TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez Kalebx3 17 lut 2014, 21:27
Koledzy powyżej szukają czegoś na sen, dla mnie mirta jest pod tym względem bezkonkurencyjna.

nie ma to jak clonik ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

TRAZODON (Trittico CR)

przez jolantka 17 lut 2014, 21:28
Marian, co ty fandzolisz :D Mirtazepina najgorsze dziadostwo, może i ścina od razu, okej, ale następnego dnia człowiek nie funkcjonuje do 15, tylko chodzi jak zombie, metabolizm nie działa, człowiek puchnie jak gąbeczka nasiąknięta wodą, spowolnione jest wszystko od a do z. Tritiko uzależnia, a to dopiero nowość;) Ale różni ludzie, różne reakcje
jolantka

TRAZODON (Trittico CR)

przez Tristitia 17 lut 2014, 21:50
To co oprócz mirtazapiny w takim razie? u mnie trittico nie działa póki co na bezsenność

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 17 lut 2014, 22:03
Mirta najlepsza a zamulenie jest przez pierwsze pare dni !ja biore o 22.30 rano i nie odczuwam zamulenia kolejnego dnia.bralam mase lekow w tym tritico i mirta najlepiej sie spisala.lerivon i chloroprotixen tez nie byly zle ale mirta najlepsza :)

TRAZODON (Trittico CR)

przez jolantka 17 lut 2014, 22:05
Tristitia napisał(a):To co oprócz mirtazapiny w takim razie? u mnie trittico nie działa póki co na bezsenność

Bierzesz całą tabletkę? Bo jak 1/3 to równie dobrze możesz nie brać wcale. A jak całą i nie działa to dziwne
jolantka

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 17 lut 2014, 22:06
Tritico bralam 75mg o 20godz niestety kplejnego dnia i przez kilka kolejnych dni bylam strasznie zamulona takze kazdy ma inny organizm i na kazdego zupelnie dziala co innego

TRAZODON (Trittico CR)

przez jolantka 17 lut 2014, 22:07
No najwidoczniej;p
jolantka

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 17 lut 2014, 22:08
A na kazdych lekach tylam apetyt mialam ogromny u mnie mirzaten kosztuje 50zl

-- 17 lut 2014, 21:11 --

Zalezy tez od dawki i godziny brania.Ja mimo poznej godz brania jestem w stanie rano kierowac :)

-- 17 lut 2014, 21:12 --

Zalezy tez od dawki i godziny brania.Ja mimo poznej godz brania jestem w stanie rano kierowac :)

TRAZODON (Trittico CR)

przez Marian_Paździoch 17 lut 2014, 22:49
jolantka, przeczytaj dokładnie jeszcze raz moją wypowiedź, popatrz jak jest to zdanie zbudowane i zobaczysz, że pisałem tylko o uzależnieniu od zolpidemu. Co do mirtazapiny - widać jesteś w tej grupie, której mirtazapina nie służy. Przewertuj jej wątek i zobaczysz, jak wielu osobom pomaga na sen. Poranna zamuła to kwestia indywidualna, a Twój post brzmi jak zniechęcenie innych do tego leku.
Ja biorę aż 45mg mirty, a do tego kwetiapina, która ścina z nóg w pół godziny. Wstaję po 8 godzinach, 30 minut zajmuje mi ogarniecie się i wybudzenie, potem w ciągu dnia zero senności. Tycie po mircie najlepiej jest zwalić na metabolizm, ta, wystarczy kontrolować to, co się je. Trzeba iść na kompromis, albo bierzesz zolpidem, na który tolerancja rośnie, potem bierzesz coraz więcej i wpadasz w nałóg, albo trazodon którego działanie nasenne z czasem mija, albo mirtazapinę, po której masz wzmożony apetyt. Chyba oczekujesz idealnego leku, który zapewni Ci dobrze przespaną noc, będzie zawsze działać a skutków ubocznych nie zauważysz.
Widzisz, z kolei ja po 25mg trazodonu chodziłem pół dnia jak po praniu mózgu i na kacu. Z czasem nasenne działanie minęło niemal do zera. Próbowałem wielu leków o działaniu nasennym i to działanie mirtazapiny jest stałe i nigdy nie mija. Nawet 7,5mg mirty potrafi uśpić niejedną osobę. Jak chodzi o trittico, temat był wałkowany tysiąc razy - im mniejsza dawka, tym bardziej usypia, w większości przypadków.
estera1, zawsze prosi się o najtańsze zamienniki. 15mg Mirtagenu kosztuje 23zł - http://www.doz.pl/apteka/p49823-Mirtage ... nej_30_szt.
Marian_Paździoch

TRAZODON (Trittico CR)

przez jolantka 17 lut 2014, 23:06
Nie ma co dzielić włosa na czworo. Po prostu Trittico mi ratuje życie od kilku lat i AKURAT w moim przypadku działanie nasenne nigdy nie minęło i w ogóle mnie nie zmula w ciągu dnia po nim, a miesiąc na mircie był bardzo nieprzyjemny. Nie chodzi już o samo kontrolowanie pożywienia, ten lek zatrzymywał mi wodę w organizmie i miałam puce na twarzy jak upasiony niemowlak. Ale jak widać, na różnych ludzi różnie różne leki działają, wiec się proszę nie zniechęcać drodzy forumowicze Mirtazepiną.
jolantka

TRAZODON (Trittico CR)

przez wieslawpas 18 lut 2014, 00:11
a ja biore poltra tabletki stilnoxu i na mnie dziala tolerancja wcale nie rośnie. Od wielu miesiecy każda noc przespana.

TRAZODON (Trittico CR)

przez Tristitia 18 lut 2014, 00:31
wieslawpas, zazdro. U mnie przestał działać po 1,5 miesiąca. Nawet dwie tablety nic nie dają.

TRAZODON (Trittico CR)

przez estera1 18 lut 2014, 09:46
Marian Pazdzioch mirtagen od mirzatenu rozni sie tym ze mirtagen szybciej rozpuszcza sie w jamie ustnej wiec chyba szybciej bedzie dzialac?

TRAZODON (Trittico CR)

przez Marian_Paździoch 18 lut 2014, 12:04
estera1, wszystkie zamienniki leków rozpuszczają się tak samo. Miałem Mirtagen, Mirzaten, Remirtę ORO i jeszcze Mirtor - wszystkie działały w tym samym czasie.
Marian_Paździoch

Sortuj wg