Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

abrakadabra xx

Użytkownik
 • Zawartość

  1208
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Też tak mam, żyć się nie da zabić się ciężko. I tak człowiek żyje w tym stanie zawieszenia. Na pewno są szanse, że dobierzesz lepsze leki a może stworzą nowe nie długo? Pomyślcie ile jest nieszczęścia na świecie, nie jesteśmy sami. Np. człowiek, który jest niewidomy , jak straszny musi być jego świat czy sparaliżowany acz świadomy, tzn. straszny naszymi oczami, oni pewnie sobie stworzyli jakiś własny świat, nie wiem świat myśli, marzeń, wyobraźni, doświadczania innymi zmysłami? U mnie zaakceptowanie faktu, że się zabiję byłby już sam w sobie druzgocący, całe to przygotowania i pogodzenie się absolutne, no i świadomość upodlenia a później wiecznej pustki odciąga mnie od tego.
 2. zabrzmiało jak przestroga przed studiami, dziewczyną, pracą i dziećmi To nie przestroga, to świadomość istnienia jednen jedny raz i wykorzystanie jej w miarę możliwości.
 3. Monster6, tak jak masz we własnym podpisie, musisz być silny. To, że nie jest najlepiej nie znaczy, że zawsze tak będzie, zawsze jest zansa, że się polepszy, ile ciekawych radosnych rzeczy jeszcze możesz doświadczyć. Szkoda tracić tej jednynej szansy, która jest nam dana.
 4. abrakadabra xx

  Zmiany nicków

  detektywmonk, a jaki ten nowy nick będzie możesz zdradzić? Ja bym napisał do administratora, np. do Artemizji, choć chyba moderatorzy też mogą to dla ciebie zrobić.
 5. Niby tak, niby mogę wiele ale moje samopoczucie jest tak złe, że nie mogę się ustabilizować. Mieć jakiś grunt, podstawe typu: "jest ciężko ale daje radę, godzę się z tym żyję dalej". Niestety u mnie tak nie jest, nie mam nawet tej podstawy. Kombinuję z lekami, beskutecznie.
 6. abrakadabra xx

  Spamowa wyspa

  Wykurwiaj a na koniec dodał jeszczę emotkę, że niby to żart czy nie całkiem poważnie to napisał. To jakiś forumowy klaun?
 7. abrakadabra xx

  Spamowa wyspa

  Jaki przegryw ! Haha Reasumujac - wykurwiaj Wykurwiaj? Seriously??? Skurwysyn się nie boi. Ale co na forum takiemu zrobisz? Co to w ogóle za patafian? Jakiś forumowy półmózg?
 8. abrakadabra xx

  Spamowa wyspa

  Nihil, ja niczego nie przegrałem, przegrał ludzki debilizm, którego TY jesteś uosobieniem.
 9. abrakadabra xx

  ottt345

  A ty nie? Lubisz mięsko? Pewnie wcinasz aż ci się uszy trzęsą.
 10. abrakadabra xx

  Spamowa wyspa

  Usunęliście mój zajębisty temat, how dare you, mothertruckers
 11. abrakadabra xx

  Spamowa wyspa

  wieslawpas, nie przejmuj się im bardziej si nakręcasz tym gorzej, staraj się po prostu nie myśleć o niczym (w miarę możliwośli) im badziej się odprężysz tym lepiej dlatego zaniechanie wysiłku jest czasem lepsze od produkowania się aby ten lęk powstrzymać.
 12. abrakadabra xx

  ot

  A jak czytam takie komentarze to mi się nie dobrze robi, serio, tylko na tyle was stać?
 13. abrakadabra xx

  ot

  I tak to się właśnie kończy, przychodzisz na forum z dobrymi intencjami, chcesz coś zmienić na lepsze ale musisz się użerać z idiotami, którzy nie rozumieją o czym piszesz i tyle z twoich intencji. Na koniec musisz się użerać z debilami walcząc o swoją godność. Weźcie zamknijcie ten jebany wątek. A debile niech dalej cierpią, zasługują na to.
 14. abrakadabra xx

  ot

  W ogóle nie o tym chciałem pisać w tym jebanym wątku... Wątek miał być o radzeniu sobie z wszelakim skurwysyństwem (nawet z moim). Czy moja walka z napastliwymi ignorantami też to tego się wlicza?
×