Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez olinelka 13 gru 2010, 12:36
Na pewno masz takie samo? I w lewej rece masz jakby bardziej wypukłe? Czy jak? Bo ja tu naprawdę wariuję. Tylko mów prawdę. Bardzo Cie proszę zrób to dla mnie Asia i opisz je dokładnie , jak wygląda(jak czuć je pod palcami ) czy jest twarde czy nie i gdzie dokładnie leży. Bardzo Cię proszę.... :why:

[Dodane po edycji:]

I jaka ma powierznie i co dokładnie czujesz pod palcami i w ogóle każdy szczegół. Proszę ...

przez joakar4 13 gru 2010, 12:56
Mówię prawdę. Na lewej ręce mam taką jakby kuleczkę bardziej - tak jak mówiłaś od wewnętrznej nad zgięciem (na wyprostowanej twarda, a przy zgiętej czuję mięsień). Powierzchnia ok 3x3cm. A na prawej też to mam, ale jakby troszkę niżej i jest mniej wypukłe. Prawie płaskie.

To teraz ja ci opisze moje zgrubienie. Na prawej ręce na samym środku (zaraz koło tego ścięgna głównego) mam takie twarde zgrubienie, jak zegnę to czuje mięsień, którego na lewej ręce nie mam) I ogólnie całe zgięcie jest twarde a na lewej nie. I oszaleć idzie.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez olinelka 13 gru 2010, 13:17
Asia! Dziękuję, dziękuje :uklon: :uklon: :uklon: Ja mam tak samo w takim razie . Właśnie w tej lewej rece jest bardziej wypukłe i rzeczywiście ok 3x3 u mnie to tworzy cos na kształt trójkąta a na prawej też to jest tylko płaskie prawie i mniej wyczuwalne. Ciekawe dlaczego w lewej wypukłe a w prawej płaskie prawie??
To ja Ci teraz powiem o Twoim.To jest miesień zapewne. Ja u siebie czuje tylko te ścięgna co przez środek idą w prawej rece , a w lewej mam tak jak Ty w prawej. To miesień jest. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 13 gru 2010, 14:36
Czesc dziewczyn. Ja wczoraj wieczorem mialam nie za wesolo wzielam persen niby zasnelam szybko a le po chwili sie obudzilam tak jakby nie sowje ciało miala okropne :why: wystraszylam sie serc emi zaczelo walic mocno rano sie przebudzilam bardzo wczesnie zasnelam ale z lękiem :why: okropne uczucie :(

przez joakar4 13 gru 2010, 14:39
olinelka napisał(a):Asia! Dziękuję, dziękuje :uklon: :uklon: :uklon: Ja mam tak samo w takim razie . Właśnie w tej lewej rece jest bardziej wypukłe i rzeczywiście ok 3x3 u mnie to tworzy cos na kształt trójkąta a na prawej też to jest tylko płaskie prawie i mniej wyczuwalne. Ciekawe dlaczego w lewej wypukłe a w prawej płaskie prawie??
To ja Ci teraz powiem o Twoim.To jest miesień zapewne. Ja u siebie czuje tylko te ścięgna co przez środek idą w prawej rece , a w lewej mam tak jak Ty w prawej. To miesień jest. :D

Sprawdziłam na mojej siostrze jej zgrubienia (ona ma ze mną normalnie przerąbane, ciągle ją macam :lol: ) i ona dopiero ma wypukłości nad zgięciem. Ogólnie ma jakieś takie twarde te łokcie i takie żyły ma tam wypukłe. Co człowiek to inna budowa.

Ewelina, po prostu miałaś atak paniki rano. Nic Ci nie jest. :smile:

przez perla86 13 gru 2010, 14:44
Ale trzyma mni cos dalej az wymiotowac mi sie chce po zjedzeniu :( nie wiem za co mnie karzą takim stanem :(

A po tym wczorajszym persenie to jestem dzisiaj taka sobie

przez joakar4 13 gru 2010, 14:53
Persen nie działa tak od razu, poprawa podobno jest po ok. 2 tyg. Ale mi już pomaga.

przez olinelka 13 gru 2010, 15:07
Asia! ale to nie po stronie łokcia tylko po wewnetrznej stronie! Nie obok łokcia tylko tuż nad zgięciem , z którego krew na morfo się pobiera[/b]Nie zrozumiałyśmy się :why:
Ewelinka! Asia ma rację. Atak paniki i to też potrafi nieźle dać w kość. Ja to przeżywałam niejednokrotnie.

przez joakar4 13 gru 2010, 15:22
Mam w tym samym miejscu nad zgięciem od strony ciała. Ale moja siostra ma takie coś o wiele większe i w obu łokciach.

przez perla86 13 gru 2010, 15:34
olinelka ja wiem ale to jest okropne :) a ty juznie masz bóli niczego?

Zapisalam sie do psychiatry mam na 7 stycznia dopiero: :( ja jeszcze musze odwiedzic gastrologa zeby sprawdzic :(

przez joakar4 13 gru 2010, 15:49
Ewelina a dlaczego idziesz do gastrologa? Kto Ci kazał bo nie zrozumiałam.

przez olinelka 13 gru 2010, 15:59
Asia ale to jest tam gdzie widać żyły z których sie krew pobiera? tzn nad tym zgięciem z tymi żyłami? I np jak jest to lewa ręka to po prawej stronie tej lewej ręki ?
Ewelina mnie ciągle coś boli i najgorsze jest to , ze ja zaraz sobie wymyślam nie wiadomo co , że nie np nerwoból tylko historię do tego tworzę niesamowita i wtedy właśnie się napędzam ta swoja wyobraźnią a nie daj Boże jak mi się przypomni co wyczytałam na zakazanych stronach (oczywiście przypominaja mi się najgorsze urywki) to jestem ugotowana. :(
Dobrze, że sie umowiłaś do psychiatry, 7 stycznia to już nie tak daleko. Ja miałam gorsza perspektywę, bo sie już strasznie męczyła(latałam codziennie od lekarza do lekarza i robiłam setki badań), byłam silnie wystraszona, lekarze mnie uspokajali(szczególnie onkolog i hematolog) a ja wraz ,że sie pewnie pomyli. No i najgorsze było to, że ja w tym czasie dziecko karmiłam jeszcze i jak zaczęło do mnie docierać, ze ja bez leków się wykończę i wiedziałam ,że odstawianie od piersi nie trwa jeden dzień (żeby móc leki zacząć brać), to mnie to jeszce gorzej załamywało, bo wiedziałam , ze leki nie działają od razu tylko poprawa może nastąpić 2-4 tygodnie od zaczecia brania tych leków.nie dość , ze byłam na skraju wyczerpania, byłam pewna, ze jestem ciężko chora, to jeszcze musiałam odstawić córke od piersi i wiedziałam , ze i tak jeszcze sie bedę strasznie meczyć zanim te leki zaczna działać. W końcu nastąpił taki moment, że juz nie mogłam wytrzymać i poszłam do psychiatry i on mi zapisał leki (sama rozmowa z nim mi bardzo pomogła i to była pierwsza noc od jakiegoś czasu przespana). Udało mi się w ciągu tygodnia odstawić dziecko i szybko zaczęłam brac leki. 3 ipół tygonia je biore i poprawę lekką zauważyła ale jeszcze to nie to bo jak widzisz mam jeszcze jazdy i wczoraj byłam naprawdę w strasznym stanie.

A po co do gastrologa Ewelinka masz iść?

przez joakar4 13 gru 2010, 16:15
Aneta! Tak tam gdzie się pobiera krew. Na lewej ręce po prawej stronie (od ciała).
A jak byłaś u psychiatry to brałaś swoje wyniki? Czy tylko mu opowiedziałaś.

Mnie też ciągle coś boli, aktualnie nerki albo kręgosłup lędźwiowy. Stawiam na to drugie bo cały dzień przepisuje notatki. Brzuch tez mnie często boli i "zdiagnozowałam sobie" jelito drażliwe :D I jeszcze mam wrażenie, ze coś mnie boli w pachwinie (ale po depilacji jakaś wysypka mi się tam pojawiła) i ciągnie mnie szyja tam gdzie mam węzeł, ale nie dotykam. Ogólnie to czasami się czuję jak staruszka :(

przez perla86 13 gru 2010, 17:07
Asiu i Anetko tak słodko będzie:) Musze pojsci zeby sprawdzic czemu mnie brzuch boli :( roznie z nim mam zalezy od dnia tak mam i sama nie wiem ale chyba zoladek :( wczesniej mialam skurcze jelit zmiana wyprożnien :( chce sprawdzic czy aby to przez nerwy 5 lat temu tez mialam problemy z bruzchem bolal i bolal mialam kilka badan i nic przeszlo po dwoch latach ale znowu cos sie pojawia byc moze przez te lęki tak mam zjem cos i nie raz na wymioty mni e bierze:(
A z tymi bólami to tez mam roznie raz to raz to ale ja sobie duzo wkrecam i cierpie przez to :why:

Aneta ja tez sie mecze juz jakis czas od połowy lutego sie zaczynało :( zobacz moje post pierwszy to zobaczys zjak to sie zaczynało

Sortuj wg