Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co...

dokładnie to samo chciałam napisać to w tym wątku

że wkurza mnie zewsząd wciskanie to że nie znaczę nic bez mężczyzny i dziecka...

 

Mnie zdziwił taki łatwy podział kobiet i ton autora, który się kreował na autorytet w tej dziedzinie. Ludzie są tak różni. Jeśli mężczyzna czy kobieta decydują się na bycie samemu, to nie znaczy, że ten wybór trzeba piętnować, a jeśli decydują się na związek bez dzieci, to też ich wybór. A tu zaraz ktoś szasta okresleniami " feminazistka" na kobiety, które nie chcą mieć dzieci. Wiele z tych kobiet nawet z feminizmem nic nie ma wspolnego, a dzieci mieć nie chcą z wielu powodów, a jednym z nich jest też niechęć partnera do posiadania potomstwa. Nie wiem, czy tak trudno zrozumieć, ze feminizm nie zmusza kobiet do nieposiadania dziecka, a jedynie daje wolny wybór drogi życiowej. Ale ferowanie wyroków jest bardzo łatwe. Po prostu zdziwił mnie komentarz prowadzącego i stwierdzenie, że kobiety, które nie chcą mieć dzieci, to "feminazistki". :silence:

 

-- 18 sie 2014, 02:38 --

 

Wysyp jednostek amfce-podobnych. Kolejne wypowiedzi w stylu amfce i pana26coś tam.... Tym razem turcotte:

I tu jest Twój pierwszy błąd! Baby, to jebane suki, które zawsze zdradzają!

Więc albo ruchasz i wyjebujesz po jednej nocy na zbity pysk i bierzesz się za następną, albo (jak już zdecydujesz się przygarnąć pod swój dach śmiecia typu kobieta) to napierdalasz ją codziennie po ryju, żeby wiedziała gdzie jej miejsce!

I co to za problem z alkoholem? Pij! Facet jesteś masz prawo! Facetem jesteś, więc jesteś kimś lepszym!

Pij, ćpaj i nie przejmuj się! Będą kolejne dziwki do ruchania ;)

I czytając takie wypowiedzi myślę sobie, ze niektórzy chyba zasługują na swoje choroby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem absolutnie niezainteresowany problemami ludzi zionących nienawiścią wobec kobiet, nie słyszałem o zaburzeniach psychicznych, które powodują tego typu wyrzygi i oceny

 

nawet mnie to nie wkurza, byłoby genialnie, gdyby nie wychodzili z domów i byli odcięci od internetu

 

zmęczona_wszystkim - podziwiam empatię i cierpliwość, u mnie już z tym ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim - podziwiam empatię i cierpliwość, u mnie już z tym ciężko

 

Tak chyba jest po lekach, chociaż czasami aż korci, żeby napisac coś bardziej ostrego i czasami klawiatura ponosi :D

 

-- 18 sie 2014, 14:54 --

 

Bezużyteczność większości facetów na tej ziemi.

 

Myslę, że nie jest tak źle. Oceniajmy ludzi, nie płeć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyp jednostek amfce-podobnych. Kolejne wypowiedzi w stylu amfce i pana26coś tam.... Tym razem turcotte:

I tu jest Twój pierwszy błąd! Baby, to jebane suki, które zawsze zdradzają!

Więc albo ruchasz i wyjebujesz po jednej nocy na zbity pysk i bierzesz się za następną, albo (jak już zdecydujesz się przygarnąć pod swój dach śmiecia typu kobieta) to napierdalasz ją codziennie po ryju, żeby wiedziała gdzie jej miejsce!

I co to za problem z alkoholem? Pij! Facet jesteś masz prawo! Facetem jesteś, więc jesteś kimś lepszym!

Pij, ćpaj i nie przejmuj się! Będą kolejne dziwki do ruchania ;)

le amfce est mort, vive le amfce!

Na dodatek pan turkotek nie lubi homo, choć z takim podejściem do kobiet, być może spodobałby mu się ostry homo-gwałcik w ciemnej uliczce.

 

Co do radia - pozytywny "ma swoje poglądy". Jak podkreślił, było to uruchomienie testowe, więc gadaliśmy na jakiekolwiek tematy, co nie znaczy, że cały czas ma być o polityce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że sypię się fizycznie. Mam sporą niedowagę, poważne problemy z kręgosłupem, które wymagają rehabilitacji, problemy z objawami somatycznymi. Lekarz podejrzewa grzybicę ogólnoustrojową :roll: Do tego miałem ostatnio słabe czucie w nogach połączone z bólem kręgosłupa, to już zaczyna wkur.wiać. Psychoterapia też średnio pomaga, bo gdy są widoczne efekty, to zaraz wracam do wyjściowego stanu. Albo zrobię coś ze sobą, albo się to kiepsko skończy :?

 

Muszę dać sobie spokój z internetem na jakiś czas, bo się uzależniam i olewam te sprawy. Albo wezmę odpowiedzialność za swoje zdrowie, albo będę wąchał kwiatki od spodu w końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Kible w pociągach, które wyglądają, jakby ktoś je obsikał, obsrał i obrzygał, a potem jeszcze wrzucił do klozetu tony woskowiny z uszu i wyżywał się śrubokrętem oraz nożem na sedesie i muszli klozetowej. :evil:zygi.gif I że nie ma w tych kiblach wody.

 

Chociaż zdarzają się takie, które spełniają standardy higieny i są naprawdę ładne i zadbane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ignorancja oraz myślenie ludzi na temat depresji. Ciągle tylko słyszę: "Masz depresję? Taka młoda dziewczyna, to chyba z nudów tylko./ Nie lepiej spotkać się ze znajomymi, pobiegać, jakieś ziółka zamiast tych leków?/ Za dużo masz w d...., i wymyślasz jakieś zaburzenia i depresje. Pójdziesz do roboty to ci wszystko przejdzie. Ty masz robić karierę teraz, a nie udawać chorego. Idź do spowiedzi to ci przejdzie depresja" itd. Szkoda słów...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że mnie tu wszyscy jak intruza traktują :(

 

Makabra, jam też samotny ...

 

Nie wszyscy, może tak tylko ci się wydaje, nie można wnioskować na podstawie wypowiedzi kilku osób, poczekaj na większość, wtedy będziesz miał jaśniejszy tego obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×