Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez pyzia1 30 paź 2007, 09:51
Chwilowo mam przerwę bo kasy brakło:) Ale może w przyszłym roku.

przez Unfathomable Alex 30 paź 2007, 21:02
Sukcesy, małe kroki... coś do przodu, byle iść.
Od tygodnia po 2 miesiącach przerwy chodzę do szkoły. Nie powiem, żeby mi to sprawiało przyjemność od razu. Ale sam fakt, że przebywam z ludźmi, nie izoluję się i nie alienuję w zaciszu domowym przed telewizorem. Najbardziej cieszy się mama i choć nie potrafię się skoncentrować na tyle żeby efektywnie się uczyć to mam nadzieję.

Pozdrawiam depresyjnych i wspaniałych zarazem. ;)
"Każdy z was jest łodzią
w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury,
musi tylko w to uwierzyć!"
Arka Noego Jacka Kaczmarskiego
---------------------------------------------------
Unikat + siła = zdrowie psychiczne.

przez .Tomek 30 paź 2007, 21:33
Unfathomable Alex, brawo :) każdy krok, kroczek jest ważny :) O to chodzi :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez makanti 09 lis 2007, 20:04
Wczoraj zapisałem się z moją dziewczyną na terapie małżeńską. Mam nadzieje że nam pomoże bo już kompletnie się nie dogadujemy, za to potrafimy się kłócić perfekcyjnie :oops:
...

przez .Tomek 09 lis 2007, 20:45
makanti dobry krok ;) Powodzenia musi się dać ;)
ExModerator

przez makanti 10 lis 2007, 18:25
runa
Mam nadzieje że już niebawem uda Ci się wsiąść do tego autobusu. :mrgreen:
...

przez .Tomek 10 lis 2007, 18:56
HA! a ja dzisiaj posprzątałem łazienkę :D
ExModerator

przez szara 20 lis 2007, 11:28
A ja wczoraj sama pojechałam do pani psycholog.najpierw autobus,potem tramwaj.Wszystko miałam rozpisane co do minuty,kazdy przystanek liczyłam,ale jak już dojechałam dopiero wtedy zdałam sobie sprawe,ze dojechałam i nic mi nie jest.Pomogla mi myśl,że ona na mnie czeka.Za tydzien znowu jadę!Obym nie stchórzyła...

Pokonałam dużo z nerwicy i żyje mi się dobrze :)

przez emiflo 22 lis 2007, 22:52
Witajcie, piszę po długim czasie, bo wiele się działo , a nie chciałam się nakręcać, więc mało zaglądałam na forum. Otóż pokonałam ok 70 % nerwicy i jestem szczęśliwa. Chodziłam na terapię grupową przez rok , ale na efekty trzeba było poczekać pół roku po skończeniu terapii. Efekty są stopniowe, a nawet bardzo stopniowe, ale trwałe. Chodzę sama na długie spacery (wcześniej bałam się wyjść na koniec ogrodu), jeżdżę do miasta bez stresu , a raczej bez większych objawów, a jak się pojawi jakiś, to nie uciekam, tylko czekam aż przejdzie i wiecie - przechodzi :) Siedzę w domu sama , bo mąż pracuje po 12h dziennie, syn do przedszkola i... nie boję się. Jest o niebo lepiej i mimo , że zdarzają mi się kilkudniowe spadki nastroju lub objawów, to są one nieporównywalne do tych co były. Teraz czeka mnie pokonanie ostatniego lęku - komunikacja miejska. Nie wiem kiedy się zdecyduję, ale nie pośpieszam się. Wszystko w swoim czasie. Buziaki dla Was.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez IceMan 22 lis 2007, 23:54
Hej emiflo ;) pamiętam Cię z moich początków na forum i widzę że postępy są duże... gorąco gratuluję i pozdrawiam. Tak trzymaj !!
Przyjaciel forum

przez agapla 23 lis 2007, 14:15
Emiflo wielkie gratulacje wiedziałam ze sobie poradzisz bo byłaś zawsze wytrwałą dziewczyną szukającą własciwych rozwiązań,pamiętam ze nie siedzialaś z założonymi rekami ,próbowałaś wszystkiego co może pomóc tak trzymaj!

przez emiflo 23 lis 2007, 15:36
dzięki kochani :) oby tak dalej było . Teraz lekarz kazał mi zajść w ciążę aby wyleczyć endometriozę i jestem na etapie starań :) jak się coś wydarzy to dam znać :)))
Buźki
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez makanti 23 lis 2007, 23:45
W poniedziałek rano wizyta u specjalisty :-| Co prawda prywatnie ale mam nadzieję że mi coś pomoże...
...

przez poetka30 28 lis 2007, 02:39
A ja zapisałam sie na kurs prawa jazdy i nawet jezdziłam po miescie jak ślimok ,idzie misrednio sztywna jestem jakbym kij polknęła ,czy to jakies osiagnięcie jak na lekowca co 6 lat do sklepu nie wszedl , chyba tak .No to sie chwale .jak zaczełam łazić po marketach i sie kapnęłam ze normalnie na zakupach się skupiam to tez pękałam z dumy ,teraz ciągle latam zeby chociaż poogladac co nowego to i moze tym autem sie naucz jezdzic .Ale potem troche odchorowywuje ,mam nadzieje ze przejdzie.pozdrawiam wszystkich depresjanów....
to ja poetka zachęcam wszystkich zebyście uprawiali śmiechoterapie...i kupcie sobie psa i leczcie się ,bo warto...

Sortuj wg