Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kakunia 123 10 lut 2014, 15:06
Pobekamy razem ??????:) Bo ja mogę z 60 razy dziennie ;p baa nawet więcej ;p jeszcze jestem nie złym gazownikiem :P Ach kocham te moje dolegliwości :D
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nerwa 10 lut 2014, 17:18
Kurde a mnie od jakiegos czasu pobolewa brzuch z prawej strony :( takie kłucia lekkie, i caly czas sie na tym skupiam. Biore pod uwage albo wyrostek - chociaz nie mam bolesnosci jak podnosze noge ani jak dotykam, no ale miejsce sie zgadza. A druga opcja to torbiel na jajniku :( ja nie chce umierac :why:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 10 lut 2014, 17:22
mnie boli dzisaj znowu mega gardło.... dziwne ze zawsze boli mnie jak jestem tu gdzie sudiuje ;/!! az mnie zatyka :(! z jednej strony, to napewno rak :(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <puacze> juz nie moge tego zniesc tak drapie, ale laryngolog nic nie widział, a 25.II kontrola :( mozliwe ze cos przeoczyl ?
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marta80 10 lut 2014, 17:51
do nerwa...kochana ja jakies 7lat temu mialam koszmar z kluciem z prawej strony...i tak przez rok mialam takie klucia..masakra...myslama ze to wyrostek do szpiatala jezdzilam..50 razy do chirurga..bo noga rawa mi tez dretwiala to wyrostek na bank mowie...i po roku sama przestalo....to bylo od jelita...jak sie denerwujesz to jest wzmozona perystaltyka jelit i dlatego...wiec badz spokojna....przerobilam te klucia po prawej stronie.....

a mnie swedzi cialo..jak nie plecy to nogi(((:

tez tak to ktos mial...??wrrrrrrrrrr

przez księżniczka 10 lut 2014, 19:06
Mi kumpela nagadla ze nie miala biegunek ani zaprac, wyproznilaa sie raz dziennie, tlyko bolal ja lekko brzuch, mowila ze nawet nie tak mocno tylko troche, miala jedynie duze gazy. :( I poszla na kolonoskopie, a tu BUH rak I etap :(. 30 lat ma. , wyszla z tego ale masakr ajakie mam teraz schiy, bol gardła i moje gazy i bol jlit, o matko, cos czuje ze dzisja nie zasne, bedę płakać.
Obrazek

przez Kakunia 123 10 lut 2014, 19:22
To ja mam raka już chyba zaawansowanego...krew w kale ciągłe gazy i odbijania ;/ bóle nóg ...ale mi teraz wkręciłaś korbę na nowo .
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 10 lut 2014, 20:25
AJM SORI. :D ciagłe gazy czyli ??? mnie kolki po lewo łapia i jak se masuje taka "bułe" co ją czuje to wtedy lecą ze hohoh :D ale najgorzej to sie denerwuje bo jak spie z TŻ to w nocy męcza :( jak sama to niebardzo :D tak to rano, ale z Z zawsze w novy -.-
Obrazek

przez nerwa 10 lut 2014, 20:28
marta80, dzieki - troche mnie to uspokoilo :) bo faktycznie caly czas cos mi burczy w brzuchu i sie przelewa, wiec mogloby to byc od jelit.

A ze swedzeniem tez swego czasu mialam problemy - zawsze na nogach. Czasem to juz mialam takie podrapane nogi, ze wytrzymac nie moglam. Ale jakos nie wiem, tak fazami to mialam, trwalo np. 2 tygodnie, potem przechodzilo, potem po paru miesiacach znowu, a teraz daaaawno nie mialam, chyba z rok.

ehh księżniczka, kurde nieciekawie z tą Twoją znajomą :( No wlasnie.. i jak tu sie nie stresowac jak takie historie sie zdarzaja?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Kakunia 123 10 lut 2014, 20:47
Ja mam czasem takie gazy , że wytrzymać nie mogę a czasem nawet tydzień spokoju ....dziś też mnie gardło napier... ech ;/ i odbicia jak pisałam wcześniej o 2 tygodniowym zaparciu nie wspomnę;p
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nerwa 10 lut 2014, 20:54
No ja z gardlem tez mam jakas dziwna akcje.. boli mnie juz ze 2 czy 3 tygodnie. Ale nie tak bardzo, i nie jak przy przeziebieniu czy grypie. Tylko takie mam czerwone i jakby przesuszne... hmm

przez księżniczka 10 lut 2014, 22:57
nerwa mam tak samo z gardziolkiem :( dostalam cos do plukania i ssania, od laryngologa biore juz miesiac i nic ;//.....

Kakunia. Ja zaparć nie mam , tylko gazy, burczenie i ruchy brzucha :D. ale w ciagu dnia cicho.... najgorzej wieczor i rano ;/
Obrazek

przez marta80 10 lut 2014, 23:15
boszeee co to cholerne chorobsko jeszcze wymysli z nami,,,,((?
spijcie dobrze dziewuszki....JESTESMY RAZEM:))

przez scooby 11 lut 2014, 00:00
Jeny, dziewczyny, zaraz się okaże, że ja też mam raka jelita, bo mam co chwilę na przemian gazy, biegunki i zaparcia :P

Ja muszę narzeczonego wysłać do dermatologa z pieprzykiem, bo on co prawda ma jeden taki na twarzy regularny, odgrniczony okej, bez problemów, ale 2 razy już zdarzyło mu się go podrażnić przy goleniu tak, że leciała krew. Miał go badanego w lipcu i lekarka mówiła, że jest okej, więc niech idzie teraz jeszcze raz do innego lekarza go przebadać. Oczywiście boję się o niego... :zonk:

przez MaReKCe 11 lut 2014, 00:01
Kakunia 123, no ja tez od kilku dni ciagne na przeswiadczeniu ze mam raka w brzuchu i pewnie dlugo juz nie pociagne. Bo brzuch sie co chwila buntuje. Zebralem sie i poszedlem z tym do lekarza pierwszego kontaktu i tyle mi teraz z tego ze mam jeszcze wieksze nerwy w oczekiwaniu na badania i ich wyniki... ehhhh.

Sortuj wg