Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Miro 19 sie 2015, 21:33
@jedza94 Skoro z jakiegoś powodu piszesz na nerwica.com, w dziale hipochondria, to pewnie nie jest rak jelita :)
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez jedza94 19 sie 2015, 22:02
no właśnie tak chaotycznie napisałam. Od zawsze mialam problemy żołodkowe.w koncu łaskawie dostałam skierowanie na kolonoskopie (termin mam na 25 a czuje jakbym miala nie dociągnąc) od 3 tyg mam biegunki o ile można to tak nazwac.w konńcu moja kupka to była sama krew. wzieli mnie na zbkaźny, nawodnili , kupek juz tyle nie robie ale wygladaja tak samo beznadziejnie

przez jedza94 19 sie 2015, 22:07
panikuje bo w rodzinie 2 osoby zmarly na raka jelita.
Cholera no...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pamelala 20 sie 2015, 10:53
jedza94 napisał(a):panikuje bo w rodzinie 2 osoby zmarly na raka jelita.
Cholera no...

Jedza94 ile masz lat?

przez Miro 20 sie 2015, 11:35
@Jedza94 Ja to widzę tak... Zrobią badania i zdiagnozują zespół jelita drażliwego, tyle będzie z nowotworów.
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez niebieskatruskawka 20 sie 2015, 13:03
No rak jelita jest istotnie możliwy ale wątpię by tak miało się stać, myślę, że masz jelito znerwicowane a od częstego wydalania leci Ci krew, wydaje mi się, że przy nowotworze to by tak łatwo nie ustało ...
Wygranym jest ten kto pokonał samego siebie. :105:

przez Miro 20 sie 2015, 13:31
Ja z kolei chyba wyląduję u lekarza z moim uchem :( Jakiś taki zaczynam być osłabiony, rozdrażniony, czuję się chory.

przez Pawelt 20 sie 2015, 14:18
A mnie menda nerwica dopadła dzisiaj ze zdwojoną siłą. Trzyma mnie od samego rana :/
X_x

przez Miro 20 sie 2015, 16:50
@Pawełt, mnie też trzymała, ale zjadłem po roku niebrania benzo. Teraz świat jest piękny :D Porobiło mnie to benzo straszliwie :D

przez Pawelt 20 sie 2015, 17:06
Miro napisał(a):@Pawełt, mnie też trzymała, ale zjadłem po roku niebrania benzo. Teraz świat jest piękny :D Porobiło mnie to benzo straszliwie :D
kurde ja się cykam romansować z Benzo :/ Ataraxu sobie chlapnąłem i jest lepiej....
Ale kiedy będzie dobrze??
X_x

przez Miro 20 sie 2015, 20:21
@Pawełt Ja też tylko w stanach wyższej konieczności :D Dziś miałem taki właśnie stan, nic tylko hop do trumny, po benzo znacznie lepiej.

przez jedza94 20 sie 2015, 20:59
21 lat mam . Napewno nerwica się przyczyniła, ale wiecie jak to jest leży się w tym szpitalu ,człowiek nie ma co robic i setki myśli přzychodzi do glowy.Tych czarnych myśli...
mimo wszstko dzięki bardzdo. za odpowiedzi !

przez another_memory 20 sie 2015, 21:11
Pawelt napisał(a):
Miro napisał(a):@Pawełt, mnie też trzymała, ale zjadłem po roku niebrania benzo. Teraz świat jest piękny :D Porobiło mnie to benzo straszliwie :D
kurde ja się cykam romansować z Benzo :/ Ataraxu sobie chlapnąłem i jest lepiej....
Ale kiedy będzie dobrze??

Pamiętam mój romans z benzo, trwał kilka lat. Co prawda był na tyle kontrolowany, że nie żarłam tego jak tic tac'ów ale byłam na tyle uzależniona, że nie mogłam wyjść z domu bez afobamu w torebce/kieszeni/portfelu.. Jak na cholernej smyczy :/ i jak zawsze po połknięciu czułam się rewelacyjnie, jakby ktoś po prostu wyłączył guzik z lękiem...ale po klku godzinach pieprzony niepokój zaczął narastać na nowo. błędne koło.

nie mam afobamu ani przy sobie ani nawet w domu od roku. Nerwica mi właśnie nawróciła ale zrobię wszystko żeby nie wrócić do prochów.. Za długo już wytrzymałam.

aaa, apropo tematu- ostatnio przypisałam sobie raka trzustki. Już wyobrażałam sobie jak się dowiaduje o chorobie od lekarza, jak mówię rodzinie, jak cierpię i później umieram. Zaszalałam i zafundowałam sobie usg całej jamy brzusznej. Tak więc za 150 zl kupiłam sobie trochę spokoju na jakiś czas 8)

przez jedza94 20 sie 2015, 21:32
another memory
u mnie lekarze po tyg leżenia w szpitalu łaskawie stwierdzili że zrobią usg .Jednak jak nie dostane skierowania na gastroskopie- robię prywatnie jak tylko mnie wypiszą jest o wiele dokładniejsza.
poza tym gosc ktory bedzie mi wykonywał to usg kompletnie sie do tego nie przykłada przez niegomojasiostra dowiedziała się że ma chłoniaka dopiero po pół roku..

Sortuj wg