Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

- utwory w kompresji 128kpb... zacząłem zauważać słabą ich jakość, teraz już chyba tego nie cofnę, a mam tyle muzyki na dysku, że w lepszej jakości nie starczyłoby mi miejsca...

-...tudzież słuchanie z musu muzyki na głośnikach laptopowych - kwestia, której nie załatwiłem już od 11 miesięcy i 9 dni

- zepsucie się rolki w myszce w skutek upadku

- matka (jak zawsze :) )

- moja dodupność, inatencyjna słabizna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo z mp3 128! :silence: Właśnie się przed chwilą wkurwiałem, że mi trzeszczy a jakbym chciał te same nuty mieć w dobrej jakości to i tak bym wszystkich nie ściągnął a ogólnie pochłonęłoby to dużo czasu. Do tego wkurza mnie to, że nie da się uciec przed sobą, swoją podświadomością i myślami :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie perspektywa operacji, na którą będę musiała jechać przez całą Polskę.

Wkurza mnie to, że po operacji czeka mnie życie inwalidki skazanej na łaskę i niełaskę innych do czasu, aż nie stanę o własnych siłach na nogach, czyli minimum kilka tygodni lub miesięcy.

Wkurza mnie, że będę zależna od innych, że będę musiała prosić o pomoc, że będę musiała leżeć jak kłoda i informować, kiedy chcę basen, że nie będę mogła sama zrobić sobie zakupów ani nawet przynieść herbaty do łóżka, że znowu będę musiała uczyć się chodzić, że muszę wybierać mniejsze zło, że mogą być powikłania, na które nie będę mieć wpływu. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszmary w nocy.

Rodzina: nie dość, że wkurzają mnie w dzień to jeszcze są częścią moich koszmarów w nocy.

Służba zdrowia: dlaczego na umówioną na konkretną godzinę wizytę u lekarza, trzeba czekać godzinami?

Zakupy z moją matką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszmary w nocy.

Rodzina: nie dość, że wkurzają mnie w dzień to jeszcze są częścią moich koszmarów w nocy.

Służba zdrowia: dlaczego na umówioną na konkretną godzinę wizytę u lekarza, trzeba czekać godzinami?

Zakupy z moją matką.

no ku....... to samo czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×