Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 25 paź 2009, 16:06
To nie dostaniesz :P
A o programach szpiegujących sama pisałam tutaj :)
magdalenabmw

przez Ridllic 25 paź 2009, 16:21
eee Magda to nie tak miało być :mrgreen: no niech ,że chłopaki też zobaczą dlaczego maja być poszkodowani :P

<negocjacje>
Ridllic

przez magdalenabmw 25 paź 2009, 16:32
Haha :D A powiedziec Ci cos? Za sesję topless bez praw do publikacji dostaję ok. 1000-1500 zl u zprzyjaznionego fotografa :smile: Więc wiesz... za darmo umarło :smile: hehhee I tak nago sie nie pokazuje, ale można ponegocjowac.

<sie zastanow :lol: >
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 25 paź 2009, 16:43
magdalenabmw, wkręć mnie :mrgreen: za 1000 niech publikują nawet w gazetkach dla rolników :mrgreen:
Ridllic

przez magdalenabmw 25 paź 2009, 16:45
Lata praktyki i znajomosci ;) Lepiej rente dostac na nerwicę, jak wyczytalam w jednym z tematow tutaj :D
magdalenabmw

przez wovacuum 25 paź 2009, 16:45
Madzia to fajnà kasè masz z tego :D
wovacuum

przez Ridllic 25 paź 2009, 16:50
Magda no nie bądź taka mogę reklamować środki chwastobójcze nawet :mrgreen: a poważnie to super kaska taka dodatkowa , ta od razu nam emerytury dadzą kto żyje marzeniami o renecie na nerwice ;)
Ridllic

przez magdalenabmw 25 paź 2009, 16:51
Ale topless zrobilam tylko kilka razy, dla siebie do szuflady, dla wnukow :lol:
nigdzie ich nie umieszczam. A tak to kasa jest tylko jak jakas reklama wpadnie czy cos, ale ogolnie to jeszcze doplacac trzeba. Mam to szczescie ze zawsze mam sesje za pozowanie albo mi płacą, a tak to ci dobrzy fotografowie liczą sobie od 500zl do.....34tys zl za sesje (licząc koszty wizazystki, fryzjera, studia, oswietlenia, terenu, ekwipunku i akcesoriow typu auto itd)...
magdalenabmw

przez Ridllic 25 paź 2009, 16:56
człowiek glupi zamiast zostać fotografem i brać kasę za robienie zdjęć ślicznym dziewczynom to wymyśla jakieś pierdoły które go tylko denerwują ;)

Ps. nie szukasz wnuczka buhaah :mrgreen:
Ridllic

przez magdalenabmw 25 paź 2009, 16:58
Ridllic osttanio pytales czy ktoras nie szuka męża lub kochanka a juz spadles na status wnuczka ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sprzęt fotografa (profesjonalny) to koszt od 15 do nawet 400tys zł.
Mozesz zawsze zostac pstrykaczem z aparatem za 1200 zl i tez bedzie ok jesli masz talent :smile: A modelek jest na pęczki, amatorek tez.
magdalenabmw

przez Ridllic 25 paź 2009, 17:02
Madzia szybko przystosowuje sie do sytuacji teraz była by odpowiedniejsza rola wnuczka :mrgreen:

myślisz że z cybershotem <kompaktem> zawojuje świat fotografów :mrgreen:
Ridllic

przez bunny_wrrr 25 paź 2009, 17:32
haha madzia ty to masz akcesoria - typu auto :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez magdalenabmw 25 paź 2009, 19:11
Haha Ridllic Ty to jestes no... :mrgreen: heheh Agent.

Bunny- moje auto sie nie nadaje :smile: Taka sesja za ponad 30tysi to jest auto typu Lincoln w idealnym stanie, wynajęcie terenu typu park, czy willa z basenem, wynajęcie fryzjera, stylisty i makijażysty, wynajęcie pomocników do tzrymanie np blendy (oświetlenie) i gaża dla fotografa.
Bmw to sie nie nada, chyba że takie na wypasie jakies nowe ;)

A jak Wasz dzien? ja kolacje robie, w szkole bylam i sie wynudzilam na maxa... A jutro ide na badania, kręgosłup itd... Boje sie troche.
magdalenabmw

przez wovacuum 25 paź 2009, 19:16
dasz radè madzia u lekarza :D :D ja odpoczywam sobie,czeka mnie cièzki tydzien w pracy,dobrze ze tylko kilka godzin dziennie ach zapomnialam jutro wyslè ci informacje o ktorych mowilam :D
wovacuum

Sortuj wg