Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez marta80 17 maja 2014, 22:49
nadiee obys miala racje;)))

przez nerwa 17 maja 2014, 22:51
marta80, po odstawieniu benzo to tez rozne akcje moga byc jakis czas :-/

Kurde a mnie cos od 2 dni kołacze serce co i raz :( Tzn. takie "potykanie" mam.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez psychidae 17 maja 2014, 22:54
Sm możesz rozpoznać jak wykluczysz inne choroby
Tam chyba w punkcji lędźwiowej są też inne parametry

No i ja bym zrobiła potencjały wzrokowe
psychidae

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez boberator 18 maja 2014, 10:34
Mam pytanie do zorientowanych w grzybicy ogólnoustrojowej. Czy obniżona temperatura ciała jest na tyle fundamentalnym objawem kandydozy, że jeżeli ja mam wzorowe 36,6-36,7 to mogę być spokojny? Czasem myślę, że ta grzybica to tylko wałek, na który naciągani są ludzie wrażliwsi i chorowici.

przez nervuska81 18 maja 2014, 11:17
Marta, ja tez mam takie bole, raczej mialam niedawno, ale czasem sie jeszcze zdarzaja, i tez niewiem od czego to bo przeziebiona nie jestem, ale mnie sie wydaje ze to nerwicowe. Ja mialam tak ze raz reka raz noga raz w plechach gdzies i tak mi przeskakiwalo, teraz sie troche uspokoilo.

nerwa, a z tym serduszkiem to czasem nie jest tak od tez zastawki nieszczesnej? bo mi tez sie tak potyka serducho juz sie przyzwyczailam do tego, czasem mam spokoj na pare dni a potem znowu przez pare dni mi skacze pare razy dziennie, i tak w kolo. moj kardiolog powiedzial mi, ze przy tej wadzie jak sa np zaburzenia elektrolitow, jonow itp, to zaraz serce sie bedzie dawac o sobie znac i zeby sie tym nie martwic za bardzo. ewentualnie przy wahaniach hormonalnych tez bedzie serduszko skakac. jak by Ci nie przeszlo jeszcze jakis czas to lepiej dla swietego spokoju isc do kardio skontrolowac sytuacje. a magnez i potas sobie lykasz? bo my przy tej wadzie powinnysmy profilaktycznie sobie caly czas male dawki jakies brac.

-- 18 maja 2014, 11:21 --

boberator, ja sie na grzybicy nie znam, ale jesli ja masz to moge ci polecic lisc oliwny w kapsulkach, poczytaj sobie na necie jak to dziala, gdzies tu nawet na forum linka wklejalam i polecalam, wiem ze dziala na 100% bo u mnie w rodzinie tym lecza wszelkie grzybice i pasozyty, moja cora tez wyleczona tym, tak ze warto sprobowac, napewno nie zaszkodzi :)

przez księżniczka 18 maja 2014, 11:21
boberator napisał(a):Mam pytanie do zorientowanych w grzybicy ogólnoustrojowej. Czy obniżona temperatura ciała jest na tyle fundamentalnym objawem kandydozy, że jeżeli ja mam wzorowe 36,6-36,7 to mogę być spokojny? Czasem myślę, że ta grzybica to tylko wałek, na który naciągani są ludzie wrażliwsi i chorowici.

dokładnie ;) to w 99% sa znachorzy samozwanczy z internetu ;)
nie masz grzybicy jak masz taką temp

-- 18 maja 2014, 10:22 --

a mi dretwieje lewa noga i reka lewa, juz 3 dzien :( masakra to guz kregoslupa się rozwija napewno
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nervuska81 18 maja 2014, 11:32
księzniczka, mi drętwiała wczoraj tez lewa noga i opuszki paców u lewej ręki, caly dzien. ja z kolei sie boje o guza mozgu, czekam na wynik rezonansu, bedzie w srode, narazie wyluzowalam bo mnie te nerwy wykoncza, ale we wtorek bede posrana na maxa.

przez księżniczka 18 maja 2014, 11:44
nervuska ale jesli 81 u ciebie to rocnzik, to jestem 9 lat mlodsza... i juz rozjeb... kregolsup :(?? na bank guz.
Obrazek

przez nervuska81 18 maja 2014, 11:54
no tak to moj rocznik mam 33 lata :) ale wydaje mi sie ze nie ma na to reguly, znam osoby jeszcze mlodsze od Ciebie i tez maja problemy z kregoslupem. to napewno nie guz. a badalas sie pod kontem konkretnie guza?

przez TylkoSteki 18 maja 2014, 12:43
nerwa napisał(a):marta80, po odstawieniu benzo to tez rozne akcje moga byc jakis czas :-/

Kurde a mnie cos od 2 dni kołacze serce co i raz :( Tzn. takie "potykanie" mam.

ymmm kolatanie serca mialem przez 2 tyg wiec sie nie martw . to nerwica . samo mi przeszlo bez lekow

przez nerwa 18 maja 2014, 12:50
księżniczka, :D hehe
Obrazek
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez nadiee 18 maja 2014, 13:39
hahahahhahahahaha
Wszystko mnie boli. Gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie. Edward Stachura

przez nerwa 18 maja 2014, 13:45
kolejna choroba do kolekcji :P :yeah:

przez księżniczka 18 maja 2014, 13:45
hahahhah JEST xD! <3 Nerwa <3

Nervuska, nie nie mialam.... mialam dopplera zył nog , bo myslam ze to zakrzep albo cos @.@ ide do reumatologa sie zapisac w pon, bo mam skierowanie, z moimi stawami a nie wiem czy on moze zalecic chociaz rtg kregoslupa.... :(

Smutno mi dzis.
Obrazek

Sortuj wg