Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

skorpius

Użytkownik
  • Zawartość

    52
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. ja też tak miałem. wydaje mi się że poprostu skupiamy się na sobie zbyt bardzo i dlatego takie objawy występują!
  2. witam kolegę, faktycznie nie było tutaj człowieka z tak dużym doświadczeniem!!!to też dla nas ważne!!!! z tym da się żyć!!!!!! a jak wyglądało u ciebie branie leków????
  3. NO WLASNIE... tak bardzo wierzycie psychoterapii?????nie jestem absolutnie jej przeciwny, ale zauważcie że psycholog nie jest lekarzem!!!!jest humanistą !! a nie każdy lubi się otwierać przed obcą osobą, zauważyliście że u psychologa rozmawia się o problemach, które cały czas powracają!
  4. seroxat jak i wiele innych leków które mają wpływ na biochemię mózgu, niestety zaczyna działać z opóźnieniem, na mnie zaczyna on działać po upływie około 2 miesięcy, ale działa, znikają wszystkie lęki, na początku jest horror ale to wszystko jest niestety wynikiem nerwicy.....nie leku. jak będzisz miałea jakieś pytania to pisz ...odpowiem napewno buźka
  5. jednym z podstawowych objawów nerwicy jest nadmierna POtliwość, a ta temperatura to objaw wszystkich, tylko niektórzy jej nie mierzą, ja sobie obiecałem że jak jeszcze raz ją zmierzę to zjem termometr, a to będzie trudne ponieważ jest duży i z plastiku!!!
  6. zacznijmy od tego że psychiatra jest lekarzem, a psycholog nie!!!jest humanistą!!!!nie wiem czy analizowanie przeszłości coś daje, ale napewno nie szkodzi.. ja postawiłem na leki, ponieważ nie lubię grzebać w przeszłości, chodziłem do pani psycholog, było miło i nawet ją polubiłem!!!!szkoda że była mężatką najważniejsze to poznać przyczynę tego stanu!!u mnie była to praca, dziewczyna, była na szczęście i ogólnie życie, poprostu mnie przerosło! teraz się zmieniło i zobaczymy jak będzie, a ogólnie wydaje mi się że każda droga jest dobra!
  7. rada dla gościa!!!!!!!!!!!!!! przestań mierzyć temperaturę!!!!!!! wyrzuć termometr!!!!!!!!!!!!! wiem co mówię!!!!!!!!!!!!
  8. xanax to to samo co afobam, mają w sobie alprazolam, ja teź się po nich dobrze nie czułem, uważaj bo one szybko uzależniają!!!!!!!!!! a o to czy to jest możliwe zapytaj lekarza który ci to dał!!!!!
  9. hallo nie sugerój się objawami innych ludzi!!!!!!!!w każdym przypadku zależy to indywidualnie od człowieka, w każdym przypadku są inne, nawet jak jest jakieś podobieństwo, polecam wizytę u specjalisty,
  10. skorpius

    hejka

    hallo. to forum właśnie koledzy stworzyli żeby sobie pomagać i wspierać!czemu nie masz się do kogo zwrócić??? szukaj pomocy , jeżeli tego potrzebujesz w swoim ośrodku zdrowia!!l
  11. skorpius

    leki

    zastanawiacie się na temat działania i uzależnienia, wszyscy bierzemy różne leki od tych starych do najnowszych, napewno te tableteczki nas nie uleczą i nie pomogą wrócić do stanów kiedy ich nie braliśmy, to jest fakt że siła drzemie w nas samych!!!! leki nowej generacji są mniej szkodliwe niż te nowsze, ale na tym świecie już wszystko szkodzi!! a ten stan którego nie potrafimy sami narazie przerwać jest napewno gorszy od tabletki, on bardziej nam szkodzi!!! dużo ludzi bierze benzodiazepiny!!-to szkodzi i uzależnia bardzo, uwaźajcie na nie!!!!
  12. witam wszystkich, lek który biorę to seroxat, czytałem na jego temat dużo, nawet dotarłem do biuletynów amerykańskich, ale ciekawi mnie jak jest u osób które go biorš, w jakich dawkach? jak długo? jak wyglšdało odstawienie tego leku, w czasie brania seroxatu miałem dwie przerwy, ale to do mnie wróciło więc zaczšłem go brać dalej, leku wtedy nie brałem około 3 miesięcy!! teraz biorę 20 mg dziennie, jest dobrze, nie ma lęków a życie jest spoko! pozdrawiam
  13. czeć ja też miałem dokładnie taki sam problem!!!i to po afobamie, tylko wydaje mi się że za krótko go brała żeby się uzależnić, ale jeżeli tak uważasz to proponuję odstawianie czasowe tzn, zmniejszanie dawki przez jaki okres 1 tabl. potem 0,5 tab, napewno to pomoże i polecam sport!!!!! pozdrawiam
  14. zgodżę się z tobš olu, wszyscy mylš że kto to zauważy, a co z tego??? co wtedy się stanie polecam wszystkim radę oli PO PROSTU JESTEM ZDENERWOWANA(Y) i po problemie!!!
×