Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

że ciągle odczuwam ból przez który nie mogę funkcjonować, ciągle leżę w łożku i dostaję fiksacji ,bo nie mogę już tego znieść i żaden lekarz nie jest w stanie mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałam się zapisać do lekarza, ale termin dopiero za 4 miesiące. poszłabym prywatnie(jak zawsze), ale te badania robią tylko w szpitalu.

ten kraj to porażka... tu się nie da normalnie żyć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje sny. albo katują mnie horrory. albo śni mi się czego chcę, ale nigdy tego nie dostanę... budza stare emocje, ktore w aktualnej mojej sytuacji sprawiaja, ze czuje sie jak leszcz.

poprosze moze jakies inne video na zamkniete powieki. moze byc na tyle dzwine zebym nie doszukala sie w nim sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja "matka" która mimo że z nią już od dwóch lat nie mieszkam wkurza mnie i nie sposób od niej się odciąć.

Najpierw mnie wywala z domu, a za chwilę pisze po moim znajomych czy wszystko ze mną w porządku- po pierwsze- ma do mnie nr telefonu może zadzwonić, dwa- po takim czasie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TaisDoll, matka to specyficzna instytucja :roll:

 

Brak sił mnie wkurza, no słabość ogólna i zmęczenie.

 

U mnie aż nadto specyficzna, dorzućmy do tego, że wyrzuciła mnie z domu, a moją siostrę za to faworyzuje równo, ufundowała jej prawo jazdy (na co ja z jej strony nie mam co liczyć- sama tak stwierdziła), zawsze ona dla niej lepsza... i spróbuj to zrozumieć :blabla:

 

Co do braku sił- mnie to też wkurza, zwłaszcza wtedy kiedy wstaję o 4:30 by na 6 do pracy dojechać- jeszcze dorzucając towarzystwo które może nie jest złe, ale to tak trochę nieswojo się siedzi słuchając jak każdy dookoła gada o swoich drugich połówkach, gdzie co i jak robili itp, a zakazano ponadto używania słuchawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią, że się opierdalam i jestem leniwy i jak ktoś się mnie pyta ,,no dlaczego nie zrobiłeś tych projektów na studia!?" - to w sumie nie wiem co odpowiedzieć, bo sam nie wiem. Ostatnio nazwałem to niemocą .

Wkurzają mnie sąsiadki i te pieprzone szklane drzwi - mam w akademiku komunistyczne drzwi ze szkła. A wstydzę się je zakleić, bo coś pierniczą, że ,,no, ty to taki skryty jesteś...". A mam tego dość, bo jak jednej z nich nie ma na noc, to od razu przychodzi zawsze jakiś typek i rucha tą drugą do rana aż kołdra lata i się szklanki na stole trzęsą.

Strasznie mnie wkur*wia, jak idę do sklepiku a tam taka stara wiedźma z recepcji zawsze patrzy tymi sowimi ślepiami i wykręca za mną szyje jak żółw, na co się lampi? I tak jej nie dam karty mieszkańca!

Strasznie mnie denerwuje taki jeden arab, który często chodzi do Biedronki kręcąc przy tym tyłkiem, tylko po to żeby kupić dwa sześciopaki wód Oaza i gdy mówi zawsze cześć, to widać mu żółtego zęba :pirate:

Denerwują mnie takie zasrane sflaczałe baloniki weselne, które zawsze dyndają przed stołówką - ostatnio je popękałem, ale ktoś powiesił znowu, ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×