Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez JużTuByłem 05 sty 2016, 16:40
A jak wyglądało zejście do dawki 2,5 mg relanium ? Ile tego xanaxu jadłaś ?
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez JERZY62 06 sty 2016, 20:54
Powiedzcie mi kto wie czy Alprox 0.5mg jest podzielny na pół, to znaczy czy ma kreskę podziału na pół?
♪♪♪

przez Ryfka 06 sty 2016, 21:19
Jerzy62 tak Alprox 0,5 ma kreskę do podziału.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paulina86 08 sty 2016, 12:28
Witam
Powiedzcie mi jakie tabl braliscie przy odstawianiu Zolpic (Polsen,stilnox itd) ??? Ja doszłam do 2tabl zolpic i doxepine 50 na noc(brałam wczesniej około 5-6dziennie) ale czuje sie coraz gorzej. Mysli samobójcze mnie przerażają. Przez cały dzien sie mecze zeby nic nie wsiąść i doczekać do wieczora ale juz nie daje rady. Dzis rano wzielam pol Zolpicu i jest w miarę ale na dłuższa metę nie chce tam robic zeby brac ten zolpic od rana. Mysle o relanium 5 mg. Najgorsze jest napięcie mięśniowe ktore doprowadza mnie do szału. Ktos cos doradzi?

przez warrior11 08 sty 2016, 13:04
Paulina86,
Trudno tutaj o dobrą radę,nie znam się na lekach,ale wiem,że odstawianie benzodiazepin
wiąże się z dużym cierpieniem i takie "dokładanie' pół tabletki rano nie jest żadnym rozwiązaniem..
Może zastanów się nad odwykiem w szpitalu,pod kontrolą lekarza.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Paulina86 08 sty 2016, 14:32
Wybieram się na oddział detoksukacyjny ale jak sie okazuje trzeba przejść kwalifikacje wiec jakies 3tyg to jeszcze potrwa... Szkoda slow zeby do szpitala trzeba była casting przechodzić...

przez JERZY62 08 sty 2016, 15:31
Paulina86, no tak człowiek potrzebuje detoksu a tu trzeba czekać :roll:
♪♪♪

przez Kalebx3 08 sty 2016, 15:39
Najgorsze jest napięcie mięśniowe ktore doprowadza mnie do szału. Ktos cos doradzi?

Paulina86, na napięcie mięśniowe pięknie pomaga Mydocalm lub baclofen .
Sam często zasuwam te dwie rzeczy , bo po SSRI też mam nieciekawe ściski mięśniowe . Spróbuj sobie te tablety załatwić u lekarza , gwarantuję ,że przyniosą ulgę .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez nobody25 09 sty 2016, 20:25
Pomóżcie. Mam problem, od bardzo dawna mam ogromne problemy ze spaniem, brałem już trazodon, mianserynę,hydroksysynę,mitrazapinę i inne gówna. Skończyłem na Xanaxie, biorę go już 2 rok codziennie w dawkach 0,5-1.0mg. Bardzo dobrze po nim spałem, tylko już nie mogę go brać bo źle się po nim czuję. Co zamiast tego ?
"Proszę myśleć pozytywnie..."

przez back2black 09 sty 2016, 22:10
JużTuByłem napisał(a):A jak wyglądało zejście do dawki 2,5 mg relanium ? Ile tego xanaxu jadłaś ?

ostatnie dwa miesiące (wrzesień, październik) brałam dziennie od 1mg do 3mg xanaxu plus jedna 5 relanium, w drugiej połowie października przestałam z dnia na dzień, wywołując objawy odstawienne, później parę dni przed detoksem ,na początku listopada znów kilka razy wzięłam xanax, ale 1mg i relanium, do 20mg, jadąc na detoks byłam naćpana tramalem i benzo, tam dostawałam andepin i relanium, na początku (mało pamiętam więc nie wiem ile dni ) brałam 5 mg, może niecały tydzień, a potem już 2,5. po dwóch tygodniach mnie wypuścili, bez recept

przez Dzoszua 12 sty 2016, 00:44
Ryfke szczerze mowiac przeczytalem wszystkie watki na tym forum i musze stwierdzic ze jestes tutaj najwieksza kretynka hehe po 2.5 roku piszesz ze czujesz jeszcze objawy abstynencyjne typu "jakby ktos mi wiertarka wiercil w kosciach hehe " totalna paranoja. Ludzie prosze was nie uprawiajcie blazenady typu po 3 latach nadal boje sie wyjsc z mieszkania , mam fobie , caly czas mnie telepie, po miesiacu bez benzo czlowiek sie zdecydowanie lepiej czuje , no chyba ze ktos wyglada jak kalafior to juz slabiej jest hehe

przez Ryfka 12 sty 2016, 11:52
Dżoszua ty idioto! Weż skończony kretynie żryj non stop przez 5 lat po 6mg Alproxu a później odstaw nagle to dopiero pogadamy.I proszę mi tu niepisać jakichś bredni na privat bo sobie tego nie życzę!

przez achino 12 sty 2016, 12:58
Tu jest więcej ludzi stukniętych, którzy wokół swojego uzależnienia od benzo stworzyli religie. Sekta, tak jak AA. Najbardziej ten pan, co na blogu wypisuje brednie, jakoby jedzenie rolek było gorszym złem niż heroinizm.

przez Ryfka 12 sty 2016, 19:04
Achino ja ty nie tworzysz religi i nie jesteś stuknięty tak jak my to czemu niemożesz odstawić tej swojej 0,75 alpry? A ten nawiedzony blogowicz o którym piszesz to pewnie Przemek 44. To jest bardzo mądry gościu i odwalił kawał dobrej roboty na swoim blogu opisując działanie,uzależnienie i skutki odstawienne po benzo. Ja myślę że on to nawet powinien wydać książkę ostrzegającą ludzi przed tego typu lekami. Amen.

Sortuj wg