Przyjaźń

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez anuś 02 lut 2008, 00:28
Witam :)

Co do przyjaźni miedzi kobieta a mężczyzną .. to bardzo "niebezpieczna " przyjaźń z jednej strony - bo często kończy sie dwoma wariantami :)

1. Dobry - zakochują sie - i tworzą udany związek

2. już gorszy - zakochuje sie jedna strona -i tu sie zaczynają schody

jeśli ta osoba tego nie ukrywa- przyjaźń może sie zakończy ale "oziembic" -ze względu na to żeby ta osoba nie cierpiała lub można jakoś dojść do "porozumienia" przez szczera rozmowę i ustaleniem pewnych "warunków" ( nie wiem czy to dobrze ujęłam :? )

jeśli ukrywa- to musi sie liczyć z tym ze będzie sie musiała pogodzić z tym ze zostaną tylko przyjaciółmi, włącznie z tym ze będzie widywała/ widywał przyjaciela / przyjaciółkę z innym partnerem, ze może nieraz słuchać zwierzenia o kłopotach i szczeciach w tym związku. Wtedy również taka osoba może mieć problemy z nawiązaniem innego związku.

A jest jeszcze jedna opcja- faktycznie przyjaźń kobiety i mężczyzny staje sie prawdziwa przyjaźnią i tak zostaje :) Mogą na sobie polegać i liczyć na siebie :)

wiec posumujemy ;) Istnieje przyjaźń miedzy kobieta i mężczyzna :) Ale ma wiele obliczy :)

Pozdrawiam cieplutko :)
”„…Uwierz mi są tacy, którzy idą z Tobą,
Są tacy ludzie, którzy nigdy nie zawiodą…
…..Dlatego walcz nie jesteś przecież sam …."

przez depresyjny86 02 lut 2008, 02:42
no chyba ze obydwoje sa dla siebie odtracajacy fizycznie (a kto chce takiego przyjaciela?)...

ehh no właśnie kto?????????<troche smutne to zdanie powyżej,przynajmniej dla mnie :x :-| :x :x >
:)

przez larima08 24 lut 2008, 21:14
liquid napisał(a):no chyba ze obydwoje sa dla siebie odtracajacy fizycznie (a kto chce takiego przyjaciela?)

to znaczy,że jak ktoś już jest nazwijmy to nieurodziwy,to nie zasluguje na przyjaźń? :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ashley 08 mar 2008, 09:45
Tak. Ja mam przyjaciól facetów dwóch. Obydwoje są cudowni :smile: I bardzo cenię tą przyjaźń. Bylam z jednym z nich w związku. I niezależnie od tego jak się to potoczylo przyjaciólmi będziemy zawsze :smile: Przyjaźń damsko męska? Jestem na tak!!!
Czytalam poprzednie posty i fakt czasem są komplikację tego typu, że komuś się może ktoś spodobać itp. Czasem są rozczarowania. Ale powiem Wam jedno mimo wszystko jestem na tak i zawsze bd. Nie wyobrażam sobie mojego życia bez moich przyjaciól. Kocham ich(oczywiście jak przyjaciól ;))))
Co do wydlądu- zaskoczylo mnie to co piszecie. Że jak ktoś nam się nie podoba to nie chcemu tej przyjaźni. Ludzie przyjaźń to nie wygląd....

przez CzarnaZebra 08 mar 2008, 15:49
ashley, odtrącający fizycznie - na przykład niemyjący się regularnie, z cuchnącym oddechem, przetłuszczonymi włosami itp :D tak mi się wydaje że o to chodziło.

Rzeczywiście, nie chciałabym takiego przyjaciela po prostu dlatego żeby przy kimś takim nie przebywać. A po prostu brzydki może być. Zresztą to jest rzecz subiektywna i nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba. Dobry przykładem jest tu człowiek nerwica, który położył zdjęcie na forum i każdy może się przekonać że wygląda normalnie, tylko tak gada :P
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez ashley 10 mar 2008, 18:44
Dobry przykładem jest tu człowiek nerwica, który położył zdjęcie na forum i każdy może się przekonać że wygląda normalnie, tylko tak gada

Wlaśnie Daro!!!!!!!!!!!11 wez to sobie do serca naprawde ;)

przez depresyjny86 11 mar 2008, 14:03
oj szkoda że nie widzicie jak teraz wyglądam :( hihi całą gębe mam z pryszczy :cry:
:)

Sortuj wg