Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Pholler 23 maja 2016, 00:11
Daj znać koniecznie co u lekarza Teksas.

Ja też byłem w stanie psychicznej wegetacji. Choć nie udzielalem się na forum to trwa to od dawna. Teraz jest nieco lepiej, ale nadal ciemna d..a. Nadal prawie nic mnie nie cieszy, nie interesuje, jestem obok codziennego życia. Egzystuje sobie na jałowym biegu.

przez Tukaszwili 23 maja 2016, 12:15
Dobre stany, o których piszecie, u mnie zawsze mijają, kiedy nagle sobie przypomnę, że jakiś wynik badania nie usatysfakcjonował mnie w pełni. Tak jak teraz mam z tymi limfocytami, są w normie, ale niższe aniżeli w marcu. Czuję się dobrze, nie jestem osłabiony, forma dobra, apetyt wielki, ale wciąż wyczuwam niebezpieczeństwo. Przecież nawet silny stres może wpływać na morfologię, a wtedy byłem niesamowicie znerwicowany. Poza tym wyniki przy ciężkich chorobach są naprawdę złe, ewentualnie ostro obniżone, a nie w normie tyle, że niższej niźli półtora mięsiaca wcześniej. Odczekam jeszcze dwa tygodnie i przed wizytą u gastrologa zrobię pobór krwi, zobaczymy co wyjdzie. Najlepsze, że dziś na stronie znanylekarz.pl dostałem dwie odpowiedzi od medyków, bo prosiłem o interpretację wyniku kolonoskopii i rektoskopii. Zwrotna wiadomość jest taka, że wszystko w porządku i nie muszę się niczym martwić. Jakoś pozytywnie się nastroiłem, ale jednak czarna wizja wciąż unosi się około 10 cm nad moją głową. Abstrahując już, że gdybym miał osłabiony organizm, to po 5 godzinach tatuowania zapewne wylądowałbym w szpitalu, a skóra goi się pięknie.

przez Tukaszwili 23 maja 2016, 15:57
Teksas, tymi zmianami torbielowatymi się nie przejmuj na zapas. Dla pocieszenia powiem Ci, że mam dwie torbiele na lewej nerce i jedną na powrózku jądrowym, które po prostu są, w żaden sposób nie zagrażają życiu, nie są zmiana nowotworowymi i nie trzeba nic z nimi robić. Dostaniesz leki na tarczycę i ozdrowiejesz :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 23 maja 2016, 23:40
Tukaszwili, oo 5 godzin to cos sobie wydziaral ?;) - uwielbiam tatuaze :)

wyniki masz w normie, a organizm to nie robot, wszystko w nim krazy i ilosci wartosci nigdy nie beda takie same - nawet male odchylenia od normy nic nie znacza- naprawde!!

a co do tych zmian torbielowatych to ja tez mam gdzies przy biodrze- powiedzieli mi, ze to kompletnie niegrozne i tego sie trzymam...

ja mam wizyte u larymgologa odnosnie blednika pojutrze- myslicie ze zrobi mi rezonans zeby znalezc przyczyne zawrotow glowy ??
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Tukaszwili 24 maja 2016, 09:10
Mili89, teraz akurat miałem tatuowanego Stracha na Wróble, antagonistę z Batmana :D ogólnie to tylko część dzieła, właściwie na całej ręce mam różne rzeczy. Tak jak wspominałem - robię rękaw. Z jedna sesja mi została. A co do tych odchyleń to wiem :D jestem świadom, ale wiadomo, że mózg robi jaja. Dziś dzień zaczynam w miarę normalnie, więc git.

przez Mili89 24 maja 2016, 11:57
Tukaszwili, chciałabym zrobić sobie rekaw. Poki co mam caly brzuch i troche rak i plecow wytatuowanych...

Dzis obudzilam sie z bolem głowy, ktora rzadko mnie boli i juz sie cala trzese wymyślając rozne przyczyny bolu:/
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Tukaszwili 24 maja 2016, 12:09
Jak wytrzymałaś tatuowanie na brzuchu i plecach? :D mnie po wewnętrznej stronie bicepsa cholernie bolało :D nie wspomnę już o nadgarstku :P

przez Pholler 24 maja 2016, 12:58
Tukaszwili napisał(a):Teksas, tymi zmianami torbielowatymi się nie przejmuj na zapas. Dla pocieszenia powiem Ci, że mam dwie torbiele na lewej nerce i jedną na powrózku jądrowym, które po prostu są, w żaden sposób nie zagrażają życiu, nie są zmiana nowotworowymi i nie trzeba nic z nimi robić. Dostaniesz leki na tarczycę i ozdrowiejesz :)

Też stawiam na skuteczne wyleczenie po wspomożeniu tarczycy.

przez Michellea 24 maja 2016, 15:13
Tukaszwili napisał(a):Mili89, teraz akurat miałem tatuowanego Stracha na Wróble, antagonistę z Batmana :D

Jako nerwicowiec to chyba lepszego tatuażu nie mogłeś sobie zrobić :lol:

przez Tukaszwili 24 maja 2016, 15:45
Michellea napisał(a):
Tukaszwili napisał(a):Mili89, teraz akurat miałem tatuowanego Stracha na Wróble, antagonistę z Batmana :D

Jako nerwicowiec to chyba lepszego tatuażu nie mogłeś sobie zrobić :lol:

W sumie faktycznie, wcześniej o tym nie myślałem :P

przez Alexandra 24 maja 2016, 19:44
Alu, ja mam nawrót zawrotow, a miałam 3 mce spokoju. Plus ogólny nawrót wszystkiego.

przez Teksas 24 maja 2016, 23:10
Tukaszwili napisał(a):Teksas, tymi zmianami torbielowatymi się nie przejmuj na zapas. Dla pocieszenia powiem Ci, że mam dwie torbiele na lewej nerce i jedną na powrózku jądrowym, które po prostu są, w żaden sposób nie zagrażają życiu, nie są zmiana nowotworowymi i nie trzeba nic z nimi robić. Dostaniesz leki na tarczycę i ozdrowiejesz :)

Oby. Jutro endokrynolog i laryngolog. Zobaczymy.
Dziś byłem na kontroli u psychiatry. Nadal mam brać parogen. Odczuwam lekką poprawę (oby nie zapeszyć), choć według lekarki lek jeszcze nie osiągnął pełni swojego działania.

przez Teksas 24 maja 2016, 23:12
Alexandra napisał(a):Alu, ja mam nawrót zawrotow, a miałam 3 mce spokoju. Plus ogólny nawrót wszystkiego.

Nawet nie strasz. Nie chcę żadnego nawrotu.

przez Teksas 24 maja 2016, 23:13
Dobranoc ludzie. Życzę Wam jutro lepszego dnia niż dziś.

Sortuj wg