Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, zburzony napisał(a):

Mieszanie w dawkach leków codziennie na pewno nic dobrego nie przyniesie, zdecyduj się na coś i trzymaj tego a najlepiej ustal to z lekarzem.

kurcze a tak myslę jak zwiększe trittico a biorę obecnie 50mg trittico+ 25mg ketipinoru to czy jest sens brania dwóch leków np trittico 75mg na noc i jeszcze ketipinor? bo niby oba leki usypiają.. ale jakby spokojniejszy trochę jestem po trittico bo ketipinor biorę 3 lata w dawkach 25-50 na noc i ogólnie prócz spania to człowiek bardzo nerwowy.Może samo trittico brać? bo zaś jak nie wziąłem trittico a wziąłem ketipinor 25mg/50mg to i tak wybudzałem się i ruszałem nogami w nocy.. a biorąc trittico 50+ 25mg ketipinoru normalnie spie z tym,że cieżko mi rano wstać i nie wiem czy oba leki się nie nakładają na siebie i nie potęgują snu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, zburzony napisał(a):

@hopefully.00 myślę że tak, w dawce 150 mg. Ja czuję aktywizację w dzień po tej dawce trazodonu, ale uważam że lepiej sprawdza się trazodon zwykły, nie o przedłużonym działaniu.

Okej , brałem kiedyś trazodon ale w max dawce 50-75 na sen wersja cr bodajże ale czułem działanie na libido i na większą radość i chęci do życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zburzony napisał(a):

@hopefully.00 o to spoko, znaczy że trazodon dobrze na ciebie działa nawet w niskiej dawce. Czyli możesz brać i te 75 mg a zwiększyć ewentualnie dopiero kiedy działanie osłabnie.

Zobaczę jeszcze czy wrócę do niego. Niemam problemów obecnie ze snem ale zamulenie i zoobojetjienie po essesrajach jest trudne do wytrzymania a to lek raczej nie na to.Brakuje mi dopaminy ale trochę boje się znowu wchodzić na bupropion ale jak dalej tak będzie to jeszcze zrobię podejście do bupro. Trudne to leczenie jak się nie obrócić to dupa z tyłu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie doświadczenie z trazodonem Neuraxpharm, zwykłym (nie o przedłużonym ani kontrolowanym uwalnianiu)? Mam to dostać na sen w dawce 50 mg, 30 min przed snem. Działało u Was nasennie?


Na polskim rynku jest obecnie dostępna tylko dawka 150. Wiecie może, czy tę tabletkę łatwo się dzieli na 3 części? Cały czas mowa o preparacie firmy Neuraxpharm, nie CR ani XR.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zburzony w weekend widziałam w ktomalek, że do aptek w Warszawie powoli wraca "normalny" trazodon w dawce 50 mg.

@marcinzen jak z perspektywy czasu oceniasz działanie nasenne zwykłego trazodonu? Jakie dawki i jak szybko działały na Ciebie nasennie? Kupowałeś w Polsce?

Edytowane przez warning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×