Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

słońce_nie_wzejdzie

Użytkownik
 • Zawartość

  316
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Uwielbiam dyskusje z czytelnikami wybiórczej. Przykro mi, ale nie będę dyskutował z kimś, kto mnie obraża.
 2. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
 3. coma, strumień świadomości? Ja bym raczej określił to strumieniem frustracji.
 4. Gdyby nie istniał NFZ, ZUS i inne cudowne wynalazki solidaryzmu społecznego, położyłbym na to przysłowiową lachę. Ale skoro ja dorzucam się do leczenia, to jednak mam prawo wymagać, by państwo ukróciło ten proceder. Zwłaszcza, gdy taki pacjent stanie się niezdatny do pracy i wyląduje na zasiłku. Jeżeli zaś nie potrafisz rozmawiać, bez obrażania drugiej strony, to daj sobie na wstrzymanie Drogie dziecko, odpuść sobie polaczkowanie, bo to ani trafny argument, ani śmieszny. Rzekłbym, że obnaża twoją niezdolność do dyskutowania Brak zrozumienia cudzej myśli nie implikuje jej błędności
 5. A to akurat nielegalne. Bo mefedron został zakwalifikowany do grupy substancji psychoaktywnych, więc z mocy prawa obrót nim jest nielegalny.
 6. Cudowna, prawie profesjonalna teoria spiskowa.
 7. 19_latek, ja nie pytam o to, co kto będzie uważał, ani nawet czy decyzje mają charakter uznaniowy, czy też nie, a jeśli tak, to czyje. Ja zapytałem, co to są problemy karne i z jakiej nauki się ten termin wywodzi?
 8. Za komuny, by w ogóle tych dopalaczy nie sprowadzili do Polski. Ale nie o to chodzi. Bo państwo mieniące się demokratycznym też może reagować. Jeżeli nie potrafi tego uczynić zgodnie ze standardami demokratycznymi, to niech chociaż uczyni to w sposób skuteczny. Ja osobiście, w takich sytuacjach przyjmuję orientację teleologiczną. Jeżeli uda się przy tym uczynić to demokratycznie - to świetnie. Jeżeli nie - też nic złego się nie stanie.
 9. Wiesz, problemem jest udowodnienie zamiaru. Bo teoretycznie, można wybrać całą listę przestępstw, których się dopuścili, ale problematyczną kwestią pozostaje zamiar. Ja uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby państwo po cichu dobrało się tym ludziom do przysłowiowej pupy. Czego elektorat nie zobaczy, to go nie zaboli :)
 10. Ja jestem zwolennikiem przykładnego ukarania wszystkich handlarzy, wraz z przepadkiem majątku na rzecz Skarbu.
 11. O Sealandii słyszałem. Ale Niue? Podejrzewam, że to twór podobny do Sealandii.
 12. Czy aby na pewno? Wątpię czy Bóg jest ojcem takich leków. http://www.piotrskarga.pl/ps,3274,5,0,1,I,informacje.html Czego ten artykuł ma dowodzić?
×