Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez olinelka 11 gru 2010, 16:21
Chociaż lepszy łupież pstry.
A ludziom to na zime włosy wychodzą tak jak psom? Bo mojemu psu to wychodziła sierść też niedawno.
Ciagle mnie coś boli. A to zaboli, a to tam zaboli. Np teraz mnie boli kość obojczyka. Kurde czy Wy tez tak macie że coś ciągle Was boli?Czy jest w ogole jakiś człowiek na tym świecie, że go nic nie boli codziennnie? Czy po prostu to tylko ja taka jestem że ciągle coś i ciągle coś?

[Dodane po edycji:]

Ale mnie te węzły nie bolą i to jest najgorsze :zonk:

przez perla86 11 gru 2010, 16:36
Olinelka ja tak mam ze co chwila cos mnie boli :/ ale probuje nie zwracac uwagi ja narzekm znowu nanogi a to kolano a to kostka roznie i na zmiane plecy tez ehh :silence:

przez joakar4 11 gru 2010, 16:39
mnie niestety też te węzły nie bolą, ale pamiętam że jak byłam w sierpniu albo we wrześniu u lekarza bo mnie owiało wydawało mi się, że mam szyję spuchniętą t mnie całą szyja bolała. Ja już nie wiem. Jeszcze wlazłam na zakazaną stronę, naczytałam się o tej ziarnicy i o raku ślinianki i mam za swoje :(

Też mnie ciągle coś boli, w obojczyku też mnie kłuje. Tylko tam się nie macaj bo jak miałam okres takiego kłucia to zaczęłam macać i potem to już bolało od samego dotyku. Dzisiaj też mnie tam kłuło ale przeszło.
Do tego ciągle pobolewa mnie nerka - jeszcze sobie przypomniałam, że jak ostatnio piłam wino to mnie zaczęła boleć. I wiadomo co pomyślałam, ale podobno jak nerki są podrażnione to po alkoholu mogą boleć. A u mnie to rożnie raz boli po alko a raz nie, tak więc to chyba nie chłoniak :(
Wydaje mi się każdego coś tam boli czasami tylko nie zwraca uwagi jak my :smile:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez judgementcrematorium 11 gru 2010, 16:48
Jak bolała mnie głowa to myślałem, że mam raka mózgu.
PISKUS ABSORBUS:

Øl rødhårete bærer ikke barnebidrag, dødsattesten. Han er glad og fornøyd.

Puss djevel dreng!

przez olinelka 11 gru 2010, 16:50
Ano właśnie, ano właśnie. A kiedys niedawno to po wypiciu szklanki piwa to mnie jakoś dziwnie mięśnie karku zaczely boleć i kości jakoś dziwnie i zaraz skojarzyłam z bólem węzłów po alkoholu tak jak to ludzie pisali :why: Ale chyba bym wiedziała, ze to właśnie węzły mnie bolą? To by bolały te wezły które mam powiększone czy jak?

judgementcrematorium napisał(a):Jak bolała mnie głowa to myślałem, że mam raka mózgu.

Ale to nie był rak mózgu tylko zwykły ból głowy? :D

przez paradoksy 11 gru 2010, 16:53
ktoś tu pisał o chłoniakach...

ja też długo podejrzewałam, ze mam. węzły mi się powiększały, bolały a potem zmniejszały. te na głowie, blisko karku. jest tak od czasu do czasu. ostatnio porobiłam wszystkie badania krwi, byłam u laryngologa i internisty - moje węzły są ok, nie mam żadnego stanu zapalnego.... i internista i laryngolog powiedzieli, ze to somatyzacja.. wróciłam do cukierków :-|

a odnośnie palca mojego - nie byłam na pogotowiu, ale pytałam się weterynarza czy powinnam pójść - powiedział, ze jeśli nie pojawi się ropa, to nie musze.
paradoksy

przez olinelka 11 gru 2010, 16:59
paradoksy to dobrze że z Twoim palcem ok. Nie masz chłoniaka bo jak Ci się węzły powiększają a potem zmniejszaja i bola i masz morfologie ok to na pewno nie masz :D
Ja tu się martwię bo moje to się nie zmniejszaja i nie bolą ale chyba kiedyś bolały ale miałam długo stan zapalny przy zębach i w tamtym roku ropień i lekarze mówią że to pewnie od tego. I onkolog i hematolog też powiedzieli że nic mi nie jest i mam mrfologie ok ale wiesz jak to jest jak człowiek naczyta się internetu zamiast lekarzy słuchać? :(

przez joakar4 11 gru 2010, 17:05
nowotworowe węzły nie bolą i się nie zmniejszają :D

paradoksy to dobrze, że z twoim palcem lepiej, a dalej tak boli

Ja ten ból nerki to myślami sobie wywołuje, bo sprzątałam łazienkę to nic mi nie było, teraz przyszłam zobaczyć czy ktoś mi odp i znowu boli. :D

Aaa, przypomniało mi się, że podobno jak te węzły po alkoholu bolą to taki ból, że nic nie pomaga. A mnie tam lekko pobolewa i przechodzi za chwilę. Do tego ja się tak skupiam czy nie zacznie boleć, że mam prawo :mrgreen:

przez sunset 11 gru 2010, 17:33
joakar4, wczoraj też mnie nerka bolała haha. Tylko nie wiem czy czasem sama sobie nie wmówiłam tego bólu. To był taki mocny ból, który trwał kilka sekund i za chwilę mijał, więc może to tylko nerwoból?
sunset

przez olinelka 11 gru 2010, 17:47
sunset na pewno nerwoból :D

przez joakar4 11 gru 2010, 17:59
sunset wg mnie to jest nerwoból.

Ja mam taki lekki tępy ból i trwa kilka minut i mija, a po kilku godzinach wraca

przez milano3 11 gru 2010, 18:09
Ja już przechodziłem przez masę urojonych chorób. Teraz przyczepiłem się, że robią mi się mięsaki kaposiego ;/ ehh. Bo zaatakował mnie trądzik, ja to wyciskam i zostają takie nieładne rany. Ja sobie wmawiam, że to mięsaki ;/ Zwariuje
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez olinelka 11 gru 2010, 18:19
milano3 groźne są te mięsaki? Na pewno masz trądzik a nie miesaki.

przez joakar4 11 gru 2010, 18:28
milano3napewno nie masz tego mięsaka, przecież on jest głównie w jamie ustnej. To zwykły trądzik.
Matko sprawdziłam to sobie w google i tylko się przestraszyłam, bo mam teraz takie ranki na podniebieniu, które bolą jak np. wypiję coś kwaśnego. :D Jestem beznadziejna :(

Aneta mięsaki to nowotwór.

Sortuj wg