Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

WKURZA MNIE

1)irbis20 i ta jego mania trzepania.. wszyscy kuźwa trzepią i mają roztrzepane mózgi.. mam teraz przed oczami , tak jak się trzepie jajko widelcem na talerzyku, co by potem panierkę zrobić,

to ja teraz widzę taki motyw roztrzepywania mózgu.. aż mi się chce rzygać

2) wkurza mnie moja osobowość.. może ja też mam jakieś zaburzenia, dotychczas niezdiagnozowane?

3) wkurza mnie, ze mi się objadanie znowu włączyło..

4) wkurza mnie kuźwa wszystko mnie dokoła wkurza

latająca mucha mnie wkurza, tak mocno świecące słońce mnie wkurza ( taa jeszcze do szczęścia migreny mi brakuje)

wkurza mnie że nie mogę być teraz tam, gdzie chcę być..

wkurza mnie, że zostałam poproszona żeby jutro jeszcze zawieść znajomych do lekarza..

porażka

 

--------------------------------------------------

 

no i zaraz się chyba popłaczę..

zapytana co dziś wieczorem oglądamy,powiedziałam, że cokolwiek

oni na to, że w takim razie mają świetny film.. dramat społeczny bo lepiej się poczuję jak sobie obejrzę że inni ludzie mają gorzej.. spojrzałam na nich, wpisałam w google opis filmu "plac zbawiciela"..

i już mi się chce ryczeć..

dlaczego oni się ze mnie nabijają? :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, pierd...ziel katar i idź na koncert, kup jakie krople i olej to, albo obsmarkaj :mrgreen:

 

Wkurza mnie, że mam na środę do przeczytania 60 stron z socjologii.....wkurza mnie, ze także na środę mam do napisania reportaż a nawet nie mam na niego pomysłu......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę milczeć. A kłamstwo już widzi 3 osoby. Może zobaczy ich więcej. A jeśli nie - poczekam z ujawnianiem na odpowiednią chwilę.

 

Uuu prawie jak telenowela: Czy prawda ujrzy światło dzienne, czy manipulatorką okaże się najmniej podejrzana osoba, co z tego wyniknie? Tego dowiecie się w następnym odcinku!

 

Ja tak robiłam jak byłam dzieckiem : A ja coś wiem, ale nie powiem ha ha

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×