"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez NoOneLivesForever 28 mar 2011, 22:46
@Lolita18
Ja swojej nie mogę nienawidzić, bo chce dobrze, ale jej nie wychodzi. :evil: A to jest znacznie gorzej niż jakby chciała źle, bo wtedy nie nie musiałbym mieć wyrzutów sumienia. Porąbana sytuacja :bezradny:
NoOneLivesForever

przez Ahmed 28 mar 2011, 22:47
PLUSIO, głodzenie dzieciaków (własnych czy cudzych) nie jest niczym usprawiedliwione. Tacy rodzice zasługują na żółta kartkę ! Pozatym wysłałem CI PW
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez Lolita18 28 mar 2011, 23:02
PLUSIO- tak, u mnie też jest podobnie, w sensie, że moja matka nie miała dobrych rodziców. Ale to, jaki jest jej stosunek wobec mnie, nie potrafię zrozumieć. Nigdy nie chciałam, żeby była doskonała. Wystarczyłoby mi trochę matczynej życzliwości, czy szacunku. Jednak nigdy tego nie zaznałam i nigdy nie miałam w niej oparcia. Nigdy. Przez nią mam problemy psychiczne i jak mam ją zrozumieć? Czasem pewne sprawy idą za daleko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 28 mar 2011, 23:45
JESTEM ŻAŁOSNA ŻAŁOSNA ŻAŁOSNA ŚMIEĆ ŚMIEĆ ŚMIEĆ
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez bretta 29 mar 2011, 00:02
Korba, spokojnie <głaszcze>... połóż się, nie myśl...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez sokol48 29 mar 2011, 06:35
Po zmianie czasu czuję się 1000 razy gorzej !!!!!!!!!!! CO ZA IDIOTA TO WYMYŚLIŁ ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez agi114 29 mar 2011, 16:07
Allah napisał(a):PLUSIO, głodzenie dzieciaków (własnych czy cudzych) nie jest niczym usprawiedliwione. Tacy rodzice zasługują na żółta kartkę ! Pozatym wysłałem CI PW

A co z głodzeniem dorosłego dzieciaka, który przestał brać leki, chodzi do psychologa dlatego że ja tego chce, rzucił szkołę, nie chce do pracy, mnie każe kłamać żeby czasem alimentów nie odebrali...Omamia jakąś ulotką zaocznej szkoły, na zasadzie jak chcesz to pójdę do niej kiedyś ale pracować i tak nigdy nie będę bo nienawidzę ludzi. I wszystko co ma zrobić to od jutra, jutro znowu od jutra i tak od 2 miesięcy.

przez paradoksy 29 mar 2011, 18:18
dostałam dziś wypowiedzenie w tej pojebanej pracy..... ledwo się rozpakowałam. przyszłam do pracy, miałam zaczynać...
fajnie, nie? tyle że jeszcze tam godzinę szłam w jedną stronę. mogli mi tego zaoszczędzić. :?
może to i dobrze. za chwile wychodzę na rozmowę w spożywczaku.
załamuję już ręce..
paradoksy

przez *Monika* 29 mar 2011, 18:32
sokol48 napisał(a):Po zmianie czasu czuję się 1000 razy gorzej !!!!!!!!!!! CO ZA IDIOTA TO WYMYŚLIŁ ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Heeeeeeej!jesteś w końcu.
To dobrze :D
Słuchaj.....podobno też ta zmiana....to z oszczędności.....na całym świecie.
Fakt.....niekorzystnie wpływa na nasz rytm calodobowy. Oglądałam w tv repotrtaż na ten temat.
Przestawisz się, nie martw się.

Co jeszcze u Ciebie slychać ?
Obrazek
Główny Moderator

przez sokol48 29 mar 2011, 19:17
Monika 1974. Dlaczego zmieniłaś awatar ? Poprzedni był cudowny !!!!!!!!!! JESTEM. Ciągle żyję. Coś mi się nowego porobiło. Codziennie od godz.10 do około 15. jest mi słabo. Ciężko z tym żyć !!!!!!!!!!!!!!!!

przez PLUSIO 29 mar 2011, 19:53
a ja jutro zas bede walil w nosa proszek szczescia

przez Korba 29 mar 2011, 20:00
paradoksy, Basiu, i tak tam nie chciałaś pracować. Sraj na to.

czuję się jak ktoś specjalnej troski. nawet jak się mu mówi spierdalaj, to z litości trzeba się nim zaopiekować.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Eve 29 mar 2011, 20:01
czuję się strasznie! czuję sie beznadziejna, głupia, nikomu niepotrzebna.. patrzę na niektóre laski, które znam - śliczne, pewne siebie, mają 'to coś', a ich życie jest pasmem sukcesów - osobistych i nie tylko, i trzęsie mnie - a dlaczego nie ja taka jestem? wiem, wiem, każdy decyduje o swoim życiu, ale czasem to się nie da. jestem beznadziejna, w domu trudno, nienawidzę swojej szkoły, trudno mi się tam z kimkolwiek dogadać... czuję się strasznie... czemu nie mogę byc taka jak ona i miec takiego życia? u nich zawsze razem ekipa, wielkie przyjaźnie, miłości, imprezy, pełnia życia ogólnie, a ja co?
http://www.nerwica.com/post593634.html#p593634 --> trochę o mnie
Eve

przez PLUSIO 29 mar 2011, 20:52
Eve ja mam to samo. Moj brat, siostra robią kariery zawodowe. Powodzi sie im. Zawsze mieli powodzenie wsrod plci przeciwnych. I to bardzo duze. Kumple tak samo. Zyją. Imprezują, umawiają sie, chadzają na randki, Ja po pracy wracam do domu. I tak jest zawsze. Co to znaczy ze kazdy decyduje o swoim zyciu. Tez bym chcial tak zyć. Jak mam miec powodzenie jak jestem brzydki i biedny? To nie moja decyzja

Sortuj wg