Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez olinelka 19 lut 2011, 22:18
A mnie zawsze wszystko z prawej :lol: , szczęka, ucho, biodro, noga, tylko staw barkowy po lewej i ta kulka na palcu po lewej. I jak mam katar , to zatkaną mam bardziej prawą dziurkę nosową.

Asia , na pewno by zauważyli , ze cos jest nie tak . Ja też mam dziś gorszy dzień i miałam dwa jamniki. Ten ostatni uciekał nam co chwilę i w zeszłym roku w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia uciekł, pies go tak poszarpał, że musieliśmy go uśpić, bo miał płuco rozerwane :cry: Więcej już nie kupię jamnika :nono: . Teraz został nam chart i jest super pieskiem :D

Ewelinka, mówiłyśmy CI , że będzie lepiej? :D

zetVi, tego u mnie nie widać, tylko czuć pod palcem :? Jak masuję, to sie zmniejsza a potem wraca do swoich rozmiarów. Boję sie, że to coś poważnego :why: . I to nie wygląda , jak na tych fotkach, bo tego w ogóle nie widać.

To jest umiejscowione tak, jak na rysunku, do którego link przesłałam. Dokładnie tam, gdzie rysunek pokazuje gangliona w zgięciu palca. Tylko u mnie jest 2 milimetry niżej .I boli przy dotyku. A teraz mam dziwne uczucie w całym palcu :why:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... x=67&ty=74

przez joakar4 19 lut 2011, 23:11
Aneta to nie mięsak, powiem Ci szczerze, że nie wiem co to jest. Ale nic strasznego skoro po rozmasowaniu znika. Na pewno nie mięsak. Na 10000000000000000000% :mrgreen:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 19 lut 2011, 23:43
Anetka nio mowiliscie :d ale ty sie nie martw tym to napewno nie miesak :)
Asia wiesz pije teraz wapno to jest tez podobno na uszczelnienie naczynek i uwierzysz ze chyba dziala serio :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 19 lut 2011, 23:59
Też piłam, ale jakoś przerwałam i nic nie pomogło. Chyba za krótko. Ale mi dermatolog poleciła cerutin. I on pomaga.

przez perla86 20 lut 2011, 00:41
ja biore jeszcze gryporutin tam jest tez rutyna i witaminca C A czosnek hehe a jaki kolor maja te tabletki??

przez ~Kasiek~ 20 lut 2011, 12:09
hej dziewczyny ;)

mam nadzieje, że nie pomyślałyście sobie, że Was tu zostawiłam :smile: nie było mnie przez weekend w domu i nie miałam dostępu do neta.
joakar4, mój staw barkowy przestał boleć więc to chyba było przez to że źle spałam :D Dalej męczę się z węzłami i sobie wkręcam najgorsze. Te nad obojczykami chyba się nie powiększyły a może nawet troszkę zmalały przez to, że staram się ich nie dotykać i szczerze powiedziawszy boje się je macać :-| Przedwczoraj pękł mi mój kaszak, którego hodowałam chyba przez 5 lat i był wielkości groszku. Miałam go tak powyżej lewej piersi. Oczywiście jak już to się stało to zaczęłam sobie wkręcać, że pewnie zrobi mi się zakażenie a że to blisko serca to pewnie do niego dojdzie no i będzie po mnie :-|
perla86, ja mam stwierdzony refluks i też często mnie drażni w tym dołku tzn. tak drapie i to powoduje kaszel a czasem takie właśnie odchrząkiwanie. Ale ja też normalnie czuję jak mi się treść żołądkowa cofa i często też przez to kłuje mnie tak mniej więcej na środku przełyku ;)

przez joakar4 20 lut 2011, 12:57
Cześć Dziewczyny :smile:

Kasiek To super, że już cię bark nie boli:) Węzły na pewno Ci się nie powiększyły, nie martw się nimi. :smile: Już Ci nie radzę, żebyś nie macała,bo sama jestem nie lepsza. I swoją kulę cały czas sprawdzam. Już mnie tam wszystko boli. :smile: Na pewno twój kaszak nic złego nie spowoduje.

Miałam koszmarną noc, cały czas mi się śniły mięsaki i przeszczep żuchwy. Zastanawiam się czy nie pójść do onkologa, bo się psychicznie wykończę. Ale co z tego skoro i tak mu pewnie nie uwierzę. Poza tym boję się pójść, bo chyba nie chcę znać diagnozy :zonk: Idiotka ze mnie po prostu.
Miałam dzisiaj mszę za babcię po miesiącu i w kościele wpadłam na pomysł, że gdyby to był mięsak kości to by bolało (czyli on odpada), a taki tkanek miękkich to chyba na usg by wyszedł. A zresztą tak na żuchwie to bardziej kości by pasował. Chociaż te tkanki miękkie to cholera wszędzie są.

Nie wiem jak będzie z moją obecnością na forum do czwartku, bo po południu wracam do Bydgoszczy. A załamał mi się zasilacz od laptopa i czasami nie chce się włączyć. A nowy dopiero zamówiłam i w piątek będzie. Ale postaram się pisać. Kurcze to już będzie trzeci kabel :roll:
Moja mama do mnie wczoraj mówi - przecież ty śpisz z tym komputerem, jesz i wszystko robisz to nic dziwnego, że nie wytrzymał psychicznie i się załamał :lol: :lol: :lol:

przez olinelka 20 lut 2011, 13:21
Dzięki dziewczynki za pocieszenie :smile:
Asia, właśnie mi poprawiłaś humor :D , tym, że Twój laptop nie wytrzymał z Tobą psychicznie :mrgreen:
Bo mam dziś zły dzień, martwię, się o to coś na palcu i w kościele masowałam, ale to się zmniejsza pod wpływem masowania,a potem wraca do rozmiaru sprzed masowania :cry: . I w ogóle mi jakoś dziś źle i sie pokłóciłam o byle gucio z córką i z mężem :( . I mi zimno, i popłakałam sie nawet :cry: Asia to nie żaden mięsak u CIebie, przecież sama mnie pocieszasz , ze moja kulka to nie mięsak, bo by szybko rosło, więc u Ciebie to na pewno nie to.A ja się martwię, że u mnie to właśnie może być straszna rzecz jakaś, tylko jakiś przypadek jeden na milion , ze nietypowy :cry:
Ewelinka, bardzo się cieszę, że lepiej sie czujesz :smile:
Fajnie ~Kasiek~ , że Ci ból barku przeszedł, a węzłami sie nie przejmuj. Na pewno nie są złe. Węzły maglowałam bardzo długo i zapewniam Cie , że nic Ci nie jest

przez Hooligan123 20 lut 2011, 13:34
Witam
Mam pewien problem , z którym juz nie daje sobie rady.Dlatego chcialbym napisac tutaj o swoim problemie. Niewiem od czego zaczac. Otoz : Czuje sie jakos nieobecny , nie czuje tego ze idę , wszystko wydaje mi sie dziwne i nierealne jakby wogule mnie tutaj nie bylo, czasem mam wrażenie , ze poprostu sie przewroce, czuje sie jakby w śnie. Niewiem co to moze byc , nigdy tego nie mialem , ale mialem za to wiele innych problemow. Mialem kolatania serca , zaburzenia rownowagi , ciagly strach niewiadomo przed czym , oczy mi uciekaly i drgawki. Boje sie wyjsc z domu , bo zaraz robi mi sie slabo i mam wlasnie takie zaburzenia rzeczywistosci.Bylem u kardiologa i wszystko wyszlo dobrze .Badanie krwi tez robilem i bylo rowniez ok... ZAwalilem sobie szkole , bylem wysportowany duzo cwiczylem na silowni a teraz zabardzo nie wychodze z domu... Jestem jeszcze dosc mlody i niewiem co to moze byc. Czy jest tu ktos kto umialby powiedzec co mi jest ?? Z gory thx ;]

przez joakar4 20 lut 2011, 15:21
Ewelina tabletki cerutinu chyba są żółte, a opakowanie niebieskie.

Aneta
To fajnie, że poprawiłam Ci humor. :smile: Nie wiem,dlaczego, ale jestem pewna w 100%, że u Ciebie to nic strasznego, ale nie mogę uwierzyć, że u mnie to nie mięsak. :bezradny: Przejrzałam trochę net i nie mogę nic znaleźć o kulce, która po masowaniu znika. Ale mięsak tak nie robi. To twardy nieruchomy guz. Albo guz albo rozległe zgrubienie.

Obiecałam sobie, że nie będę się macać ani czytać w necie o mięsakach (wcale dużo na ten temat nie ma - szczególnie w okolicach głowy i szyi i już więcej nic się nie dowiem :roll: ). Węzłów już nie macam, a teraz jak mam ochotę kulkę sprawdzić to sobie mówię, że od ostatniego razu nic się nie zmieniło. Mam nadzieję, że mi to pomoże. :uklon: Tylko, że jak nie macam kulki ani węzłów to pewnie coś innego znajdę :hide:

-- 20 lut 2011, 14:22 --

Hooligan123, nie wiem co Ci poradzić, przebadany jesteś więc pewnie to nic złego. :smile: A tutaj już ktoś miał takie objawy, przejrzyj sobie wcześniejsze posty.

przez perla86 20 lut 2011, 17:19
hej dziewczyny mam pytanko czy moga objawy nerwicy sie pojawiac bo kurka dzisiaj dziwnie mi w glowie i od czasu do czasu czuje tak dziwnie w brzuchu i to przechodzi jakby taka mdłośc taka nie duza :bezradny:

-- 20 lut 2011, 17:30 --

kurka nie rozumiem tego czulam sie fajnie a tu dzisiaj od paru godzin znowu to dziwne uczucie w glowie i te nogi i skad :(

przez ~Kasiek~ 20 lut 2011, 18:36
joakar4, ja też tak mam, że jak przestaję macać węzły to zaczynam się macać w innych miejscach i wynajduje sobie coś nowego za każdym razem :-/
No mam nadzieję dziewczyny, że te węzły to mnie tylko straszą swoją obecnością i nic złego się z nimi nie dzieje :-| Hooligan123, polecałabym Ci zgłosić się do jakiegoś psychiatry bo masz typowe objawy depresji lękowej ;) jak ostatnio byłam u psychiatry to też mnie pytała czy nie mam wrażenia, że wszystko co się dzieje wokół mnie to sen ;)

przez joakar4 20 lut 2011, 19:37
Ewelina ja tak miałam dzisiaj. No mam nadzieję, że to była nerwica. Słuchajcie jadę autobusem i nagle zrobiło mi się słabo, zemdliło mnie. Myślałam, że zwymiotuję. Do tego czułam taki ból i ucisk z dołu głowy, a jak wysiadłam to bolała mnie straszna szyja. Bożę co to jest? :zonk: Najpierw miałam opcję na to, że mój mięsak jest zaawansowany, potem że to choroba lokomocyjna (ale po tylu latach?). A teraz mam nadzieję, że to nerwica.

Kasiek Twoje węzły na pewno są zwłókniałe (te powiększone), a te obojczykowe mają prawidłową wielkość, a wyczuwasz je dlatego, ze jesteś szczupła.
Ja ostatnio jak nie macałam kulki to wyczułam większy mięsień na policzku i pomyślałam, że to guz (połączony z moją kulką), potem jakieś inne cholerstwo na szyi. Jednak zawsze wracam do kulki, a jak w święta dowiedziałam się o mięsaku to żegnałam się z życiem. Bardzo bym chciała, żeby to się skończyło.

przez Kn24 20 lut 2011, 20:08
a u mnie ciagle akcja toczen :/ juz nie moge normalnie :( pewnie juz i tak po mnie ;(
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

Sortuj wg