Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wovacuum, a mnie nie ,bo sam taki jestem .Czemu mam nie zazdrościć ...sam bym chciał mieć stabilne życie ...wiec zazdroszczę .Zazdrosc to czasem motywacja .

 

A wkurza mnie biurokracja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurwiają ludzie, którzy po trupach dążą do celu..

 

a z dnia dzisiejszego co mnie wkurwia??

był egzamin..

sporo osób mówiło " nic nie umiem, poddam termin, oddam pustą kartkę.." i ch*j

na 60 osób pustą kartkę oddały 4 osoby. W tym ja.

 

I po co takie pier*olenie ?

Jakby nie mógł ktoś powiedzieć, tak, uczyłem się więc mam nadzieję że zdam..

Oczywiście wyniki już są.

Prawie wszyscy zdali.. banda kujonów jeb*nych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przewód pokarmowy:nie karmisz - boli, nakarmisz - boli i brzuch jak balon, nosz /cenzura/ mać

Wiem, że sama popsułam ale i tak mnie drażni. :roll:

znam to az za dobrze-zjesz wyrzuty sumieni i wymioty nie zjesz jestes słąba i zle sie czujesz rozdrazniona agresywna do wszystkich......

wymiotujesz..nienawidzisz samej sieie choc czujesz ulge.....chcesz umrzec ..przy muszli klozetowej ktora obejmujesz...potem przyhcodzi strach lęk i .....zagubienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że nie mam rodziny - bo ci ludzie to chyba kurwa z marsa są. Ja wiem, że jestem nienormalna, ale dopóki nie tłumaczę im, że łażą po mnie krasnoludki, to nie mają prawa mi wmawiać, że jestem wariatem. I żeby było lepiej - nie z ich winy.

To skąd kurwa? Z POWIETRZA?

 

[Dodane po edycji:]

 

Wkurzają mnie właściciele stajni - nastawione na zysk, zasrane czerwondupne, zarozumiałe pawianiska :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie to ze niewiem jak długo będe żył czy 1 rok 5 a moze jeszcze 20 albo 50 i niewiem za co sie zabrac w zwoim zyciu,co mam w tym zyciu robic,mam juz 26 lat i dalej niewiem.Gdybym wiedział jak długo będe zył to bym wiedział na czym stoje i co zrobic ze swoim zyciem,a tak to lipa;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza to, że nic mi się nigdy nie udaje. Czyli wkurza mnie całe życie. Już mam dosyć mobilizowania się , pocieszania, zmuszania się do nadludzkich wysiłków, bo to i tak spływa na marne i coraz bardziej pogrąża. Chujowo mieć wielkie ambicje przy jednoczesnej niemożliwości zrobienia kroku do przodu, tym bardziej wkurwiające, że przy odrobinie szczęścia w życiu mogłabym być kimś, to może nieskromne ale taka jest prawda, mogłabym mieć wiele, ale zostałam przypieczętowana jako ofiara losu i gnije od lat w jednym miejscu. Z jednej strony idę do przodu, z drugiej się cofam, choć z mojego punktu widzenia to ja stoję w miejscu i dużo się ruszam : skacze, krzyczę,płacze,macham łapami ale dalej stoję tam gdzie stałam. Pierdolić to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×