Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez polakita 22 wrz 2009, 10:21
Korba, faktycznie niefajnie. Najgorsze w tej chorobie jest to że nie wiadomo co robić.

Ja nie mogę spać od 3 dni, w nocy zaczyna mi tak szumieć w głowie, mimo że śpię po 3-4 godziny to nie jestem śpiąca... za dnia jeszcze ujdzie ale właśnie noce są najgorsze, jest to tak nieprzyjemne uczucie że odechciewa się wszystkiego. Tak jakby coś mi się w głowie robiło i nie dawało spokoju. Kiedy to się skończy? Czy to już tak to końca życia?
polakita

przez Korba 22 wrz 2009, 16:30
Serce już przycichło, ale mi sie we łbie kręci, że ojej! Karuzela!
Korba

przez agaska 22 wrz 2009, 16:48
Korba, a moze popij melisy? Ona uspokaja serce i przeciwdziala tym zawrotom i migrenowym bolom glowy. Ja pije systematycznie od przeszlo pol roku i nie mam juz takich jazd :)

[Dodane po edycji:]

Zapomnialam dodac, ze dzis fajny dzionek jest. Bylam na terapii, zero lękow... Naprawde jest ok :)
Be the change you want to see in the world

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 22 wrz 2009, 21:37
agaska, meliska na mnie słabo działa, ale już jest dobrze :)
Korba

przez magdalenabmw 22 wrz 2009, 23:04
Korba- i jak tam z Toba? Martwie sie.

U mnie obniżony nastroj, strach przed szkołą, natrętne myśli, dziwnie tak....
magdalenabmw

przez dzidzius22 23 wrz 2009, 07:20
korba-zrob se wycieczke do lekarza-ekg,krew w tym cukier,cholesterol,tsh...
korba-ja cie bardzo prosze...
a co do mnie-dzis znow sporo do roboty.narazie czekam czy glowa znow zacznie bolec :evil:
DZIEN DZISIEJSZY JEST NAJWAZNIEJSZYM DNIEM TWOJEGO ZYCIA
WCZORAJSZY - DOSWIADCZENIEM
JUTRZEJSZY - NIEWIADOMA

przez Korba 23 wrz 2009, 08:58
robię badania co kilka miesięcy, oblatałam już kardiologów, neurologów itp - diagnoza zawsze jedna - nerwica...
byłam wczoraj u lekarza, jedyne co mi wyszło, to to, że mam bardzo osłabiony organizm, już zostałam zaopatrzona w specyfiki wzmacniające (już wzięłam garść tablet na śniadanie hehehe). dzisiaj jak na razie jest dobrze :D

Madzia, Dzidzius - dzięki dziewczyny :*
Korba

przez Gunia86 23 wrz 2009, 09:03
Dzisiaj robię akcję: nie obchodzi mnie nerwico, co chcesz mi powiedziec, ja Cię słuchac nie bede!
A wiec szukam sobie zajęcia ktore mnie zajmie i nie bede myslała o tej krzyczącej we mnie cholerze!
róbmy dziś wszyscy taką akcję ;)
Gunia86

przez marcjanna 23 wrz 2009, 09:10
Dołączam się! Obudziłam się oczywiśćie ze ściskiem w żołądku i słabymi mięśniami, ale dziś pełna ignorancja!

przez dzidzius22 23 wrz 2009, 11:10
korba-a aspargin bierzesz? jesli nie to zacznij :D
DZIEN DZISIEJSZY JEST NAJWAZNIEJSZYM DNIEM TWOJEGO ZYCIA
WCZORAJSZY - DOSWIADCZENIEM
JUTRZEJSZY - NIEWIADOMA

przez Korba 23 wrz 2009, 13:56
asparginu nie, biorę magnefar b6 cardio.
Korba

przez magdalenabmw 23 wrz 2009, 14:46
Korba, Dzidzius- ja tez Aspargin cisnę, a do tego Magnefar :smile:

Przyłączam sie do Was. Dzis mam wszystko w d**. Dostalam dzis okres, i jedynym moim obowiązkiem jest leżeć na łóżku, ogłądać tv, gapić sie w laptopa i pić Gorące Kubki, a i jeść Kinder Bueno.

Mam nerwice gdzies:)
magdalenabmw

przez agaska 23 wrz 2009, 19:42
Magda, bedzie dopsz :)
Ja nie biore juz od daaaaawna asparginu. Bralam Magne B6 i Kaldyum, ale tez dawno odstawilam, bo potas i magnez juz sie ladnie wyrownaly.
Dzis bylam pierwszy raz od roku sama w miejscu, ktore mnie lękiem napawa i dalam sobie rade spiewajaco, nie tak dawno bylam w miejscu, w ktorym sie wszystko zaczelo i ktorego boje sie wrecz panicznie, tez dalam sobie rade. Psychoterapia mi pomaga, choc jestem dopiero po 2 sesjach :P Ale czuje sie duzo lepiej, choc jak lapie mnie PMS to mam ochote albo wszystkich wystrzelac, albo schowac sie w ciasnym kacie, zniknac i w ogole... I wtedy lęki wracaja, ale szybko odchodza - nauczylam sie je pokonywac. W sumie to z kazdym dniem jest lepiej teraz i mam nadzieje, ze tak juz pozostanie :)
Be the change you want to see in the world

przez Venus 23 wrz 2009, 23:37
Witam Was wszystkich :D

Trochę mnie tu nie było bo wiele się u mnie działo :smile:
ech jeszcze niedawno zamknięta byłam w czterech ścianach, paniczny lęk się pojawiał, gdy miałam wyjść na zewnątrz.
Bałam się panicznie ruszyć z miejsca, bo bałam się, że coś mi się stanie i umrę. A teraz...
W sobotę wróciłam z Warszawy :D Pierwsza wyprawa, gdzieś dalej i jak na mnie to wyprawa bardzo daleko...
choć byłam tam z moim lubym to byłam zdana na siebie... Teraz w domu jest mi aż źle, chciałabym tam wrócić...być tam
sama.
Jedynie od wczoraj gorsze dni, bo znów PMS.
Znów w głowie dziwne myśli i pewien problem, który ja na teraz jest niedorozwiązania i nie daje mi spokoju...
Nie wiem czy kiedykolwiek się go uda rozwiązać...właściwie straciłam na to nadzieję, ale staram się już o tym nie myśleć i pogodzić się z tym...
Bla bla bla...

Sortuj wg