Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Agis

Użytkownik
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Zobaccie, co znalazłam: http://hipochondrak.pl/
 2. Jak u Was? u mnie różnie. Było dobrze, ale teraz mam pewne bjawy, które mnie niepokoją @maribellcherry a jak twoje znamię sprzed kilku stron? Zniknęło? @Fabienka trzymam kciuki mocno, żeby z córeczką było wszystko ok!!! Ściskam Was i udanego tygodnia
 3. @maribellcherry a jak u Ciebie? Ostatnio byłaś chyba w średnim stanie? Już lepiej? Ja mam wrażenie, że przez nerwicę nie mogę skupić się na żałobie po śmierci mamy
 4. Na pewno będzie dobrze! A prywatnie robiłeś? Rozumiem, że sam się zdecydowałeś czy lekarz Cię pokierował?
 5. Ja wczoraj byłam u psychologa prywatnie, teraz chodzę na NFZ, chciałam spróbować kogoś innego. Jestem zadowolona, chyba wejdę w to... Ale, nie może być lekko. Prawie spóźniłam się na wizytę, bo zaczęłam oglądać źrenice mojej córki i oczywiście jak już zaczęłam coś sprawdzać , to doszłam do wniosku że jedna jest większa...oczywiście nikt normalny by tego nie zauważył. Wszystko dlatego, że jakiś czas temu ktoś gdzieś pisał, że jego dziecko ma nierówne i to zły znak...wygooglowałam i rzeczywiście. Teraz patrzę jej w oczy i cały czas wydaje mi się inaczej. Masakra.
 6. To w ogóle nie wygląda jak pieprzyk! To raczej jakaś zwykła zmiana skórna, pewnie zaraz zniknie. Ja tu nawet koloru brązowego nie widzę.
 7. Może to jakiś strup Ci się zrobił? To na pewno znamię? Mówię z doświadczenia, bo kiedyś sama miałam podobną historię.
 8. Dziewczyny a robicie paznokcie hybrydowe? Ja mam od kilku lat żele i lakier, bo moje są straszne, to był mój wielki kompleks. Nigdy bym nie pomyslała, że to może być niezdrowe, ale niektórzy tak mówią. Wiem, że jakbym je zdjęła to ciągle ogladałąbym panokcie, czy nie ma plamek sugerujących czerkniaka, więc chyba wolę mieć pomalowane
 9. @Lejdi dostałaś skierowanie na jakie badanie z tym guzem łydki? Zamierzasz je zrealizować? Ja jestem na etapie panicznego lęku przed badaniami
 10. Ja jestem w takim stanie, że najchętniej poszłabym do szpitala normalnie na oddział psychiatryczny. Ktoś wie, czy w ogóle jest taka możliwość? Czuję się, że sama siebie wykończę.
 11. Właśnie sobie pomyślałam, że znam mnóstwo ludzi - sąsiedzi, przyjaciele, praca - nikt, kogo znam nie chorował np. na czerniaka - czego się obawiam. Czy ta statystyka powinna być jakoś pocieszająca? Mam na myśli to, że każdy z nas boi się takich rzeczy, o których inni nawet nie słyszeli.
 12. Najgorsze jest to zafiskowanie na jakiejś konkretnej chorobie. No ta czerwona kropka mnie wykończy. Ma chyba 1mm, ale ciągle o tym myślę.
 13. U mnie to nie zawsze działa niestety. Ta kropka jest na twarzy, więc codziennie przy malowaniu będa ją widzieć. Moja nerwica jest trochę kompulsywna - pewnie domyslasz się, co mam na myśli. Jak sobie myślę to 99% społeczeństwa by się tym nie przejęło, a ja od rana nie moge pracować - ciągle chodzę do łazienki, albo jeżdżę windą (sic!) - bo tam jest dobre światło.
 14. A ja miałam dziś atak. Na twarzy dostrzegłam czerwoną kropkę - jakby ślad po pryszczu. Ale coś mi się wydawało, że miałam tam kiedyś pieprzyka. Przejrzałam zdjęcia - na niektórych widać tam coś, na niektórych nie. Oczywiście już mam czarne myśli. Jestem pewna, że nikt by nawet na to uwagi nie zwrócił, ale ja już mam najgorsze myśli. Pewnie kiedyś tam nic nie było, potem pojawił się pieprzyk, a teraz już zaczęło się coś z nim dziać i jest czerwone Porażka, wykończę się. Pomóżcie! Jest to małe, ale czerwone -taki ślad jakby. Nie wystające. Jakbym poszła do dermatologa to by mnie pewnie nie potraktował poważnie, więc poczekam.
×