Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 16 lis 2009, 10:50
moj dzien zapowiada siè pracowicie jak zwykle,dobrze ze czwartek mam wolny i jadè na terapiè :D .jest zimno ,pochmurno i leje deszcz!!okropna pogoda;do 1 w nocy czytalam jakàs ksiàzkè o wampirach,wièc za malo snu i jestem dziasiaj zakrècona,poza tym cos mnie dzga w glowie tak od czasu do czasu,nieprzyjemne uczucie :? a co u was ludzie?
wovacuum

przez KasiaMi11 16 lis 2009, 10:57
Heja!Wovka ja zlazłam dzisiaj z nocy.Dyżur fatalny,a dzisiaj znowu idę do pracy.Powinnam się przespać,a kurna wiem,że jak się polożę to i tak nie zasnę.Pogoda u mnie fatalna,dołująca okropnie.Sprzątać coś powinnam,ale weny nie mam.Chyba polezę do fryzjera i obetnę włosy,o taki mi wpadł do głowy pomysł. ;)

Jakie serce taki lęk...

przez wovacuum 16 lis 2009, 11:08
KasiaMi11, swietny pomysl z tym fryzjerem!!ja po terapii w czwartek tez idè a co mi tam!!mi sprzàtac siè nie chcè,zrobiè to wieczorem i niestety za za 2 godziny do pracy a najchètniej nie wychodzilabym z domu dzisiaj.mam dzisiaj zawroty glowy i zupelnie nie wiem ,skàd siè wzièly??
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KasiaMi11 16 lis 2009, 11:27
Wovka nasza przyjaciółka N.nie daje nam zapomnieć o sobie.Pamiętasz jak pisałam,że miałam już taki dobry dzień,jeden i drugi i co?Jak trzeciego dnia mi dowaliła to myślałam ,że nie wyrobię.Już tak chyba w procesie zdrowienia jest,że te rożne nasze dolegliwości w takie czy innej postaci wracają.A może ciśnienie masz niskie i kręci Ci się w głowie,albo masz problemy z kręgosłupem szyjnym?A co do tego fryzjera to chcę obciąć z długich na krótkie...Może przeginam,co?Kurna a jak mi coś fryzjerka zwali to dopiero wpadnę w nerwicę :mrgreen:

Jakie serce taki lęk...

przez wovacuum 16 lis 2009, 11:35
KasiaMi11, ja mam krotkie wlosy ale odrosly i wyglàdam fatalnie!!jakis balejage sobie zrobiè to przynajmniej bèdè miala kolorowà glowè,ubieram siè raczej w ciemne kolory,to trochè siè rozjasniè.uwielbiam chodzic do fryzjera,poprawiam sobie w ten sposob humor.a cisnienie to mam raczej podwyzszone stàd zawroty glowy tak myslè.lekarz powiedzial mi ze taka uroda mojej nerwicy i sama muszè sobie ztym radzic tzn.nie podchodzic do wszystkiego z wielkilmi emocjami!!ale jak to zrobic jak ja tak wszystko przezywam,rozstrzàsam itd.??myslè ze w pracy mi przejdzie :smile: a z tym krègoslupem szyjnym to jakie sà objawy jeszcze oprocz zawrrotow?

[Dodane po edycji:]

zastanawiam siè tez czy to moze od papierosow te zawroty?ja rano przy kawie albo dwoch wypalam 5 fajek,pozniej nie palè przez caly dzien i wieczorem znowu dajè sobie czadu :?
wovacuum

przez tet 16 lis 2009, 12:02
hej wszystkim. ja zapuszczam szpetne kudły, choć stale kusi mnie fryzura "na chłopca" ;)

wova kawa i fajki z rana i jeszcze mi powiedz, że nie jesz śniadania :twisted:
tet

przez wovacuum 16 lis 2009, 12:04
tet, dokladnie tet sniadanie za chwilè :twisted:
wovacuum

przez Paranoja 16 lis 2009, 12:06
ja tez ma problem bo sama nie wiem co chce na glowie, narazie mam takie nijakie bo od maja nie robilam z nimi nic, grzywa mi urosla taka ze moge ja wiazac do kucyka i sama nie wiem czy ja zostawic taka czy obciac...

narazie niech rosna
Paranoja

przez wovacuum 16 lis 2009, 12:07
tet a ja myslalam caly czas ze na avatarze to ty?

[Dodane po edycji:]

Paranoja, masz fajne kudelki ale grzywkè obetnij :mrgreen:
wovacuum

przez tet 16 lis 2009, 12:18
wova a ja myślałam ze ta ognista laska na avatarze to z kolei Ty :mrgreen:
tet

przez Paranoja 16 lis 2009, 12:19
wovacuum, sugerujesz ze jednak nie zapuszczac?
Paranoja

przez wovacuum 16 lis 2009, 12:20
tet, a wiesz chcialabym tak wyglàdac :mrgreen: lecè do pracy dziewczyny,do zobaczyska wieczorem!!mam nadziejè ze te zawroty przejdà :roll:
wovacuum

przez magdalenabmw 16 lis 2009, 12:28
Jeśli się nie mylę to Tet ma fragment filmu Hitchcock'a spod prysznica :smile: Fajny film, lubię go, ma klimat.

Co do włosów to już 5lat nie byłam u fryzjera, bo zawsze jak proszę o podcięcie końcówek na 2cm to tracę 20cm..
Sama sobie ścinam i farbuję.

A mój dzień? Wstałam dopiero-> i tak wcześnie, sama z kotem siedzę w domu, myślę co dziś zrobić na obiad, przydałoby sie dom podprzątać...
magdalenabmw

przez al_bundy123 16 lis 2009, 14:06
Paranoja napisał(a):wovacuum, sugerujesz ze jednak nie zapuszczac?

jeśli mogę wyrazić swą męsko-szowinistyczną opinię to z grzywką wyglądasz lepiej :P no ale oczywiście grzywka zakrywająca nos to lekka przesada by już była. To oczywiście tylko moja subiektywna opinia :mrgreen: i bynajmniej nie bierz tego na poważnie ;)
Pozdrawiam
G
al_bundy123

Sortuj wg