Jak opanować nerwice

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Cilv 23 sie 2006, 18:40
Co do capuccino to nie jestem pewna, bo ono też zaiwera kawę :? A melisa to ziółko i to w dodatku uspokajające, a po takich podobno najgorsze skutki niepożądane :?
Ja niestety musiałam zażyć raz lek przeciwbólowy i miałam straszne zawroty głowy przez cały dzień :shock: Więc może lepiej nie ryzykować?
Napewno początki są trudne, ale warto się poświęcić i zrezygnować na jakiś czas...

przez robsonhwdp 23 sie 2006, 20:15
Dokładnie początki są trudne zależy jeszcze od tego kto w jakim stopniu ma zaawansowaną nerwice.Co do tych ziółek to odradzam albo ziolka albo metoda ludzie trzeba sie decydować bo życie to zbiór decyzji!!!!!!!!POZDRO!!!!!!!!

przez zyzio1963 23 sie 2006, 20:28
A co z tymi którzy nie mogą odstawić leków?Jakie będą skutki uboczne?Wiesz coś na ten temat?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez limba 23 sie 2006, 21:10
cytuje-,,Nie powinno się pić ziół,alkoholu,kawy,herbaty.Alkohol,kawa i herbata są szczególnie niewskazane podczas leczenia ciśnienia, nerwic,stresów.Ponadto nie wolno zażywać środków uspokajających,czy pobudzających ponieważ obecność tych związków w organizmie może spowodować przykre sensacje i objawy,jak odbarwienie oczu,czy pogarszanie stanu choroby""
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez emiflo 23 sie 2006, 23:03
pisz limba na bierząco jak Ci idzie. Ja teraz musiałam przerwać na pare dni bsm ze względu na to ze musiałam zazywac tabletki , bo mam angine i bez tabletek nie wyrobiłabym , a w tym mi bsm niebardzo pomogło. Nie moge sie pozbyc tego strasznego tetna, które rośnie najbardziej jak sie klade spać (oczywiscie poza sytuacjami stresowymi) . Cięzko mi się wstaje , bo cały czas czuje sie niewyspana... Dobrze , ze synek mnie mobilizuje do działania. Ale bez względu na wszystko to napewno czuje sie troche lepiej niz wczesniej. Buźka
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez Cilv 24 sie 2006, 19:17
Brrrr...
Najgorsze to odberwienie oczu :shock: Nie macie pojęcia ile razy na początku stosowania metody zaglądałam do lustra czy mi sie czasem nie odbarwiły :lol: Teraz to mi sie śmiać che z tego :lol:
Emiflo ciśnienie też przejdzie nie martw się!

przez gusia 26 sie 2006, 22:48
robsonhwdp...hm....zainteresowałam sie metoda BSM,,,i miałam wielka nadzieję :roll:
Niestety,jak pewnie wiesz nie powinno brac się przy tej metodzie leczenia żadnych leków.....a juz napewno nie uspokajających napewno nie mówiąc o psychotropach,(skutek uboczny-nawet odbarwienie oczu).
Sam widzisz ,odpada,ja raz odstawiłam leki i było niedobrze,,,, :cry:
Wiem,chcesz pomoc,ale to trudne gdy nie ma sie pełnej gwarancji na wyleczenie :P
Pozdrawiam.

[ Dodano: Sob Sie 26, 2006 10:56 pm ]
Ech....rozpędziłam sie a to dlatego że nie przeczytałam wszystkich postów :lol: :lol: :lol:
Powiedzcie proszę w takim razie ....czy ktoś z Was stosuje BSM biorąc jednocześnie przy tym leki??????

Liczę na odpowiedz.....za co dzięki z góry ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez agapla 27 sie 2006, 17:20
Słuchaj jeżeli jest napisane że nie wolno przy tej metodzie stosować leków to nie wolno i już!!!!!! :idea:

przez gusia 27 sie 2006, 21:07
agapla hey...dlaczego tak nerwowo?wyluzuj :?

Do Twojej wiadomości..-.zrozumiałam :D Naprawdę mi pomogłas :P
Pozrawiam.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez mocarz 28 sie 2006, 17:26
Ja usłyszałem o tej metodzie rok temu...z telewizji. Sam Lewandowski się wypowiadał.Ludzie dzwonili do niego,zwierzali się jemu z chorób, a on podawał pozycje leczenia i tyle. Mówił tam, że w tę metodę trzeba po prostu mocno uwierzyć. Stosowałem ją kilkanaście dni tylko.Potem przestałem bo czułem się strasznie nerwowo. Męczyło mnie to codzienne przykładanie dłoni do głowy.Chyba spróbuję tego jeszcze raz, ale dopiero jak skończę zażywać antydepresanty.Stosuję leki od tygodnia i czekam narazie na poprawę stanu.Metodą BSM zainteresuję się w bliskiej przyszłości.Jak tak się stanie, to obiecuje wypowiadać się tutaj...
Pa

przez limba 28 sie 2006, 22:00
Co do mnie????Ja mogę stosować tą terapię do tygodnia, po tygodniu czuję się żle zawroty głowy stają się mocniejsze,zaczynam się robicz,,agresywna''(rodzina ma mnie dość) i nasilają się leki.Nie potrafię przekroczyć tej bariery.Czasem myslę,że jakbym wytrzymała.....ale nie jestem taka silna.Niestosując tej terapi chodzę po mieście(jako tako) stosując wsłuchuję się w organizm i zaczyna się...dla mnie dobrze,że tam niema skutków ubocznych bo pewnie przypisałabym je sobie. :( Ja nie dam rady,ale zyczę powodzenia,a nóż się komuś uda?

przez limba 28 sie 2006, 22:15
Bo to jest tak- ja jutro napiszę książkę ,,połóż rękę na dupsku a będziesz zdrowa''- myślę,że miliony osób ja kupi i to zrobi, a pewnie i tysiące wyzdrowieje-bo co robi autosugestia???A my jesteśmy chyba chorzy właśnie w tym kierunku-Niechorzy, a wierzymy w chorobę,a czemu nie można by na odwrót. :D :lol:

przez Cilv 29 sie 2006, 12:41
"Co do mnie????Ja mogę stosować tą terapię do tygodnia, po tygodniu czuję się żle zawroty głowy stają się mocniejsze,zaczynam się robicz,,agresywna''(rodzina ma mnie dość) i nasilają się leki"

Limba sama siebie oszukujesz mówisz że nie działa, ale jednak jakoś tam działa chociaż troche w inną stronę :?
Lewandowski pisze w książce że wiara w tę metodę nie ma żadnego znaczenia w procesie leczenia, można ją stosować w leczeniu zwierząt i dzieci a one chyba nie mają takiej świadomości czy wierzą w to czy nie :?:
Zresztą nieważne, jeżeli tylko dzięki mojej naiwnej psychice pozbyłam się tych strasznych objawów i moge normalnie żyć, to się ciesze i tyle :lol:
Pozdorfki ;)

przez limba 29 sie 2006, 15:30
Cilv-ja napisałam do Lewandowskiego.Odpowiedż była tak wyczerpująca,skończyła się na jednym zdaniu.Myślę,że jego bardziej interesuje ilość sprzedanych książek niż skutek jaki robią.Grunt ,że się dobrze sprzedają :(

Sortuj wg