jazd nie bedzie tymbardziej ze co to jest 1 piwo.. a jadu z kumplami obejrzec walke i glupio o suchym pysku siedziec :P
jacas

przez wovacuum 11 gru 2009, 20:47
jacas, baw siè dobrze!! :twisted:
wovacuum

przez jacas 11 gru 2009, 20:57
dzieki, postaram sie xd
chociaz juz sie denerwuje xD
jacas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 11 gru 2009, 20:57
Jacas- ja na tą walkę już gin z tonikiem chłodzę :D Napewno nic sie nie stanie, już wiele razy piłam po Xanaxie tak jak pisałam i nigdy problemu nie było a wręcz przeciwnie! Baw sie dobrze, ja też sie będę bawić :smile: :smile:

Wovka- dzięki za kciuki, przydadzą się :mrgreen: Jak skończę to wyślę Ci na maila i ocenisz czy to ma sens ;) I gratulacje z chudnięcia! Jednak wysiłek i tabletki dają rezultat, super! :smile:
magdalenabmw

przez jacas 11 gru 2009, 20:59
szczerze mowiac to za dlugo ta walka nie potrwa.. xd
jacas

przez wovacuum 11 gru 2009, 20:59
jacas, wrzuc na luzik!!mily wieczor z kolegami to jest to!!tak powinno byc !pozdrawiam ;)
wovacuum

przez jacas 11 gru 2009, 21:01
do pozniej dziewczyny :) pa

[Dodane po edycji:]

wrrr co za ludzie. najpeirw przylaza po czlowieka ze ma przyjechac do kumpla bo sie wszyscy u niego skminiaja a przyjezdzam to otwiera ojciec i mowi ze jest wjakims teatrze i sie okazuje ze nie wie kiedy bedzie.. aff

[Dodane po edycji:]

jeszcze w deszczu wracac z buta
jacas

przez fobia 11 gru 2009, 22:15
jacas, xanax utzrymuje sie tylko 5 godzin w organiźmie wiec mozesz pić spokojnie ;) wovacuum, tez bym chciala zrzucic jakies 3 kilo ;)

przez wovacuum 11 gru 2009, 22:20
fobia, to na basenik moja droga!!ja wcinam tablety na odchudzanie-zmniejszajà apetyt!!skutkow ubocznych na razie nie ma..no i basen kiedy tylko mogè!! :D
wovacuum

przez magdalenabmw 11 gru 2009, 22:25
fobia napisał(a):jacas, xanax utzrymuje sie tylko 5 godzin w organiźmie

To zalezy jaki Xanax, jak ma SR tak jak ja to on utrzymuje sie nawet dwa razy dłużej. Co nie zmienia faktu ze można po nim pić na luzie.
magdalenabmw

przez fobia 11 gru 2009, 22:27
magdalenabmw, napisał po prostu xanax wiec więłam go za zykły nie sr, ale masz racje ;)

przez jacas 11 gru 2009, 22:51
no zapomnialem dopisac ze SR, bo zwykly to bym musial ze 3 razy dziennie lykac.. ;)
co nie zmienia faktu ze ten 1mg to jak dla psa mucha ;f
jacas

przez tracący sens życia 11 gru 2009, 22:55
Widzę, że omawiany jest mój lek w kontekście picia alkoholu. J zaliczam się do abstynentów z racji depresji po alkoholu łapie jeszcze większego doła. Ludzie po benzo nie wolno pić. Kiedyś zdarzało mi się wypić po Aurexie ale tak było napisane że nie ma interreakci z alkoholem no i to była antydepresant ale po Xenaxie nigdy bym nie wypił. Tolerancja na alkohol łączony z benzo to indywidualna reakcja danego organizmu ale odradzam.

przez magdalenabmw 11 gru 2009, 23:15
No indywidualna, dokładnie. Ogólnie po lekach nie wolno pić. Ja myślę że trzeba siebie wyczuć. Piłam i po antydepresantach i po benzo i jedyna zmiana jaką zauważyłam jest taka że po benzo nie mam wogóle kaca. Ale to faktycznie sprawa indywidualna.
I inna kwestia że ja po alkoholu nigdy doła nie łapię, wręcz przeciwnie.
Ludzie, polsat włączcie ! :mrgreen: Będzie walka niedługo Pudziana z Najmanem :smile:
A ja jeszcze tyle nauki dziś... i ta cholerna nerwica.. czemu to musi wracac...
magdalenabmw

Sortuj wg