Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie, że znów mam przed sobą perspektywę weekendu spędzonego zupełnie bezproduktywnie. Po przejrzeniu zapowiedzi wydarzeń kulturalnych na nadchodzące dni stwierdziłem, że nie znalazłem niczego dla siebie:( Większość z nich tradycyjnie jest adresowana do odbiorców, z którymi nie mogę bądź też nie chcę już się identyfikować... Propozycje wspólnych imprez, jakie otrzymałem od znajomych również uznałem za mało satysfakcjonujące i wstępnie zapowiedziałem swoją nieobecność. Próbuję wymyślić sobie jakiś sensowny pretekst, aby tylko wyrwać się z domu, jednak nic tak naprawdę wartościowego nie przychodzi mi do głowy... Ani się obejrzę jak znów trzeba będzie wstawać w poniedziałek do pracy... I tak kręci się to wszystko zmierzając zupełnie donikąd:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że nie mam kasy ani odwagi, żeby pójść do psychiatry, poza tym wkurza mnie, że jakoś nie wierzę, że mi pomoże ten specjalista. Denerwuje mnie, że boję się, że jak od października pójdę na studia, to nn mnie wykończy i nie dam rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka wiem, tak właśnie myślałem, obecnie też nie pracuję i mam kupę czasu. Ale to jednak jest trudny krok. Ostatnio miał miejsce przełom w mojej nn. Jednak wiem, że całkiem wyleczyć się sam nie jest tu możliwe, dlatego będę musiał iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza wszystko świtat ludzie brak tolerancji dla inych akceptacjia i zrozumienie 2 osoby jaka jest i wszystko do okoła oraz postka smutek i samotnośc,i to że nik nie toleruje mnie jak człowieka tylko jak wariata który sobie coś ubzdurał i ma swoje zasady,oraz wkurza mnie to że z bratem nie moge sie nigdy dogadać tylko wiecznie kłutnie z byle powodu mam wszytko w dupie juz głęboko.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie ludzie, którzy nie potrafią sobie zainstalować przeglądarki, która poprawi ich błędy ortograficzne i tacy którzy nawet nie starają się tak składać swych wypowiedzi tak, żeby były czytelne i zrozumiałe, wkurzają mnie ludzie którzy nie używają znaków interpunkcyjnych...........

Wkurza mnie to, że na całym allegro nie znalazłam ani jednego kostiumu który by mi odpowiadał, wkurza mnie, że jest chłodno, wkurza mnie moje lenistwo i rozmemłanie.........w ogóle PMS chyba am, bo mnie wszystko wkurwia dziś.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza moja bezradność w chorobie, zadawanie pytań mojej terapeutce co z czego wynika.

Wkurza mnie ,ze nie potrafie sobie zorganizować czasu.

Wkurza mnie,że nei potrafię podjąc jakiejkolwiek samodzielnej decyzji dotyczącej przyszłości.

Wkurza mie,ze jest niedziela, a ja siedzę w domu,

Wkurza mie,że brakło mi papierosów,że nie chce mi się po nie pojechać do sklepu.

 

 

....jadę po papierosy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie:

-hipokryzja,

-chęć przypodobania się innym za wszelką cenę, nawet kosztem zatracenia zdolności obiektywnego myślenia,

-oportunizm - zmienianie zdania pod wpływem chwili i okoliczności,

-przedstawianie siebie, jako osoby lepszej od innych - okazywanie wyższości na każdym poziomie bytowania.

 

[Dodane po edycji:]

 

A mnie wkurza moja bezradność w chorobie,

Wkurza mnie,że nei potrafię podjąc jakiejkolwiek samodzielnej decyzji dotyczącej przyszłości.

 

Niestety - dokładnie to samo. :?

 

[Dodane po edycji:]

 

Moja naiwność i ufność... ciągle popełniam te same błędy...niczego się chyba nie nauczyłam

 

To niestety, także mój problem... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, może czuję się podobnie do Ciebie ale nie mam problemu z papierosami,

nie ma rzeczy od której bym się uzależnił... kiedyś myślałem że bez seksu nie potrafię żyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mnie kobiety nie denerwują tylko wkur.... ją.... po co się k...... umawiać jeśli idzie się w sobote na wesele

i wie się że nie da rady wstać w niedziele rano... po co w ogóle zawracać dupę człowiekowi i ku..... sie umawiać na pie.....

zdjęcia.... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj to mnie wkurza wszystko..a najbardziej ja sama..odstawiam seroxat. i mam wahania nastrojów że hoho...ale najwięcej w tym złości.

 

[Dodane po edycji:]

 

Goldielocks, soliśku a mnie to wkurza że Ciebie nie ma na czacie a w każdym razie nie wtedy gdy ja jestem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×