Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie, jak znajome pokazują mi zdjęcia swoich dzieci (które nawiasem mówiąc nie raz do najładniejszych nie należą) i pytają: Śliczny prawda? Prawda jaka ona piękna?

Nie, nie jest piękne, nie każde małe dziecko jest ładne , jakbym tak powiedziała to zaraz by był mord....... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieci ogólnie nie są ładne-zdarzają się wyjątki,ale bądźmy szczerzy-ludzkie szczenięta nie dorownują urodą tym psim,kocim i szczurzym.Nawet male malpy są bardziej urodziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, szczeniaki są słitaśne :P Nie rozumiem i nienawidzę ludzi, którzy potrafią je utopić/zakopać/usunąć w inny sposób pozbawiając życia.

 

Wkurza mnie pogoda. Chmury wiszą se od paru godzin, a ja zwlekam z rowerem. Zaraz oleję to i jadę, najwyżej zmoknę jak cholera i będę miał to w dupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze spaceru z psem, wk>wia mnie jak stare baby ze swoimi mega -rozpieszczonymi pieskami ,same nie sprzątają po psach.A na mnie,jak sprzątam kupsko ,patrzą jak bym miał trąd ,te wszystkie dewoty ..bym im w kieszeń te g>wienka ,ich piesków ,powsadzał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze spaceru z psem, wk>wia mnie jak stare baby ze swoimi mega -rozpieszczonymi pieskami ,same nie sprzątają po psach.A na mnie,jak sprzątam kupsko ,patrzą jak bym miał trąd ,te wszystkie dewoty ..bym im w kieszeń te g>wienka ,ich piesków ,powsadzał .

Hurra!! Nie jestem osamotniony w swoim punkcie widzenia :mrgreen::mrgreen: !!

Mam sąsiada w bloku naprzeciwko, ktory wyprowadza psa swojego na boisko pobliskie, celem wykasztanienia psa na nie. Nadmieniam, ze na nim (boisku, nie psie) dzieciaki w piłkę grają i w berka, i nieraz któreś w to (..) wejdzie i miesem rzuca, czemu sie nie dziwie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie to, że ludzie są w większości takimi kutasami i mają w dupie innych ludzi. Wkurza mnie to, że nie mam samochodu, że mam jebanego pecha i wszystko musi mi się prędzej czy później 10 razy rozpie.rdolić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×