Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

przez Misiek 06 wrz 2008, 15:24
Nie wiem czy to sukces.... ale dziś 7,7 km na rowerze :smile:

przez wróbelek Elemelek 06 wrz 2008, 17:04
widzę ze rower to tu motyw przewodni;) dobre początki nie są złe, 7,7 km to dla początkującego nerwicowca bardzo dobry wynik :P ;) a poza tym te siódemki, to taka ładna symboliczna liczba :-)

---- EDIT ----

a ja wczoraj miała występ :shock: gdyż ponieważ śpiewam w chórze wymyslili sobie jakieś spiewanie na mszy w kosciele:/ nie dośc ze na mszy, w kościele to jeszcze śpiewanie... już chciałam nie pójść, ale stwierdziłam że nie można się poddawać :mrgreen: no i powiem szczerze że było cieżko, już nie mówiąc o tym że od rana się tym stresowałam (a to było o 18) :> ale ciesze sie strasznie że tam poszłam i wystałam i wogóle:) aż się muszę pochwalić :P
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Magdalenka81 09 wrz 2008, 21:38
Powracam po krotkiej nieobecnosci,a moj maly sukces to,to ze ostatnio tu nie zagladalam :D

---- EDIT ----

Powracam po krotkiej nieobecnosci,a moj maly sukces to,to ze ostatnio tu nie zagladalam :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michaldziwolong 02 paź 2008, 11:11
Mój najwiekszy sukces w zyciu...to zdanie matury zwlaszcza ustnej i to wcale nie przy fatalnych wynikach :D
Smieszne ale prawdziwe

---- EDIT ----

Mój najwiekszy sukces w zyciu...to zdanie matury zwlaszcza ustnej i to wcale nie przy fatalnych wynikach :D
Smieszne ale prawdziwe

przez Aga1 10 paź 2008, 20:56
Wcale nie smieszne. Gratuluje

przez Misiek 15 paź 2008, 15:12
Gratulacje... to nie śmieszne ani małe :smile:

przez offtopic 05 lis 2008, 23:04
Mój największy sukces od bardzo bardzo dawna to powiedzenie rodzicom o chorobie i czynnikach w których powstała. Drugi sukces zaraz po nim to poczucie się lepiej :)
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez Magda23 06 lis 2008, 09:52
udało mi się wczoraj wyjść ze znajomymi na pizze i to wieczorem ( co bylo dla mnie kiedys nie do pomyślenia). Bardzo się ciesze z tego sukcesu;)

przez izu 10 lis 2008, 10:53
a ja jestem z siebie dumna, bo byłam wczoraj w teatrze, przemogłam lęk i było cudownie, jestem bardzo zadowolona zarówno z musicalu jak i z siebie :))
izu

przez Korba 19 lis 2008, 15:02
a ja już trzeci dzień nie brałam ani środków nasennych ani nie piłam alkoholu. chyba od roku nie zdarzyły mi się trzy dni pod rząd bez żadnych używek.... to przerażające, a mimo to jestem dumna z takiego króciutkiego okresu abstynencji ;)

---- EDIT ----

już piąty dzień :D
Korba

przez Lariana 05 gru 2008, 17:35
Moim sukcesem było.. pójście do psychologa po miesiącach ,latach unikania tego.. .Pójście do psychiatry. Powiedzenie rodzicom o tym i wykupienie leku. Zdanie prawa jazdy. Przeżycie 2 i coś lat w strasznym liceum.. .
Przeżyciem lat pomimo strachu ,heh.. Tylko czy to ost. to sukces.. po po prostu była wegetacja przez kilka lat ,takie urwanie filmu.
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez socjopatia 13 gru 2008, 01:26
dzisiaj byłam na całej godzinie lekcji ze swoją klasą i było ok.w dodatku lęki już mijają,dzięki lekom.jest dobrze :)

przez maturzystka 13 gru 2008, 14:37
A ja też mam mały sukces :D Jako, że jestem hipochondrykiem wyszukiwanie chorób w Googlach było moją codziennością. Od około miesiąca jak mnie coś ukłuje czy zaboli - nie szukam. Myślę sobie: boli to boli - trudno. Przestanie. Hurrrrra! :D Oby ten stan potrwał jak najdłużej :)
"Od uśmiechu pogodnieje chmurny ranek" :)

Fruń do księżyca, a nawet jeśli Ci się nie uda, i tak znajdziesz się pośród gwiazd

przez chadwao 19 gru 2008, 19:31
Wszystkich Was bardzo podziwiam i chylę czoła - jesteście niesamowici! Moje gratulacje!!!

Sortuj wg