Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przyjaźń


kukubara

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy temat, trzeba wziąć pod uwagę następujące założenia:

1. W przyjaźni damsko-męskiej dziewczyna zawsze podoba się facetowi, w przeciwnym razie on nie będzie się z nią spotykać, bo po co? Każdy chłop woli pogadać sobie z kumplami przy piwie o piłce nożnej czy przeanalizować która z obecnych panienek jest fajna a która nie, następnie schlać się porządnie i nie martwić się niczym. Będąc z koleżanką nie porozmawiam raczej o moich ulubionych tematach, nie mogę się schlać, bo przecież trzeba ją odprowadzić do domu, więc skoro nie pociąga mnie fizycznie, nie chcę od niej niczego więcej, to się z nią nie spotykam sam na sam.

2. W przyjaźni damsko-męskiej dziewczyna na pewno nie brzydzi się faceta, z którym się koleguje. Laski przywiązują szczególną uwagę do tego, co mówią na jej temat inne panny, więc po prostu nie pokaże się publicznie z jakimś brzydalem, bo nie chce z siebie robić pośmiewiska. Mamy więc tutaj do czynienia z sytuacją, w której albo ten chłopak jej się podoba, albo nie jest w jej typie, ale nie jest też dla niej odrażający. W każdym z tych przypadków on ma lub miał u niej szanse, tylko jej nie wykorzystał/nie wykorzystuje i dlatego jest co najwyżej przyjaźń.

 

Powody dla których ona nie chce jego na faceta mogą być różne:

1. Nie pociąga jej fizycznie, jednak przy odpowiednim charakterze faceta i jako takiej umiejętności podrywu mógłby ją spokojnie zdobyć, bo nie jest dla niej wyjątkowo brzydki.

2. Facet zamiast działać, to tylko rozmawiał, wysłuchiwał jej i dlatego ona go traktuje jak brata, któremu się można wyżalić, a z bratem spać nie będzie. Dlatego trzeba działać od pierwszej randki i skończyć ją co najmniej głupim pocałunkiem w policzek.

3. Boi się, że jak jej nie wyjdzie z tym facetem, to potem ciężko jej będzie go widywać albo że on ją obgada, że się puszcza itd.

4. Boi się, że jak im się nie uda związek, to przyjaźń też się skończy.

5. Coś jej nie odpowiada w tym gościu, np. jego stan majątkowy, czyli brak samochodu, brak własnego mieszkania i takie tam.

Jeszcze by się kilka powodów znalazło, ale te są najczęstsze.

 

Przyjaźń, w której mężczyzna zakochał się w kobiecie, należy jak najszybciej zakończyć, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie lub przyjąć wyzwanie i być parą. Ja kiedyś miałem trochę takich sytuacji, gdzie byłem traktowany tylko jak kolega. Nie mogłem patrzeć jak ona mówiła mi, że podoba jej się ten czy ten, wtedy się dręczyłem pytaniami typu "dlaczego ona chce tamtego, a mnie nie?", uważałem się za gorszego bo w końcu tamtych ona chciała, a mnie nie, więc oni musieli być lepsi. Teraz odpowiedź na te pytania już znam, wtedy po prostu byłem "ciotą". Mimo to jednak mam za złe tamtym dziewczynom, że często bawiły się moimi uczuciami, nierzadko dawały jakieś nadzieje, a tak naprawdę wolały typ facetów do którego ja teraz należę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja mam przyjaciól facetów dwóch. Obydwoje są cudowni :smile: I bardzo cenię tą przyjaźń. Bylam z jednym z nich w związku. I niezależnie od tego jak się to potoczylo przyjaciólmi będziemy zawsze :smile: Przyjaźń damsko męska? Jestem na tak!!!

Czytalam poprzednie posty i fakt czasem są komplikację tego typu, że komuś się może ktoś spodobać itp. Czasem są rozczarowania. Ale powiem Wam jedno mimo wszystko jestem na tak i zawsze bd. Nie wyobrażam sobie mojego życia bez moich przyjaciól. Kocham ich(oczywiście jak przyjaciól ;))))

Co do wydlądu- zaskoczylo mnie to co piszecie. Że jak ktoś nam się nie podoba to nie chcemu tej przyjaźni. Ludzie przyjaźń to nie wygląd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ashley, odtrącający fizycznie - na przykład niemyjący się regularnie, z cuchnącym oddechem, przetłuszczonymi włosami itp :D tak mi się wydaje że o to chodziło.

 

Rzeczywiście, nie chciałabym takiego przyjaciela po prostu dlatego żeby przy kimś takim nie przebywać. A po prostu brzydki może być. Zresztą to jest rzecz subiektywna i nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba. Dobry przykładem jest tu człowiek nerwica, który położył zdjęcie na forum i każdy może się przekonać że wygląda normalnie, tylko tak gada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×