Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Anna R.

Użytkownik
 • Zawartość

  1414
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dziękuję wszystkim, ale szefostwo już podjęło decyzje. W związku z tym, ze interesuje mnie tutaj jedynie dział o lekach, nie pozostaje mi nic innego niż zrezygnować. Żadnych afer nie zamierzałam wywoływać, a z racji mojego ponad trzydziestoletniego doswiadczenia w walce z chorobą wydawało mi się, ze mogę być komuś pomocna. Najwyraźniej się pomyliłam. Uprzejmie proszę o wyciągniecie wszelkich możliwych konsekwencji i oraz o bana
 2. Anna R.

  Zakaz udzielania sie na forum

  Przykro mi, ale w moim ostatnich postach aż kipi od stwierdzeń: poradź się lekarza, skonsultuj się z lekarzem, zasugeruj lekarzowi, zapytaj lekarza itd itp. Nie wydaje mi się, aby zachęcało to kogokolwiek do samoleczenia. Wniosek jest jeden: szukacie jakiegokolwiek pretekstu, aby mi uniemożliwić pisanie tutaj. I ja to rozumiem, bo to wasze prawo. Zamiast pokrętnych tłumaczeń lepiej by było po prostu napisać: Poszukaj sobie innego zajęcia kobieto, bo tu jedynie przeszkadzasz i psujesz nam image.
 3. Anna R.

  Zakaz udzielania sie na forum

  Ja proponuje, żebyście usunęli podfora o lekach, wtedy nikt nikomu na pewno żadnej rady już nie udzieli.
 4. Anna R.

  Zakaz udzielania sie na forum

  Dominika, nie mogę wysłać priva połowie forum,a takie poinformowanie dotrze do wszystkich zainteresowanych Nigdzie nie twierdziłam, ze jestem psychiatrą . Chorych leczą lekarze, a nie internet. I jest to dla wszystkich oczywiste. Zresztą o czym tu dyskutować, najwyraźniej nie pasuję do waszego wizerunku forum i przecież macie prawo mnie z niego wykluczyć poprzez zabanowanie. Nie mam dwudziestu lat i nie zamierzam się bawić w ciuciubabkę. Pisałam tutaj, bo wydawało mi się, ze mam coś do powiedzenia. Wy uważacie, ze szkodzę ludziom, ja ze pomagam. Niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu.
 5. Anna R.

  Zakaz udzielania sie na forum

  Linka, nie pretenduje do roli lekarza, a wypowiadam się na podstawie własnej wiedzy i doświadczeń, jak każdy inny na tym forum.
 6. Anna R.

  Zakaz udzielania sie na forum

  Ani pożalić ani pochwalić. Udzielić jedynie informacji osobom zainteresowanym, które mogą nie zrozumieć, dlaczego nie odpowiadam na ich posty. Chyba elementarna kultura tego wymaga.
 7. Otrzymałam właśnie poniższy zakaz: i chociaż mi przykro nie mogę oficjalnie nikomu potrzebującemu pomocy jej ofiarować. Jeśli ktoś mimo to pragnie wymienić się doświadczeniami, proszę pisać na priv. Jakbym oględnie się nie wypowiadała jestem tu wyraźnie dyskryminowana, wiec nie zamierzam dalej walczyć z wiatrakami. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
 8. Moze zasugeruj lekarzowi neuroleptyk (np. Solian, Zolafren lub Fluanxol) lub stabilizator nastroju. Na pewno nie działają prolękowo, wręcz przeciwnie pregabalina na przykład jest zarejestrowana do leczenia zaburzeń lękowych uogólnionych, a neuroleptyki stosuje się przy nerwicach lękowych. Porozmawiaj o tym z lekarzem, powinien coś zaradzić.
 9. Valdoxan nie działa dobrze na ten organ, zrób sobie może próby wątrobowe. Dave, moim zdaniem fluoksetyna przy tych lekach wypada na plus, ale Cymbalty nigdy nie brałam. Myślę, ze powinieneś dać jej 4-6 tygodni. Pogadaj może z lekarzem o jakimś innym neuroleptyku na ten czas, skoro Zalasta cię otępiała. Moze Fluanxol, Ketrel lub Risperidon?. Wszystkie dzialaja przeciwlękowo. Zostają tez jeszcze stabilizatory. Lyrica i Lamotrygina są niezłe. Pregabalina jest ponoć świetna na lęki.
 10. Może, miałam tak na początku brania. Minęło po tygodniu. Jaki lek przeciwpadaczkowy bierzesz? Niektóre z normotymików mogą wywoływać oszołomienie i splątanie.
 11. To bardziej prawdopodobne
 12. Dave, dałeś fluo zbyt mało czasu (ja zresztą tez)- ona czasem rozkręca się do 8 tygodni. A co do Valdoxanu, to on u mnie wywołał lęki i stany depresyjne, których nie miałam od trzech lat. Brałam go tylko na sen, i na to tez nie pomógł. Cymbalta nawiasem mówiąc to nie SSRI tylko SNRI
 13. To super, ze tak dobrze paroksetyna zadziałała. I podejście do ulotek masz właściwe
 14. Zenonek, bierzesz już citalopram? Pochwal się wrażeniami
 15. Ritka, najlepiej zapytaj o to lekarza. Moim zdaniem nie utyjesz na fluoksetynie (niektórym pomaga na lek wolnopłynący) oraz na Efectinie (SNRI)
×