Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez L.E. 13 lut 2012, 22:43
paradoksy, ja z moim prawdopodobnie za niedługo już też będę jedno i drugie ;)
Ogólnie mam pozytywne doświadczenia z serwisami randkowymi. Owszem czasem pisali do mnie podstarzali i okropni zboczeńcy, ale to nawet zabawne było.
Wcześniej też przez jakiś czas spotykałam się z facetem poznanym w taki sposób. Związek był kompletnym niewypałem, ale facet okazał się bardzo w porządku. Nadal mamy kontakt i cieszę się z tamtej znajomości.

-- 13 lut 2012, 21:46 --

Vett, nie daj sobie niczego wmawiać.
Po pierwsze nie jesteś wcale brzydka, a po drugie to prawdziwy facet będzie umiał pokochać Cię taką jaką jesteś i z Twoimi problemami.
Krąży taka opinia, że nie da się zbudować związku z osobą z zaburzeniami psychicznymi. Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Po prostu obie strony muszą chcieć.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Samotność

przez SadSlav 13 lut 2012, 22:49
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia: jeszcze rok temu powiedziałbym, że walentynki to fajny dzień ale dzisiaj... jest jak jest...
Nie wychodzę jutro z domu, zresztą i tak ostatnio prawie nigdzie nie wychodzę i nie mam gdzie, to co to dla mnie za nowość.

A propos serwisów randkowych: kiedyś miałem profil ale się jakoś nigdy przez niego nie umówiłem. Znam jednak osoby, które znalazły tam kogoś bliskiego i dzisiaj są już po ślubach, mają dzieci itd. Więc pewnie można, ale mam wrażenie, że na takich portalach nie ma wiele miejsca dla ludzi z problemami.
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Samotność

przez Kalebx3 13 lut 2012, 22:50
Vett napisał(a):
No i boję się, że po prostu nikt nie będzie chciał takiej brzydotki z problemami...

Głównie to.

Idle ,co tak depresyjnie? Niektórzy faceci gustuja tylko w "brzydotkach " z problemami.Głowa do góry i do przodu! Jak to mówią:<Każda "zmora " znajdzie swojego amatora> ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez idle 13 lut 2012, 22:52
paweł3, och, ale super, teraz życie wydaje mi się o wiele lepsze wiedząc, że jakiś dewiant będzie chciał się związać z tak obrzydliwym wybrykiem natury, jak ja. Będę jak trzynogi facet, albo kobieta z brodą.
idle

Samotność

przez Transfuse 13 lut 2012, 22:53
paweł3, to było takie ironiczne, prawda ? bez urazy ...
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez nextMatii 13 lut 2012, 22:54
Tak ciągnie swój do swego....:D....
nextMatii

Samotność

przez Nel 13 lut 2012, 22:56
idle, ale przeciez ty nie jestes brzydka.... :roll:
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Samotność

przez L.E. 13 lut 2012, 22:56
paweł3, miałam kiedyś faceta, który bardziej leciał na moje problemy niż na mnie.
Lubił pomagać, ale to było chore.
Najpierw chciał pomóc mi, a potem mu się znudziło i będąc ze mną wolał się zajmować problemami innych ludzi.

Nie polecam takich amatorów :D

Samotność

przez idle 13 lut 2012, 22:57
Abstrakcja, nie brzydka, obleśna.
idle

Samotność

przez Infamis 13 lut 2012, 22:59
idle, ale Koleżanka wymyśliła.
Infamis

Samotność

przez carlosbueno 13 lut 2012, 22:59
Idle ,co tak depresyjnie? Niektórzy faceci gustuja tylko w "brzydotkach " z problemami.Głowa do góry i do przodu! Jak to mówią:<Każda "zmora " znajdzie swojego amatora> ;)
Nie znam takich facetów. Ale wiele kobiet które same uważają się za brzydkie takimi nie są i mogą się podobać facetom chociaż w to nie potrafią uwierzyć. To samo dotyczy nadwagi całkiem sporo facetów lubi grubsze dziewczyny ja osobiście wolałbym już z lekką nadwagą dziewczynę niż jakieś anorektyczne chudzidła które są czasem promowane w mediach i na wybiegach.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez L.E. 13 lut 2012, 23:00
idle, drzewa powinny być pełne wisielców, jeśli wszyscy byliby wobec siebie tak krytyczni jak Ty.
O ile zdjęcia mówią prawdę jesteś atrakcyjniejsza niż większość populacji (właśnie przerabiam zagadnienia ze statystyki i stąd ta populacja)
Ostatnio edytowano 13 lut 2012, 23:01 przez L.E., łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez idle 13 lut 2012, 23:01
Dokładnie, dla kobiety wygląd to wszystko. Nie ma nic smutniejszego, niż brzydka kobieta.

-- 13 lut 2012, 22:01 --

L.E., to w takim razie zdjęcia kłamią.
idle

Samotność

przez Nel 13 lut 2012, 23:02
idle, jest.....głupia i brzydka kobieta której sie wydaje ze jest piekna i madra....

wróciłam sie obejrzec twoje zdjęcia...
w moim stanie...nie rozumiem.....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Sortuj wg