"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez TheGrengolada 27 gru 2010, 00:16
Nienawidzę siebie za to, że moje dobre/złe samopoczucie zależy od tego, czy ktoś okaże mi trochę swojej piepszszszonej uwagi, czy nie :why:

przez Helvetti 27 gru 2010, 00:22
TheGrengolada, rozumiem Cie...
got a date with suicide.

przez TheGrengolada 27 gru 2010, 00:25
Helvetti, ja Ciebie też... nie mam brata, ale wiem, jak to jest nienawidzieć całego świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Helvetti 27 gru 2010, 00:26
Najgorsze jest to, że kiedyś go nienawidziłam z nieznanego mi powodu. Teraz znam powód.
got a date with suicide.

przez TheGrengolada 27 gru 2010, 00:30
Zrobił Ci coś? Bo u mnie zazwyczaj jest tak, że chciałabym sprawić, żeby inni cierpieli za to, że ktoś mi zadali cierpienie.

przez Helvetti 27 gru 2010, 00:58
Zrobił, ale nie mi, a bliskiej mi osobie.
got a date with suicide.

przez dogomaniaczka 27 gru 2010, 01:07
Helvetti, znam to uczucie...
dogomaniaczka

przez Tornado 27 gru 2010, 10:27
Nie mogę się skoncentrować na pracy. Zbyt boli to, jak wyglądały święta w rodzinie, którą sama założyłam (po jakiego grzyba?).

Znalazłam na onecie artykuł - trochę mnie oderwał od czarnego, egoistycznego użalania się nad sobą:

http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/zycie-p ... omosc.html
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez bieszczadniczka 27 gru 2010, 15:22
To były najgorsze Święta w moim życiu... Ojczym z wdziękiem zepsuł atmosferę w Wigilię. Moi bracia wyszli od nas już koło 21. Wszystko, co zbudowałam przez miesiąc terapii, runęło w ciągi godziny. W dodatku w drugi dzień Świąt zmarł mój dziadek, a teraz leżę w łóżku chora. Porażka na całej linii :(
"Wszystko mnie boli, gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie"...
Sted.

przez sunset 27 gru 2010, 15:24
bieszczadniczka, przykro mi z powodu Twojego dziadka :( spodziewaliście się tego czy to tak nagle przyszło?
sunset

przez Tornado 27 gru 2010, 15:36
Najgorzej, jak się wszystko nawarstwia. Współczuję Ci bieszczadniczko.
Ale... może to zabrzmi nieco dziwnie w tym momencie, ale tak naprawdę co nas nie zabija to nas wzmacnia. Miesiąc terapii nie poszedł na marne - może teraz się tak wydaje, ale przy jej kontynuacji będzie już łatwiej, bo coś już osiągnięte zostało... Trzymam kciuki - lepiej musi być ;)
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez bieszczadniczka 27 gru 2010, 19:49
sunset, spodziewaliśmy się, bo dziadek leżał w łóżku już 2 tygodnie. Zapalenie płuc + problemy z nerkami. Ale nikt się nie spodziewał, że śmierć przyjdzie w Święta...

Tornado, dzięki za dobre słowa. Może jak przejdzie mi przeziębienie i będzie już po pogrzebie to wezmę się w garść, zejdzie ze mnie stres i smutek i rzeczywiście będzie lepiej. Zaraz po Nowym Roku czeka mnie przeprowadzka, więc odetnę się od źródła depresji. Liczę na to, że potem terapia zacznie przynosić widoczne efekty.

Ale w czasie Świąt miałam taki dołek, że myślałam tylko o tym, jak sobie ulżyć. Nabawiłam się kilku siniaków i zadrapań. Oczy od płaczu miałam całe 3 dni napuchnięte. Ale już jest lepiej na szczęście. Cieszę się, że leki dobrze działają na sen, bo w nocy spałam dobrze i sny miałam całkiem przyjemne.
"Wszystko mnie boli, gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie"...
Sted.

przez Apii 28 gru 2010, 13:32
Czuje, ze jesli mnie ktos zaraz nie pokocha to sie zabije :why:
Apii

przez bieszczadniczka 28 gru 2010, 14:06
Czemu wszystko się wali jednocześnie?????
Najpierw te Święta, a teraz pieniądze.. System w banku się zepsuł akurat dziś, a na jutro potrzebuję 5500zł na sprzęt AGD do nowego mieszkania. Czekam na duży przelew. Kurde noooo!!!!!!!!
Sted.

Sortuj wg