Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 28 kwi 2015, 23:05
michalb, a jakich skutkow ubocznych sie boisz i czego ?
nie ma sie co bac... wszystkie leki maja napisane jakies efekty uboczne... nie mozna czytac ulotek tzn skutkow ubocznych ;)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 29 kwi 2015, 07:10
Mili89, cały czas jak przełykam, to połykam tą flegmę, jak wstane rano to jakby jest jej mniej, ale jak już idę zrobić sobie herbatę i ją piję to wtedy się zwiększa jej ilość, po zjedzeniu czegoś szcególnie słodkiego też mam wrażenie że jest jej więcej

przez michalb 29 kwi 2015, 08:40
Clatra ma np. skutek uboczny "lęki" co do kropli na jakiejś stronie z opiniami o lekach ktoś napisał że miał mega lęki. Fakt może tak napisał...
Biorę 4 dzień i jak na razie jest ok zobaczymy dalej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez michalb 29 kwi 2015, 12:12
Zajebiście mam dziś zapchany nos i uczucie zapchanego podniebienia a najgorsze jest to, że nie mogę odchrząknąć by pozbyć się zalegającego badziewia...

przez bojacadusza 29 kwi 2015, 12:17
Moze Ty dziewczyno masz alergie? Na roztocza, skoro mówisz, ze rano jest najwięcej. A po zjedzeniu słodkiego chyba każdy ma wiecej tego sluzu;)
Wezly chlonne powiekszaja mi sie z byle przeziębienia, przewiania, bolu zęba. Ostatnio wkrecilam sobie chloniaka, bialaczke i HIV. Wszystkie badania w normie, minus w dodatku. Teraz w glowie pojawiają sie myśli - co jesli mnie oszukali w laboratorium? Masakra.

przez Lonia1989 29 kwi 2015, 16:09
Michalb - ja mam cos podobnego z tym nosem i podniebieniem tzn tak jakby mi cos od stroy nosa domniemam ze ta flegma naciskała na podniebienie taki jakby ucisk nie wiem, a moze to nie flegma tylko jakis guz uciska??:( ja juz zwariuje

Miałam miec dzis usg szyi ale nie poszłam strach mnie obleciał poza tym nie miałam jak pojechac bo mąz auto zabrał do pracy, zapisałam sie na 5 maja:( któras chyba tez ma 5 maja tak?? z tego co pamietam, zapisąłma sie na usg szyi to chyba oólnie powiedza mi czy slinianki, wezły, tarczyca i wszystko tak?? bo były tez osobne na tarczyce, na slinianki i nie wiedziałam juz na co sie zapisac....

przez zagubiona00 29 kwi 2015, 17:08
Mili89, napisałam do Ciebie na priv :)

przez Aurelitka 29 kwi 2015, 17:57
bojacadusza, nie mam pojęcia, rano jest własnie mniej, ale katar z rana mam okropny,
tak usg węzłów i tarczycy mam 6 maja, jutro dermatolog

przez Aurelitka 29 kwi 2015, 17:59
bojacadusza, ja to nawet nie wiem czy miałam te węzły wczesniej czy nie bo nigdy takich schiz nie miałam, u mnie wyniki krwi, i reszta też dobrze , ale mam prawdopodobnie niedoczynność tarczycy

przez muffinka25 29 kwi 2015, 21:23
Hej, ja od kilku dni sobie wmawiam migotanie przedsionków.Tak, wiem że to głupie ale dzisiaj w nocy i kilka dni temu też, przed uśnięciem doświadczam telepniecia całego ciała, mam lekkie problemy z zaśnięciem a do tego mam wrażenie w nocy że cała się trzęsę, I właśnie dziś w nocy sobie przypomniałam jak byłam w odwiedziny na oddziale kardiologi jak pani opowiadała że miała migotanie przedsionków...oczywiście sprawdziłam dzisiaj w necie jak się to objawia i jestem zaniepokojona. Mimo tego że raczej nie mam objawów takich jak są opisane. Masakra jakaś. Często też mi chłodno i muszę sie rozgrzać gorącą herbatą itp.Poza tym to od 3tyg nie biorę leków żadnych, zażywam magnez+b6 oraz pije drożdże 2-3x dziennie.Ostatnio wszystko było dobrze,nawet nie miałam żadnych myśli głupich i fajnie było,myślałam ze się powoli z tego otrząsnę. Choć może to tylko kilka dni słabości ...? Dzisiaj sobie wezmę tonaxinum forte na noc, zobaczymy czy choć trochę mi pomoże. Generalnie to mam myśli że zaraz mnie coś ściśnie,że umrę, bo wszystko mi dolega a zawał to już mam od października zeszłego roku :) Czy ktoś z Was miał bóle kończyn? pulsowanie w rożnych częściach ciała np ja mam w kolanie w nocy.... Spokojnej nocy Wszystkim ;)
Do­piero późną nocą, przy szczel­nie zasłoniętych ok­nach gry­ziemy z bólu ręce, umiera­my z miłości.

przez Mili89 29 kwi 2015, 22:36
muffinka25, ~Skarbie sama napisalas "raczej nie mam objawów takich jak są opisane." ... ;)
my mamy to do siebie, ze potrafimy tak wszystko podkolorowac w swoich glowkach, ze za chwile nasze objawy pasuja do kazdej choroby, o ktorej przeczytamy... a im wiecej czytamy tym bardziej sie nakrecamy... musisz odpuscic i walczyc ze soba, chociaz wiem, ze to ciezkie...

Aurelitka, moze masz jeszcze niedoleczone te zatoki ? nie robilas wymazow z gardla i nosa, prawda? ;>

michalb, pij acc 600 mg powinno uplynnic wydzieline i bedzie latwiej schodzic... jest jeszcze takie urzadzenie sinus rinse- mozecie o nim poczytac w necie- uzywalam go i bardzo dobrze sobie radzil- niestety troche kosztuje...
boisz sie lekow >? przeciez i tak je masz bez lekow ;) spokojnie... nic Ci po tych lekach nie bedzie ( dziwnie brzmi to zdanie bo nie mam polskich znakow :D)

bojacadusza, nikt Cie nie oszukal... nerwica probuje Cie zmylic- nie daj sie :)

Lonia1989, tak bedziesz mogla okreslic co chcesz miec sprawdzone- wiem, ze jak ja mialam usg brzucha to sprawdzali wszystko, a byly tez do wyboru usg drog moczowych jajnikow itp a ja wybralam poprostu jamy brzusznej ...
nie martw sie :*

a gdzie inne bywalczynie forum ? Nefretis ? Darinka ? Ardash ?? jak u Was ?:* mam nadzieje, ze dobrze!
ja ostatnio sie zastanawiam czy nie poprosic lekarza o skierowanie do neurologa... ale gdyby to byl jakis guz itp to chyba od grudnia objawy by sie pogorszyly ? i nie wystepowaly z takim nasileniem akurat w sklepach czy urzedach ?
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 30 kwi 2015, 07:03
Mili89, na pewno, to tylko nerwica, nie zadręczaj się :)
tak pewnie mam niedoleczone, bo cały czas katar i flegma, i stąd pewnie też te węzły
dzisiaj dermatolog, trzymajcie kciuki :)

przez michalb 30 kwi 2015, 07:55
Mili89 jak zaczynałaś kurację (krople, tabletki) miałaś pogorszenie? Ja dzis w nocy nie mogłem oddychać przez nos taki był zatkany. Teraz rano jest identycznie... Nie wiem czy to nie po kroplach.

przez michalb 30 kwi 2015, 09:05
I jeszcze krwawienie z nosa, po ktorym przez jakiś czas oddychało mi się lepiej.

Sortuj wg