Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

..i wkurzają mnie przeintelektualizowani ludzie,ktorzy o wszystkim wyrażają się z nadnmiernym patosem i emfazą,szczegolnie glupiutkie studentki psychologii w kozaczkach Chanel-ktore zachowują sie jakby poznaly i wiedzialy wszystko,a przezyly NIC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k_o82, bez sexu...jakiś czas wytrzymać można. Na dłuższą metę..........niezdrowo dla psychiki też.

 

Mi z kolei seks szkodzi...co go uprawiam- to...czuję się jak szmata :?:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei seks szkodzi...co go uprawiam- to...czuję się jak szmata :?:bezradny:

 

ćwiczenie fizyczne bez związku emocjonalnego?

....w takim wypadku to i ja sie przyznam do scierkowatego samopoczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku związek emocjonalny jest na razie niemożliwy- uroki PTSD :?:bezradny:

 

Aha(żeby nie robić offtopu) wkurzają mnie robale usiłujące się pakować człowiekowi do mieszkania :evil:

 

[Dodane po edycji:]

 

Jeszcze wkurza mnie, ze mi się forum zacina :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ignorancja cholernych konowałów, którzy nie potrafiąc się przyznać do własnej bezsilności zrzucają odpowiedzialność jeden na drugiego, albo przepisują na odczepnego jakieś leki, których stosowanie może w niejednym przypadku poważnie zaszkodzić pacjentowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wkurza mnie ,perspektywa kolejnej bezsennej nocy.CO z tym związane ..duzo myslenia i roztrząsania problemów natury egzystencjalnej .

" znów będzie w głowie wycie banshee"

Kiedyś ..w przyszłości ..nie uda mi się przetrwać kolejnej takiej nocy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jak koleżanka 18 letnia urodzi bachora i od razu na nk wkleja jego zdjęcia, a te debile wszystkie piszą "ale śliczny"... nosz kur :evil:

 

Poza tym wkurza mnie jeszcze kilka innych poważniejszych rzeczy, ale nie będę pisał o tym, bo i tak nikt nie skapuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza to co sobie pomalu uświadamiam, fakt,że prze terapię tak dogłębnie...... i czuję się z tym wszystkim jak z balastem nie do przejścia. Ale mam nadzieję,że małymi krokami dam radę. Jestem niedojrzała emocjonalnie i nieodpowiedzialna za swoje życie. Wkurza mnie,że ,że inni są niedojrzali emocjonalnie i im to w życiu nie przeszkadza, a ja poprzez swoją niedojrzałość mam zaburzenia i nie wiem jak to się skończy i kiedy?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja :P To takie przenośnie stwierdzenie, nie traktuj tego dosłownie, dużo osób tak mówi...

 

Rozgrzeszam :D:D:D

 

[Dodane po edycji:]

 

Monika1974, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suicidesilence, fajny awatar.

 

 

A mnie wkurza jak jakiś debil albo debilka jedzie mi 30 cm za zderzakiem i muszę mieć oczy przed siebie i za siebie, a jak ktoś przede mną hamuje to patrzę by tamten z tyłu zdążył i sam w efekcie jadę 30 cm za kimś. Zainstaluje sobie na zderzaku iglicę chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, że skończył się sezon na truskawki, że październik jest dopiero w październiku (chcę na studia już:) i że jak już zacznę płakać to mogłabym stanąć w konkury z fontanną przy pkinie, to tak mainly dzisiaj;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×