Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Marcelina 28

Użytkownik
  • Zawartość

    603
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Jejuuu. Myślałam ze samo zajdzie. Zawsze wazyłam 50 kg a teraz 65 biore tez 50mg pregabalina i 150 lamitrin ale one chyba nie powodują tycia....
  2. Czy jest ktoś z was kto przytył na esci kilkanaście kg? Biorę od marca,przytyłam 15 kg. Myślałam ze to przez mirtor ktory odstawiłam miesiąc temu a waga nie spada.
  3. Dla mnie esci byloby super,gdyby noe SENNOŚĆ. Jak tylko usiade na kanapie to mogę spać na siedząco,gdy się ruszam jest ok,ale przez tą senność musze się zmuszać do wszystkiego. Może jak przejdę na 15 mg to będzie ok i przerzuce tabletke na wieczór.
  4. Pamiętaj,że każdy nawet całkiem zdrowy człowiek ma takie okresy. Musisz przyjrzec się co się dzieje przed tymi załamaniami. Może jakieś nawet lekkie stresy,może przebodźcowanie. Wiem że napięcie i stres którego nawet nie jesteś świadoma może wyjść po kilku dniach i trzymać kilka. Musisz traktować siebie jakbyś była na rekonwalescencji i dbać o siebie
  5. Powiedzcie mi jak ciezko sie schodzi z mirty. Biore od lutego 7.5 mg.
  6. Co tu tak cicho o esci? Nikt nie zdaje relacji... Ja na 10 mg juz 4 mc ,sennosc niesamowita i zastanawiam sie czy na 15 mg bedzie lepiej czy gorzej? Chociaz ta sennosc tez moze byc po mirtazapinie ktora biore na noc 7.5 mg z ktorej muszę zejsc.
  7. Od 2 mc jestem na deficycie kalorycznym i mam umiarkowaną aktywnośc fizyczna a mimo to waga rośnie.
  8. Ale czy zejda ze mnie nadprogowe kilogramy tak same?
  9. Hej. Tak,każdy stres muszę "odchorować",odleżeć. Jestem bardzo podatna na stres,czasami napięcie wychodzi po kilku godzinach,czasami po kilku dniach. Czuje sie calkiem dobrze,jednak lekarz kazał zwiekszac dawkę do 15 mg bo muszę odstawic mirtazapine bo przytyłam 15 kg i juz mam stres ogromny jak to bedzie przy odstawieniu,czy samo esci wystarczy.
  10. Biorę mała dawkę mirtoru bo 7.5 mg i powiem szczerze ze boję się go odstawić bo śpię po nim dobrze,ale rano nie moge się ogarnąć, jestem bardzo senna w dzień no i te +15 kg. Ten wzrost wagi przekonał lekarza żeby odstawić natychmiast,boje się zejścia że wrócą lęki...
  11. Biorę 50 mg na noc. Pozatym biorę tez escitalopram,lamitrin- ktorego nie mogę odstawić bo konczy sie to strasznym samopoczuciem,no i 7.5 mg mirtoru ktory tez musze odstawic bo przytylam 15 kg.
  12. Jak chcesz przytyć to polecam mirtazapine Ja przybralam przawie 15 kg,wlasnie bede ja odstawiać.
  13. Ja na żadnych lekach nie czułam się w 100% zdrowa,a esci jest moim trzecim. Ja narazie czuje sie bardzo dobrze,ale to wpływ pogody,lata...na jesien zawsze mam silne zjazdy.
  14. A zaczynalas od 12.5 mg i az do 15 mg czy odrazu zwiekszylas o pol tabletki?
  15. Tak,ostatnio lekarz na kontroli powiedział ze przyczyna tycia jest mirtazapina.
×