Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

dar

Użytkownik
 • Zawartość

  1278
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. chora sytuacja a tym gadaniem że kochasz ta kobietę sam sobie podkładasz kłody pod nogi. Niezależnie od zakończenia sytuacji radzę nie wpierda.ać się w takie bezsensowne relacje i pracować nad swoimi emocjami/uczuciami.
 2. dar

  Samotność

  nie wiem co już o tym wszystkim myśleć
 3. dar

  Problem w miłości

  lecz się bo ta miłość to zapewne objaw choroby
 4. dar

  Prośba o pomoc

  [videoyoutube=qbsukZcpmGw][/videoyoutube] [videoyoutube=ugfsYAiZZZs][/videoyoutube]
 5. dar

  Prośba o pomoc

  [videoyoutube=87mMRv_NbC8][/videoyoutube] lub wsp-psy
 6. po co ci taki przyjaciel smsowy który cię męczy? Wystarczy powiedzieć żeby spadała lub delikatnie że nie chcesz pisać i nie odpisywać! To jest bardzo proste. Dziewczyna po kilku dniach lub tygodniach się znudzi.
 7. wyciągnij z tego jakieś wnioski i popracuj nad własnym tematem bo widzę że byle duppa przez smsy ci zawróciła w głowie tak jakbyś z nią chociażby z rok spędził Jest też inna opcja WYLUZOWAĆ mieć dystans do smsów, śmiać się z tego, odwrócić karty i samemu ponabijać się z niej , naobiecywać jej czegoś DLA ŚMIECHU, spotkać się może wyruchać , a w pewnym momencie "kopnąć w dupę"
 8. po ch.j to z nią piszesz? Weź napisz jej żeby spadała i koniec albo NIC Z NIĄ NIE PISZ! bo tak to wałkujesz głupi temat tej dziewczyny i dalej będziesz sobie głowę zawracał bez najmniejszego sensu. Po co ci taka niezrównoważona kobieta która gra w gierki.
 9. udało się jest znacznie lepiej.
 10. dar

  Samotność

  dla siebie! Warto wybić sobie z głowy staranie się dla kogoś bo to my żyjemy a nie uzależniajmy swojego szczęścia i sensu od innych osób czy szczególnie od jednej. Ciężko w sobie wypracować ten tok myślenia ale wtedy nie ma problemów z podejściem do życia lub co najmniej nastrój jest dużo lepszy
 11. źle. Nie wiem co dalej. Ostatnie dni są jakoś dziwnie słabe, złe. Mam cichą nadzieję, że dzisiejszy wieczór da mi chociaż trochę mocniejszą nadzieję na powrót do lepszego samopoczucia.
 12. Jeszcze nie jedna ci tak będzie gadać więc się przygotuj
 13. ramos22, musisz nabrać trochę dystansu do relacji z kobietami bo tak to za każdym razem będziesz sobie robił duże nadzieje a na koniec wylądujesz w jeszcze gorszej depresji. Nie ważne co ci mówiła/pisała ludzie różne rzeczy mówią, a nijak ma się to do stanu faktycznego.
×